Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, coyote2 είπε

Και δέκα να πάρει ο Λεμπρόν, πάλι τον Τζόρνταν θα λένε όσοι έχουν σταματήσει να ασχολούνται με το άθλημα από  το 1998. Όπως εγώ που ακόμα λέω ότι η κατσίκα της F1 είναι ο Senna, άσχετα αν βάσει λογικής τον έχουν ξεπεράσει τρεις-τέσσερις από τότε. Δεν αλλάζουν οι συμπάθειες.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1519

  • ilos

    1425

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

1 ώρα πριν, nzeppos είπε

Και δέκα να πάρει ο Λεμπρόν, πάλι τον Τζόρνταν θα λένε όσοι έχουν σταματήσει να ασχολούνται με το άθλημα από  το 1998. Όπως εγώ που ακόμα λέω ότι η κατσίκα της F1 είναι ο Senna, άσχετα αν βάσει λογικής τον έχουν ξεπεράσει τρεις-τέσσερις από τότε. Δεν αλλάζουν οι συμπάθειες.

άλλο να συμπαθείς μια συγκεκριμένη κατσίκα και άλλη η πραγματική κατσίκα, σωστά το γράφεις, όσο λάθος και να ακούγεται έτσι όπως το έγραψα εγώ!! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.sport24.gr/basket/lempron-thelo-ton-katarameno-sevasmo-poy-moy-axizei.9015907.html

Πάντως υποψήφιος GOAT με τόση αμφισβήτηση δε θυμάμαι να έχει υπάρξει ξανά.

Φαντάσου παίκτη που να «απαιτεί» το σεβασμό που του αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπήρχε το όλο σούσουρο των σόσιαλ κάποτε. Ειδικά ΗΠΑ βλέπουμε εκπομπές που πέφτει τρελό χέιτ για να χτίσουν καριέρες.

Οι ίδιοι οι πρωταγωνιστές δεν βλέπουν αναγνώριση. Μην πας μακριά, έπιασε το ρεκόρ Σούμι χθες ο Χαμ, και σε τουίτερ πέφτει απαξίωση και χέιτ μέχρι παράνοιας.

Zoomers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαιτεί σεβασμό, ονομάζει τον εαυτό του βασιλιά, λέει σε συνεντεύξεις ότι είναι ο καλύτερος κτλ 

Οι άλλοι πρέπει να τα λένε για εμάς, όχι μόνοι μας. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Ο χάμιλτον ειναι βαρετός και έτρεχε με καλές ομάδες γενικότερα

και ο νουμερο 2 της ομάδος δεύτερος δε τερματίζει πίσω από αυτόν....

 

Ο Χάμιλτον είναι ένα ταλέντο από αυτά που βγάνουν ανα 20 χρόνια (και λίγα ίσως λέω).

Άσχετο, αλλά @Tilemaxx ψάχνω ένα ποστ σου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E αυτές τις αμερικανιές δεν αντέχω. Κουβαλά πολύ drama γύρω του ο Bron.

Με το που τελείωσε ο αγώνας και άρχισαν τις συνεντεύξεις έχωσε η άλλη "Are you the goat now"?

Εντάξει έλεος. Κορυφαίος ο LeBron, (goat για όποιον πρόλαβε 80s-90s είναι άλλος αν και δεν ήμουν φαν του) αλλά πολύ drama queen ο ίδιος και cringe η φάση.

Ποιος τον πολεμά τον LeBron και μιλά για έλλειψη σεβασμού; Έχει καθολική αναγνώριση ως κάτι ξεχωριστό από τη πρώτη στιγμή που πάτησε στο NBA, θεωρείται ο καλύτερος παίχτης της λίγκας χρόνια τώρα. Οι Brons άλλαζαν ομάδα, ακολουθώντας τον.. Σε όποια ομάδα πάει είναι το απόλυτο αφεντικό, μέχρι και σε θέματα που αφορούν άλλους ρόλους ενός franchise.

Σα τον Hamilton που λέει ότι τον πολεμούν ενώ η καριέρα του είναι λες και παίζει στο playstation σε super easy mode.

