Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εμένα με κρέμασε. Στην αρχή νόμισα έφταιγε ο παλιός download manager αφού μέσω opera τα κατέβαζε κανονικά. Κατέβασα λοιπόν την καινούργια έκδοση και τζίφος, δοκίμασα και άλλον ένα download manager για να δω ότι υπάρχει πρόβλημα. Το κακό είναι ότι χρειάζεται να κατεβάσω κάποια cds μέχρι αύριο. Μετά ας χαλάσει για καμιά βδομάδα, θα την παλέψω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι χτες παιδιά όταν έμπαινα login premium μου βγαζε πόσα mb μου μένουν απ τα 4000 κάθε μέρα.Σήμερα που μπήκα δε λέει τίποτα για χώρο.

Γιατί το άλλαξαν ρε γαμώτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telika epeidh diavasa polles diaforetikes apopseis den mporw na vgalw akrh.

Eixa premium account sto .de gia ena mhna kai to ananeosa xthes.

Sto .de ola kala, mou vgazei expire stis 25 dekemvriou.

Sto .com me exei expired, kanw logout kai pataw sto banner pou dinei free .com account gia tous .de users.

 

Vazw ton arithmo apo to .de me copy paste kai mou vgazei message box "This account was already used" kai den mou kanei ananeosh tou .com account.

Kapou diavasa oti den tha dinoun pleon free .com account stous xrhstes tou .de alla sto site tous grafei kathara oti dinoun .com account se olous tous users tou .de gia oso kairo isxyei to account tous.

 

Telika ti akrivws isxyei? ekana vlakeia pou ananeosa to .de kai den ekana kat eftheian sto .com?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έπρεπε να κάνεις κατευθείαν στο .com... Τρέξε κατέβασε ότι μπορείς από το .de πριν σβηστούν! Σίγουρα υπάρχουν πολλά πράγματα να κατεβάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξενερώσει άγρια.Κατεβάζω πχ 4 ταινίες των 7-8 part το βράδι και το πρωί τουλάχιστον 1 από τα 7 part από 2 στις 4 ταινίες τουλάχιστον μου βγαίνει corrupt και πρέπει να το ξανακατεβάσω.

Τι στο καλό γίνετε ρε γαμώτο?

Και με το flashget που θεωρείται κορυφή σε αυτόν τον τομέα.

Συμβαίνει σε άλλους αυτό όταν κατεβάζετε πολλά part?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den tis diabasa oles giati einai kai 9 selides, alla apo oti katalaba egw poy thelw na parw twra ena logariasmo na parw .com.ayto poy den ematha akoma einai an dexontai xrewstikes kartes(giati pistwtikh den dinw).kati teleytaio,yparxei kanena site poy na exei ta periexomena toy rapidshare?an einai enantia stoys kanones toy forum ena pm pls.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι να πάρεις com.Δέχονταοι χρεωστικές με το σηματάκι VISΑ, ΜΑSTERCARD κ.λπ. Ουσιαστικά δεν υπάρχει site που να έχει όλα τα περιεχόμενα του rapidshare. Όπως είχα δώσει πιο πάνω, υπάρχει το http://www.rapidshared.org αλλά μην περιμένεις και πολλά.

 

Και γω έχω πρόβλημα με το flashget... Την μία κατεβάζει τα αρχεία των 5kb και μία φορά μου κατέβασε ένα αρχείο και μετά μου έγραψε corrupted. Όμως τελικά το έκανε κανονικά extract το winrar, ευτυχώς. Αν βάλω τα Links χειροκίνητα δεν έχει πρόβλημα (μέχρι αποδεόξεως του εναντίου!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ws pros ti logariasmo na pareis, egw otan phra sto .de prin apo 1 mhna ekana kat eftheian free kai sto .com.

Twra sthn ananeosh exw to provlhma kai elpizw apla oti arghse na ananeothei h database tou .com kai isws diorthothei.

Tha htan apath na sou elegan sto site oti gia kathe isxyonta logariasmo .de dikaiouse .com account kai na mh sou to dinoun.

 

Gia tis xreostikes, nai tis dexonte.

Oso gia site me OLA ta periexomena tou rapidshare...den yparxei tetio pragma oute tha yparksei alla den tha exeis kai idietero provlhma na vreis akres.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα πάντως παραμένει το πρόβλημα με όλους τους download managers. Τώρα πάω να ξαναψάξω άλλα πράματα μπας και βρω άκρη..

 

Και σε μένα παραμένει. Δοκίμασα και το flashget και το αποτέλεσμα ήταν μια από τα ίδια. Έχω ξενερώσει άγρια! Αν βγάλεις άκρη σφύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολύ ψάξιμο ακόμη και στα δύο pc μου δεν μπορώ να κατεβάσω από το com με κανένα πρόγραμμα. Οι κύριοι του RS σε mail που τους έστειλα μου έστειλαν μία ωραία αυτοματοποιημένη απάντηση και οταν ξανάστηλα με εγραψαν..

 

Αν δεν διορθωθεί θα τους ενημερώσω ότι σκοπεύω να ζητήσω τα χρήματα μου πίσω από το paypal γιατί δεν μου προσφέρουν αυτά που λένε... Δεν παλεύεται άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...