Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι παιρνει και mmc, το γραφει στην εσοχη στο πισω μερος.... (MMC SD)

 

το θεμα ειναι οτι θελω να ξεμπερδεψω μια και εξω απο χωρο για αυτο θελω να παρω μια 1 gb να ησυχασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File south, tha symfoniso apolyta me ton tornado!. To michanima kanei 200 eyro me ola ayta pou exei mesa. Anfivallo an tha vreis alli prosfora tetoia me ola osa sou dinei, ...kai an vreis parto! Vevaia panta exeis aytognosia giayto pou perneis, diladi isos to michanima na min einai toso aksiopisto oso ena poy kanei 600-700 Euro, alla ti douleia tin kanei mia xara.

Oso gia to destinator mporeis na ta vreis kai free. An diavseis apo tin arxi to forum, tha vreis akri, ..kai emeis etsi to pirame.

Karta mporeite na parete ayti http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554464san poio fthini apo e-shop.

Ego pira aytin edo http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554857giati me delease to 133X kai tin anagnorizei mia xaroula.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αν βαλω και το destinator μαζι με το papago θα δουλεψει?οταν πατησω δηλ το gps θα μου βγαλει να επιλεξω πιο προγραμμα θελω?το μηχανημα ειναι ετοιμο να παιξει η πρεπει να κανω εγκατασταση?καποιος που το πηρε τα καταφερε ευκολα η πρεπει να εισαι expert?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πaιδια? το destinator 6 σας δουλευει κανοινικά όσοι το βάλατε?

Εγώ έχω πρόβλημα στον τρόπο αναζήτησης με τα ελληνικά. Ενώ έχω ελληνικο μενου στο destinator 6, οταν του γράφω να ψάξει κάτι,.. συνέχεια δεν μου το βρίσκει. Έχει τύχει σε άλλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gv_liou...

ego ta evala kai ta 2, einai 2 aneksartita progs, opoio trekseiw ayto tha eketeleitai, den exei sxesi me to gps, ayto to anoigeis mesa apo to antistoixo prog.

Theloun kai ta 2 egkatastasi, to men papago einai poly eykolo tha elega symfona me tis odigies pou dinei.

To destinator 6 einai ligo pio polyploko, alla me tis odigies pou tha echei, tha vgaleis akri.

Kai an kapou koliseis.. edo eimaste emeis!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνει backup και το λειτουργικό αυτό? κάτι σαν norton ghost? Δεν είδα να υπάρχει σε κάποιο cd.. απο αυτά που είχε

 

 

Το λειτουργικο σωζεται στη rom (γι αυτο και οταν κανεις hard reset το μονο που χανεις ειναι τα προγραμματα που εχεις κανει install εσυ).Συνηθως βαζεις π.χ. τα προγραμματα που θες destinator κ.λ.π. και μετα κανεις το backup.Tο spb backup σωζει και το λειτουργικο και τα προγραμματα ,σαν το ghost οπως ειπες.http://www.spbsoftwarehouse.com/products/backup/?en

 

Y.Γ. Για να το τρεξεις θα πρεπει πρωτα να κανεις soft reset αφου το εγκαταστησεις αλλιως μπορει να κολλησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως να μου εδινες το λινκ απο το e-shop να παρω μια ιδια????

 

:mrgreen:

 

 

Την Kingston 1 mb την πηρα απο Διαμαντη Μουτσιουλη-Δωδεκανησου- Θεσσαλονικη στα 33€. Απο το eshop περιμενα 3 μερες και οταν τους πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι η καρτα μνημης που παρηγγειλα τελικα δεν ηταν διαθεσιμη. Απαιχτοι οι ανθρωποι.

 

Edit: Καρντασια, νομιζω οτι 33€ ειναι πολυ καλα, γι αυτο αν θελετε 1gb καρτα δεν θα ηταν ασχημα να κανετε μια βολτα στο μαγαζι να δειτε αν υπαρχει αλλη διαθεσιμη. Γραφει και made in Japan Στο Γερμανο ας πουμε 1gb καρτα κοστιζει 80-100 €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πaιδια? το destinator 6 σας δουλευει κανοινικά όσοι το βάλατε?

Εγώ έχω πρόβλημα στον τρόπο αναζήτησης με τα ελληνικά. Ενώ έχω ελληνικο μενου στο destinator 6' date=' οταν του γράφω να ψάξει κάτι,.. συνέχεια δεν μου το βρίσκει. Έχει τύχει σε άλλον?[/quote']

 

Για δοκιμασε το παρακατω:

 

a. Start-Settings-System-Regional Settings-Greek

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως κανα παλικαρι εβαλε κανα πληκτρολογιο της προκοπης και μπορει να μου στειλει κανα μυνηματακι περι τουτου???

 

 

 

αυριο θα παρω μνημη 1 gb και θα αμοληθω για τεστ drive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ring εμενα μου ειπαν οτι θα την εχουν αυριο στο κεντρο....

βεβαια μπορει να μου τα αλλαξουν αλλα ελπιζω οχι μιας και βαριεμαι να ψαχνω.

 

Παντως αν πανε ολα καλα θα το τιγκαρω το μηχανακι με καλουδια....

βουρρρρ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ελληνικα εχω μονο το papago αλλα εχουν βγει και καλυτερα καποιος ηδη μου εκανε μια προταση.

 

λεω μηπως καποιος εχει κανα καλυτερο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...