Κολλητικό είναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nzeppos είπε

Και δέκα να πάρει ο Λεμπρόν, πάλι τον Τζόρνταν θα λένε όσοι έχουν σταματήσει να ασχολούνται με το άθλημα από  το 1998. Όπως εγώ που ακόμα λέω ότι η κατσίκα της F1 είναι ο Senna, άσχετα αν βάσει λογικής τον έχουν ξεπεράσει τρεις-τέσσερις από τότε. Δεν αλλάζουν οι συμπάθειες.

Η κατσίκα έχει να κάνει και με τίτλους αλλά και με τη γενικότερη επιρροή στο άθλημα και με τον τρόπο που αγωνίζεται κάποιος. Όσα πρωταθλήματα και να πάρει ένας σημερινός πιλότος της F1, κάποιος να χορεύει σα το Βραζιλιάνο δεν υπάρχει. Ίσως το οτι ο Τζορνταν ήταν πιο αέρινος (είμαι φαν του LBJ αλλά σε στυλ ο MJ τον τρώει), ίσως με το οτι αναγέννησε λιγο το μπάσκετ γενικότερα, ίσως με το οτι συνέπεσε με την έκρηξη των media, ίσως όλα αυτά μαζί. Και 7 πρωταθλήματα να φτάσει ο LBJ, πάλι τον Τζόρνταν θα λένε πολλοί. Για μένα είναι λιγάκι άτοπο γιατί έχει αλλάξει και το άθλημα αρκετά οπότε αρκούμαι στο Τζόρνταν στον 20ο αιώνα, Τζέιμς στον 21ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Ποιος τον πολεμά τον LeBron και μιλά για έλλειψη σεβασμού

Αυτό νομίζω τον πείραξε αρκετά, (πλήγωσε τον εγωισμό του ίσως?), το ότι είχε τόσο μεγάλη διαφορά σε ψήφους από τον Γιάννη. 

IMG_20200918_210826.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Weiss είπε

Αυτό νομίζω τον πείραξε αρκετά, (πλήγωσε τον εγωισμό του ίσως?), το ότι είχε τόσο μεγάλη διαφορά σε ψήφους από τον Γιάννη. 

IMG_20200918_210826.jpg

Το είχα ξεχάσει αυτό!

Κι εγώ αδικία το βρήκα. Όχι το ότι δε βγήκε MVP, αλλά τη τεράστια διαφορά στα 1st place votes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

....

Ποιος τον πολεμά τον LeBron και μιλά για έλλειψη σεβασμού; Έχει καθολική αναγνώριση...

Κυριολεκτικά όλοι όσοι πληρώνονται για το "ρόλο" στα μμε, τύπου Skip, SAS, Kellerman, Barkley κτλ.  και είναι δεκάδες στην ουρά.

Να σημειώσω ότι ο μακράν μεγαλύτερος ΑΛΗΘΙΝΟΣ χειτερ στην οικουμένη, και λέω αληθινός γιατί πηγάζει εσωτερικό ατόφιο χέιτ, Paul Pierce, δήλωσε ότι βάζει στη δικιά του τοπ10 λίστα τον Μπρον στο #2 αν πάρει και άλλο τίτλο (οπως και έγινε). Σημεία των καιρών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδικία και μπαρούφες. Ο ένας έπαιζε συντηρητικά για να βγάλει τη χρονιά και να ξεσκιστεί στα playoff και ο άλλος σκύλιαζε όλη τη χρονιά και έβγαλε μεγαλύτερα στατιστικά στη regular, γιατί αδικία; Για το MVP ξεχνάμε goat δαχτυλίδια τελικούς και λοιπά. Όποιος βγάζει καλύτερη regular πρέπει να παίρνει mvp τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Liakos10 είπε

Αδικία και μπαρούφες. Ο ένας έπαιζε συντηρητικά για να βγάλει τη χρονιά και να ξεσκιστεί στα playoff και ο άλλος σκύλιαζε όλη τη χρονιά και έβγαλε μεγαλύτερα στατιστικά στη regular, γιατί αδικία; Για το MVP ξεχνάμε goat δαχτυλίδια τελικούς και λοιπά. Όποιος βγάζει καλύτερη regular πρέπει να παίρνει mvp τέλος.

Άρα το 2011 του έκλεψαν το MVP? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...