Προς το περιεχόμενο

Πόσων χρονών gamer είστε;


dre@mc@tcher

Πόσων χρονών gamer είστε;  

710 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πόσων χρονών gamer είστε;

    • 5-10
      189
    • 10-15
      296
    • 15-20
      536
    • 20-25
      634
    • 25-30
      495
    • 30-35
      327
    • 35-40
      140
    • 40-45
      56
    • 45-infinity
      34


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωπω, Rick Dangerous, τι μου θύμησες τώρα. Τις συνεχόμενες κοπάνες που έκανα για να κάθομαι σπίτι να το λιώνω. Παιχνιδάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χεχε τι μου θυμησατε, αμιγκα 500, 8088 κ 286 στην φανταστικη για την εποχη ταχυτητα των 20 mhz!!!!! κορυφαιο για παιχνιδια και με σκληρο παρακαλω, και vga καρτα, να παιζεις prehistorik, keen, larry, loom klp και να το χαιρεσαι βρε αδερφε!!!! παντως δεν ξερω αν μονο εγω το νιωθω αλλα πολλα καινουργια παιχνιδια εχουν αφησει το gameplay προς ωφελλος των γραφικων κ του ηχου, πολλα οχι ολα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 13 στα 14 και παίζω παιχνίδια. Άρχισα να παίζω όταν ήμουν 5 με 6 και κυρίως Flight Simulator 4.0, Duke 3D, Quake, GTA 1-2 (αχχχ, τι θυμήθηκα τώρα.......). Τώρα πλέον δεν ασχολούμε με το κινηματογράφο, μιας και τα παιχνίδια είναι σαν το κινηματογράφο, αλλά με την δική σου πλοκή και εννοείτε πιό απολαυστικά..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και δεν ειναι ακριβος ετσι γιατι οι μεγαλυτροι σε ηλικια περνουν κονσολες για παιχνιδια μια και δεν τα πανε πολυ καλα με τα PC και με το internet!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

χαχαχα φανταστικη δημοσκοπηση.

ειμαι 28 χρονων gamer , 14 χρονια μπροστα σε μια οθονη που απλα παρατηρω να αλλαζει μεγεθος ως προς το βαθος.

Εγω παντα 19" ειχα , παλια ειχε βάθος 1,5μετρο :-D:-D:-D

μετα εγινε 70cm και σημερα 2cm, αλλα τι με νοιαζει το βαθος, εμενα συνεχιζει να ειναι 19".

Καποτε προσπαθουσα να παρατηρησω τι ειναι αυτα τα τερατακια στο Doom1 ,εβλεπα κατι σκιές και νομιζα οτι ειναι τερατακια, σημερα βλεπω ξεκαθαρα τα ομορφα τερατακια.

 

 

 

Aν υπαρχει καποιος που ειναι 65+ χρονων gamer εχω να του πω "Respekt"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια προσπάθεια που σίγουρα αξίζει να την δούνε όλοι και να την υποστηρίξουν είναι το Broken Sword 2.5. Είναι fan adventure που έχει φτιαχτεί από φίλους της σείρας και διατείθεται δωρεάν στο http://www.brokensword25.com

 

Είναι στα γερμανικά, αλλά διαθέτει αγγλικούς υπότιτλους.

 

Sorry μπερδευτηκα και το δημοσίευσα εδώ....

Επεξ/σία από rigasach
δημοσίευση σε λάθος μέρος τοy forum...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι 20 και παίζω video games από.... 7-8 κάπου εκεί. Kάτι tetris, και σε κάτι κονσόλες που ούτε το ονομά τους δεν ξέρω τώρα..

 

Τα video games με τον κινηματογράφο κάπου είδα οτι σύγκρινε κάποιος φίλος... Τι σχέση έχουν οι ταινίες με τα ηλεκτρονικά???......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά...Είδα πάνω που λέει 5-10=95 άτομα

Εντάξει...Υπάρχουν παιδιά τόσο μικρής ηλικίας που παίζουν...Αλλά κυκλοφορούν και εδώ στο insomnia;;;; :rolleyes::rolleyes::rolleyes::-D:-D:-D:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Epeidi tora teleutaia akouo polles vlakeies tou stil "ta videogames einai mono gia paidia" kai "oi orimoi anthropoi den asxolountai me videogames" as mas pei opoios thelei tin ilikia tou kai ti ton othei sto na paizei videogames.

 

Elpizo na aresei i idea gia na doun merikoi merikoi oti to gaming einai texni opos o kinimatografos kai DEN EINAI GIA PAIDIA:twisted:(mono)

 

Δεν παει αποκλειστικα σε σενα αλλα για σκευτειται τα περισσοτερο Games εχουν οριο ηλικιας και λενε απο 16+!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...