Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1ον) Ας μην παραθέσουμε εδώ τις "τσατσιές" [ αλλά νομίζω η λύση είναι proxy, περίμενε, σε δυο μέρες, όταν βρω χρόνο θα ανανεώσω τον οδηγό, με πληροφορίες για proxy... ] - δεν νομίζω να παίζει ρόλο ότι είναι σε LAN... πρόσβαση έχεις κανονικά...

 

2ον) Δεν ξέρω/Δεν απαντώ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

x_vagos_x πρόσθεσε και αυτό στον οδηγό

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=158228

 

Νομίζω ότι rapidshare χωρις download manager δεν γίνετε...

Επίσης ρίχνε το καμιά ματιά που και που γιατί ανανεώνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και λίγα λεπτά δε μπορώ να κατεβάσω με τίποτα οτιδήποτε από rapidshare ενώ πριν κατέβαζα κανον ικά με flashget.

Moυ γράφει χ σε διάφορα part που κατεβάζω ενώ υπάρχουν τα αρχεία στους servers.

Σε κανεναν άλλον αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω πήγα να κατεβάσω κάτι και στην αρχή έβγαζε "error".

Μπήκα .com κατευθείαν να δω αν είχε πέσει και είδα ότι έμπαινα κανονικά.

 

Αμέσως μετά τα link δούλεψαν,και μάλιστα στο δεύτερο που κατεβάζω τώρα,δεν περίμενα αυτή την 1 ώρα που έχει συνήθως για το επόμενο!

 

edit: τώρα πρόσεξα πως τα προτελευταία δυο αρχεία μου έβγαλαν "error" κάτα το κατέβασμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ ShAd0w_z0nE : Αυτές τις μέρες, θα ανανεώσω καλά τον οδηγό, προσθέτοντας κι άλλα στοιχεία για downloading με managers και ειδικούς managers για το rapidshare... Ευχαριστώ για την επισήμανση αν και το είχα στα υπ' όξιν...

 

Αν και τώρα με τις εξετάσεις για το Prelim του Michigan, δεν νομίζω να έχω και πολύ χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε γμτ! Και τώρα μπήκα για να ποστάρω γιαυτόν τον λόγο. Είχα αφήσει στο flashget πολλά parts από rapidshare και "κατέβασε" αρχεία μεγέθους 5kb. Τι να φταίει; Τώρα έβαλα χειροκίνητα κάτι (από το site δηλαδή, όχι με την επιλογή "flashgot όλα"), και κατεβάζει. Αλλά την προηγούμενη λίστα με τίποτα. Ξενέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μόνο εγώ έχω πρόβλημα ή και άλλοι?

Rapget IDM και Flash δεν μου κατεβάζουν από το RS.com. Τι παίζει έχετε πάρει χαμπάρει τίποτε?

Το de δουλεύει κανονικά ενώ και το com αν χρησιμοποιήσω mozilla και όχι download manager παίζει κανονικά. Ακόμη και αν βάλω το link που βγάζει το com δουλεύει σωστά και χωρίς athentication.

 

Δεν καταλαβαίνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχουν το flashget καλο θα ειναι να κανουν add τα στοιχεια των λογαριασμων τους, ακολουθωντας την παρακατω διαδικασια

Tools->Options->Site Manager

Add τα accounts σας εκει (.de + com)

Τα προβληματα θα ελαχιστοποιηθουν και θα κατεβαζετε απευθειας τα αρχεια, διχως να χρειαζεται να μπαινετε στη διαδικασια κλικ σε καθε λινκ για να επιλεξετε το premium ως τροπο κατεβασματος.

Επισης αν ακολουθησετε τον τροπο που αναφερεται πιο πανω, θα μπορειτε να κανετε μαζικα links copy paste στο flashget, και οχι ενα ενα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...