Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πόση μνήμη rοm είναι διαθέσιμη για αρχεία και προγράμματα; Εάν το πάρω σκοπεύω να το χρησιμοποιώ κυρίως για να διαβάζω pdf αρχεία. Η sd που το συνοδεύει έχει χώρο ή πρέπει οπωσδήποτε να αγοράσω μια μεγαλύτερη;(λίγα pdf αρχεία χρειάζομαι μόνο)

 

Πόσο εύκολα μπλοκάρει ώστε να θέλει backup. Αναρωτιέμαι μήπως το acer n30 είναι καλύτερο, αφού οι gps δυνατότητες δεν είναι σταθερές/αξιόπιστες.

:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πaιδια? το destinator 6 σας δουλευει κανοινικά όσοι το βάλατε?

Εγώ έχω πρόβλημα στον τρόπο αναζήτησης με τα ελληνικά. Ενώ έχω ελληνικο μενου στο destinator 6' date=' οταν του γράφω να ψάξει κάτι,.. συνέχεια δεν μου το βρίσκει. Έχει τύχει σε άλλον?[/quote']

 

 

Κ μένα ακριβώς το ίδιο ενώ στο PN η αναζήτηση είναι παιχνίδι!!

 

-> και τα 2 destinator αργούν πάρα πολύ σε ανοιχτό δρόμο να εντοπίσουν το στίγμα μου.. !!

 

Δηλαδή έκανα χθές μια απόσταση 30Km και με εντόπισε περίπου στα 15Km...

 

Το papago εντοπίζει μέσα σε 2-5 λεπτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι και εγω νέος χρήστης του μηχανήματος. Πρόσπαθώ να εισάγω διάφορα προγράμματα (π.χ λεξικα, adobe reader) και βγάζει οτι δεν είναι σωστη pocket pc εφαρμογη.

Τι λειτουργικό έχει το μηχανημα;

Τι κανω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to leitourgiko pou exei einai windows mobile 2003 an den kanw lathos. prosoxh stis egatastaseis programmatwn, na koitate an einai symvata me wm2003 kai me ti syskeyh sas. yparxei pithanothta na kolhsete to pda kai na xreiastei na kanete hard reset gia na to epanaferete. Episeis o epeksergasths pou foraei einai mikros alla me ena programmataki mporeite na ton anevasete (tha exete meiwsh xronou mpatarias). prepei na yparxei sxetiko post gia to thema

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πaιδια? το destinator 6 σας δουλευει κανοινικά όσοι το βάλατε?

Εγώ έχω πρόβλημα στον τρόπο αναζήτησης με τα ελληνικά. Ενώ έχω ελληνικο μενου στο destinator 6' date=' οταν του γράφω να ψάξει κάτι,.. συνέχεια δεν μου το βρίσκει. Έχει τύχει σε άλλον?[/quote']

 

Destinator 6 & True Greek.

κατέβασε το:

http://rapidshare.de/files/22339674/Fixed_Greek_keyboard_by_katerini.rar

και μετα.........

μέσω της επιλογής "EXPLORE" του Microsoft actve synch απο το pc και απο τον φάκελο "Fixed_Greek_keyboard_by_katerini" κάνουμε copy το αρχείο "keyboard" και μέσω της επιλογής "EXPLORE" του Microsoft actve synchτο κάνουμε paste στην memory STICK στον Φάκελο "\Storage Card\DestinatorApps\Destinator\Language\Greek"

 

Δουλέυει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ μένα ακριβώς το ίδιο ενώ στο PN η αναζήτηση είναι παιχνίδι!!

 

-> και τα 2 destinator αργούν πάρα πολύ σε ανοιχτό δρόμο να εντοπίσουν το στίγμα μου.. !!

 

Δηλαδή έκανα χθές μια απόσταση 30Km και με εντόπισε περίπου στα 15Km...

 

Το papago εντοπίζει μέσα σε 2-5 λεπτά!

 

To Destinator 6 έιναι μακράν το κάτι άλλο.

 

Μάλλον πρέπει να σεταρεις σωστά την κεραία!!!! στο destinator!!!

 

Σε όσους το έχω δώσει ο εντοπισμός είναι άμεσος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...