Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευτυχώς τουλάχιστον που δεν κρεμάει συνεχώς όπως χτες και έστω με την opera κατεβάζει καλά 7-8 αρχεία ταυτόχρονα. Από το ολότελα κάτι είναι κι αυτό. Ε ρε που καταντήσαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες σε εμενα μεχρι και χθες λειτουργουσε κανονικοτατα το flashget.Θα δοκιμασω και σημερα και θα σας πω.Οσο για το πως θα μπειτε στο ρημαδιασμενο το premium zone καντε το εξης:α)πληκτρολογειστε http://www.rapidshare.com/en/premium.html,β)πατηστε στο συνδεσμο Premium-Zone και θα σας βγαλει κατευθειαν στη σελιδα που κανετε login.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To flashget κατεβάζει κανονικά ρε γαμώτο αλλά βγάζει πάρα πολλά corrupted από τα 15 που κατέβασα χτες τα 7 ήταν corrupted.

Τους έστειλα μέιλ να δούμε τι θα πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι φαίνεται σε κάποιους δουλεύει (ως να μην ξαναδουλέψει) και σε κάποιους όχι. Τι κάνει να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Ιός; Δεν το νομίζω ρε γμτ. Ούτε οι ρυθμίσεις φταίνε γιατί δεν μπορεί προχθές να κατέβαζα και χθες όχι, δίχως να πειράξω τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τώρα τους έστειλα ότι έχω πληρώσει για κάποιες υπηρεσίες που δεν μπορούν να παρέχουν και ότι αν συνεχίσει θα ζητήσω τα χρήματά μου πίσω μέσω paypal. Να δούμε αν θα συγκινηθούν.

 

Πάντως δεν παίζει έτσι η κατάσταση... Χρ'ονο να κατεβάζω την ημερα δεν έχω... Μόνο βράδυ κατέβαζα και αυτό τώρα δεν γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όταν βάζετε το link να κατέβει στο παράθυρο που εμφανίζετε για να πατήσετε οκ βάζετε τα στοιχεία σας login ?

Κουφό μου φαίνετε εμείς να κατεβάζουμε και σεις όχι...

2 μέρες τώρα που ακούω ότι δε κατεβάζετε εμένα μου δουλεύει ο flashget κανονικά,

αλλά τις τελευταίες μέρες έχει γ...θεί στα corrupted files.

Μιλάμε για τα μισά σχεδόν corrupted.

Tι να πω,δοκιμαστε και rapget,getright μήπως λυθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δοκιμάσει...

  • Universal share Downloader
  • Internet Download Manager
  • Rapget
  • FlashGet
  • GetRight
  • Gozilla

Και με κανένα δεν έχω αποτέλεσμα.. Και φυσικά βάζουμε τα στοιχεία μας... Και είστε μόνο δύο άτομα που κατεβάζεται κανονικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw me flashget den exw kanena problhma, katebainoun ola teleia...oute 1 katestrammeno den exw...

 

me to Rapidget eixa problhma, me to pou ekanes pause kai meta resume, to arxeio htan automata katestrammeno...den kserw giati, enw me to flashget...ola tzami!

 

Den kserw an exei eipw8ei, alla an kaneis sundromh sto rapidshare.de kai pas sto rapidshare.com, panw panw sthn epilogh pou exei "PREMIUM ZONE" kai dialeksete to "JOIN PREMIUM", exei to banneraki auto:

promo_en2.jpg

 

an pathsete panw tou sas leei pws mporeite na exete premium prosbash kai sto rapidshare.com tzampa gia oso krataei kai to rapidshare.de!

 

 

PS. Exei eipw8ei...zhtw suggnwmh, den exw diabasei ola ta posts, para ta 2-3 teleutaia logw eleipshs xronou!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

x_vagos_x θα χρειαστούμε:

 

-3 άτομα(+1 εσένα)

-2 αρχεία 10 ΜΒ οτιδήποτε και να ναι:-D

προειδοποίηση: θα κάνουμε δοκιμή δεν δουλεύει σίγουρα, αλλά το επιβεβαίωσε ένας χρήστης :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ShAd0w_z0nE , ξέρεις πόσες φορές έχω σκεφτεί να μαζευτούμε καμιά 10αριά άτομα, να δώσουμε ο καθένας από λίγο να κάνουμε μια ετήσια...; Θα πρέπει να τα εμπιστεύομαι όμως...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...