Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν ξερω ρε γμτ αυτα τα πουντουα τα εχει φοβηθει το ματι μου γιατι ειναι μηχανηματα κομπακτ....

στο πισι εχεις δισκους - καρτες και βρισκεις ακρη, εδω ομως???

 

φιλε μου ναι αμα βρω κανα backup θα το ποσταρω εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τι να σε βοηθησουμε δηλαδη???

αμα βρεις αλλο pda με gps στα 200 ευρω μην το παρεις.....

 

νομιζω οτι και εμεις το πηραμε γιατι εκανε αυτα τα λεφτα.

 

 

 

σημ: βρηκα ενα προγραμματακι utility κατι σε windows explorer που σου κανει προσωμειωση του pda και δειχνει επιπλεον ολα τα στοιχεια του pda. (μπαταρια κλπ) οποιος το θελει ας ριξει ενα μυνημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tornado αυτό είχε πάθει εμένα την 1η ώρα χρήσης + επειδή δεν έμπαινε το βύσμα το πήγα πίσω όπως ήταν. . .και πήρα καινούριο..

 

Εκανα χθές την πρώτη βόλτα με το destinator 6.. αν παραβλέψουμε ότι έκανα 5 λεπτά να βρεί τη θέση ... και πήγαινε και απο 30-50μ πίσω απο εκεί που ήμουνα όλα τα άλλα οκ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tornado στην υπάρχουσα sd το έβαλα..

 

Τώρα θα δοκιμάσω το PN σε μια 64ααρα παλιά sd που είχα.. και θα σας πώ..

 

το Pn δουλεύει! ειναι μάλλον πιο ευχρηστο απο το 6 + στην αναζήτηση των οδών.. όταν πάρω μεγαλύτερη κάρτα γιατί αυτή δεν το χωράει θα το βάλω..!

 

Πήρε κανείς την 1gb??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia egw to exw parei apo tin Deutera kai to PPC einai mia xara.

Oute kolimata exei, oute problima to Papago kai to GPS. Thelei apla na matheis pws na xreisimipoieis tin ploigisei giati emena fou fanike ligo periergi stin arxi.

Stin SD slot mporeis na valeis WiFi extension alla gia tin wra einai akrivi (gyrw sta 100 Euro), thelw na dokimasw kai egw to Destinator, alla gia tin wra tha kanw tin douleia mou me to Papago.

 

Apo programmata yparxoyn para polla, mporeite na deite to site http://www.freewareppc.com/ opou ola einai freeware kai bebaia yparxoun polla alla pou einai shareware, ta opoia mporeite na katebasete apo emule.

 

An den exoun teleiwsei kai exete ta kouponia tha sas systina na to agorasete giati einai poly kali i prosfora me auta pou prosferei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

south....

τι με ρωτας τωρα???

γενικα ολα τα προγραμματα μπορεις ειτε να τα αγορασεις ειτε να τα βρεις free....

οτι αλλη βοηθεια θες στειλε μυνημα.

 

 

gv,

δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο που λες.

εγω ας πουμε εκανα βλακεια αλλα και παλι το επανεφερα....

 

 

προς ολους,

κανενας τελικα που να πηρε καρτα sd 1 gb??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο κατα την αποψη μου προγραμμα για backup ειναι το Spb backup.Κανει τη δουλεια σε λιγοτερο απο 5 λεπτα και πιανει απο 3-30 mb.(ορισμενα pda εχουν στο software τους το xbakup ενσωματωμενο στα windows αλλα ειναι πολυ χρονοβορο σε σχεση με το spb backup)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...