Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν παταω απο το κεντρικο μενου την επιλογη network μου γραφει για 15δευτερολεπτα περιπου testing network environment και μετα unable to transmit using UDP port 5730.

 

Μπα, περίεργο. Εγώ με το Router της US Robotics που έχω δεν χρειάστηκε να ανοίξω πόρτα για το Pro. Δες εδώ για να μάθεις πώς μπορείς να ανοίξεις πόρτα για το δικό σου router: http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Thomson-Alcatel/SpeedTouch585i/SpeedTouch585iindex.htm

Όπως βλέπεις το PES6 δεν περιλαμβάνεται στη λίστα, οπότε τσέκαρε τον Default Guide για να ανοίξεις την πόρτα.

 

mporeite sas parakalo na moy peite pos mporo na balo tis afthentikes emfaniseis ton omadon mesa sto pexnidi kathos kai epipleon ghpeda(karaiskaki, oaka ktl).

 

Μπες εδώ: http://www.wehellas.gr/ κάνε register και κατέβασε το patch από τα downloads section. Οι τύποι έχουν κάνει απίστευτη δουλειά, μιλάμε για το καλύτερο patch που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή παγκοσμίως για το PES6 (IMHO).

 

 

Αυτό στο βγάζει αφού έχει τελειώσει η εγκατάσταση και πατάς στο εικονίδιο για να παίξεις το παιχνίδι; Επίσης, το λινκ που έδωσες δε δουλεύει (δεν δείχνει καμία εικόνα).

 

 

Δυστυχώς, στα δύο τελευταία Pro (5&6) όχι. Και λέω δυστυχώς όχι επειδή πρέπει να το αγοράσεις αναγκαστικά αυθεντικό για να παίξεις, αλλά επειδή οι servers της ΚΟΝΑΜΙ είναι ΓΤΠ και το lag πάει γόνα, ακόμα και με αξιοπρεπείς συνδέσεις. Πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να παίξεις online αν δεν το χεις αυθεντικό.

 

Τελευταίο (και σημαντικότερο): Σταματήστε ν' ασχολείστε μ' αυτή τη μούφα! Είναι το χειρότερο pro όλων των εποχών! Το τελευταίο αξιοπρεπές pro ήταν το 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

iparxoun sto emporio adaptores pou mporei kaneis na paixei me to xeiristirio toy PS2 sto PC tou. Apisteyti aisthisi

Sas to sinisto!!!!!!

 

kai pou tha tous broume autous tous adaptores file mou? psaxnw mines twra!!!!!! :???: :???: :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν ακριβώς λόγο να βάλει κάποιος να παίξει με τα μέτρια και αρχαία χειριστήρια του PS2, όταν υπάρχουν πολύ καλύτερα gamepads για PC...

 

Τελοσπάντων, στο skroutz που έριξα μια ματιά δεν βρήκα κάτι και γενικά δεν είναι πολύ εύκολο να βρεις αντάπτορα στην Ελλάδα, αν βρω κάτι θα σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν ακριβώς λόγο να βάλει κάποιος να παίξει με τα μέτρια και αρχαία χειριστήρια του PS2, όταν υπάρχουν πολύ καλύτερα gamepads για PC...

 

Τελοσπάντων, στο skroutz που έριξα μια ματιά δεν βρήκα κάτι και γενικά δεν είναι πολύ εύκολο να βρεις αντάπτορα στην Ελλάδα, αν βρω κάτι θα σου πω.

 

koitaksa kai egw kai den brika tipota ekei... katalathos eixa brei se ena site kai elliniko malista alla o p@p@ras den to simiwsa, elega oti tha to thymamai kai na maste twra.... :( :( :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia kalimera, molis prin ligo graftika... epese o server (global) kai eipa na ksanarxisw pro... alla de mporw xwris patch, katevasa to telefteo kitserver, exei mesa 2 me 3 emfaniseis apo mono tou, alla otan paw na valw alli emfanisi omadas den leitourgei. enw plikrologw kanonika to onoma tis omadas, diladi "Reading", vazw mesa tis emfaniseis sti sosti morfi alla den leiturgun. Opoios kserei apo kitserver as mu eksigisei... euxaristw :PPP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...........

ΠΕΡΝΩ MANCHESTER UN. και ψαχνω ενα καλο επιθετικο συστημα γιατι ενα παιδι που παιζουμε μαζι περνει ΙΝΤΕΡ και παιζει μαζικη αμυνα και δεν μου αφηνει καθολου κενους χωρους. Εγω παιζω 4-3-3 με saha ronaldo rooney αλλα η ΙΝΤΕΡ και ειδικα ο VIEIRA τα κοβει ολλα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai pou tha tous broume autous tous adaptores file mou? psaxnw mines twra!!!!!! :???: :???: :???:

 

 

 

psa3e se mikra magazia me copia paixnidia k diafora gia pc,ps2 ktl.an eisai apelpismenos se ena magazi sti patra exw dei pou eixe.gamebuster legete.an 8es peretero plirofories pes...:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...........

ΠΕΡΝΩ MANCHESTER UN. και ψαχνω ενα καλο επιθετικο συστημα γιατι ενα παιδι που παιζουμε μαζι περνει ΙΝΤΕΡ και παιζει μαζικη αμυνα και δεν μου αφηνει καθολου κενους χωρους. Εγω παιζω 4-3-3 με saha ronaldo rooney αλλα η ΙΝΤΕΡ και ειδικα ο VIEIRA τα κοβει ολλα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

 

 

an pezei kleista pe3e me sentres.ftia3e to susthma k tis kiniseis gia paixnidi me setres.h kane kana taklin ston p... ton viera na isixaseis....:evil: :-o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιζω 433 και τους 2 επιθετικους τους τραβαω τερμα στα ακρα δεξια αριστερα και παιζω μονο απο τα πλαγια

συνηθως παιρνω Ιντερ και ο Αντριανο κανει παρτυ πανω στην γραμμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...