Προς το περιεχόμενο

Πόσων χρονών gamer είστε;


dre@mc@tcher

Πόσων χρονών gamer είστε;  

710 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πόσων χρονών gamer είστε;

    • 5-10
      189
    • 10-15
      296
    • 15-20
      536
    • 20-25
      634
    • 25-30
      495
    • 30-35
      327
    • 35-40
      140
    • 40-45
      56
    • 45-infinity
      34


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ego re guys eimai mono 10 xronon gamer k taxo xasei mprosta sta trela xronia p lete merikoi........

 

απο ποτε παιζεις:confused:?γιατι μαλλον μου κλεψες την θεση ως του νεοτερου gamer στο insomnia (απο τα 7 παιζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
απο ποτε παιζεις:confused:?γιατι μαλλον μου κλεψες την θεση ως του νεοτερου gamer στο insomnia (απο τα 7 παιζω)

 

και εγώ οδηγάω από 1 έτους...(γύρισα με το αμάξι από το μαιευτήριο!) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Age=30

Το τελευταίο PC Game που έπαιξα ήταν το Blood Rayne πριν απο καιρό. Τελευταία προτιμώ τα Browser Games.

Πλέον μετά απο πολλά χρόνια χρήσης Η/Υ είμαι πολύ επιλεκτικός και δύστροπος με τα παιχνίδια, επειδή τρώνε χρόνο και επειδή πλέον ο ελευθερος χρόνος μου είναι λιγοστός λόγω της κανονικής δουλειάς μου που ούτως ή άλλως μου τρώει απίστευτες ώρες, αλλα και λόγω των "extra ενασχολήσεων μου με 3D, Game Development, κλπ", αν πέσει στα χέρια μου κάτι τεκμηριωμένα καλό (πχ. αν μου το συστήσει κανένας φίλος μου που ξέρω οτι έχει καλό γουστο στα παιχνίδια) θα παίξω...!!! ιχιχχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 αλλά στην κατηγορία 25-30 :Ρ

 

Η αρχή έγινε με Atari, αργότερα Amiga (ωραίες εποχές) και μετά με Game Boy. Μετά PC (το πρώτο Cyrix 6x86 133Mhz,16MB RAM, 850MB HD και 8x CD-ROM atss) με μερική ενασχόληση με μερικές κονσόλες όπως Ν64,PS1 και Game Cube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 ετων παιζω απο το 1984 που ειμουν 5 και ειχε φερει η μητερα μου τον Atari 800 XL μαζι με το Pacman αν θυμαμαι καλα απο το Βελγιο ....Πλεον βεβαια παιζω μονο Pro και Wow τιποτα αλλο αλλα αυτο δεν παυει να με κανει gamer . Ειμαι περιφανος κατοχος και τα εχω ακομα στο παταρι του πατρικου μου ενος Atari 800 XL ενος Atari 1040 ST μιας Amiga 500 και μιας Amiga 1200 ενος Spectrum ZX ενος Amstrad 6127 με κασσετα και ενος Commodore 64 . Απο p.c μπηκα αργα στον χωρο αφου το πρωτο pc που πηρα ηταν ενας 486 στα 100 το 1996 με τον καθηγητη μου να μου λεει οταν ακουσε οτι εβαλα 1 GB σκληρο τι να τον κανεις ειναι υπερβολη ......Απο κονσολες τιποτα σημαντικο εκτος απο 1 Game Boy ασπρομαυρο ενα Playstation 1 pllaystation 2 και ενα ΧΒΟΧ 360 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...