Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβαλα το FlashGot στον Firefox με μηχανή την Orbit.

Όταν βλέπω πολλά Rapidshare Links για ένα αρχείο, π.χ. ....part 1....part 2 κλπ,

ενώ τα πιάνω με δεξί κλικ και FlashGot επιλογή, μου βγάζει παραθυράκι της Orbit, τα τσεκάρω όλα, αλλά αυτό που κατεβάζει είναι ένα αρχείο από το καθένα, μεγέθους μόνο 5,11kb.

Πως μπορώ να βάλω όλες τα links για download και να μου κατέβουν χωρίς πρόβλημα?

Υπάρχει πρόταση για άλλο πρόγραμμα μήπως?

 

Και όταν έχω αυτά τα αρχεία-τμήματα μιας ταινίας, πως μπορώ να τα ενώσω ώστε να έχω πλήρη την ταινία ?

 

 

Καταρχάς καλως ήρθες.

όταν έχεις ξεχωριστά αρχεία, ενώνονται αυτόματα με το winrar όταν θα κάνεις αποσυμπίεση ή με το hj split, ανάλογα με το τι είδους αρχεία είναι.

για να κατέβουν όλα τα links χωρίς πρόβλημα θα πρέπει να έχεις premium account αλλιώς έτσι απλά δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να "κοροιδεύει" to rapid share ώστε να μην υπάρχει το ανώτατο όριο και να μη χρειάζεται να περιμένουμε ένα εύλογο χρονικό διάστημα για να συνεχίσουμε τις δραστηριότητες μας??Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.Διαβασα ενα παραπλησιο θεμα για το λογαριασμο που τηρουμε στο Rapidshare.Δεν καταλαβα & πολλα.

Εχω συλλεξει 14000 points.Απο εδω & περα κανω κατι ή οχι?

Βαζω & το σχετικο:

 

"Hello,********* Your Premium-Account is valid until Sun, 6. Jul 2008. If you want to extend your premium-account, just click on "Extend Account" below. You have collected 14000 Premium-Points so far. To download files with your Premium-Account, you have to know the URL of that file and click on it. For privacy-reasons we do not offer a search-engine (See FAQ). Thus your uploads are safe here and will only be downloaded by the people you give the URL to. In the last 5 days you have downloaded 3303 MB.

The server time while creating this page was: 21.02.2008 14:55:00"

 

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει κανένας πρόβλημα σήμερα με το RapidShare Manager?

Δεν εχω περάσει το όριο των 5 gb,τα αρχεία κατεβαίνουν απευθείας απο το rapidshare αλλα στο rapidshare manager ενω γράφει status active τα ίδια αρχεία δεν κατεβαίνουν.

Λειτουργουσε καλα μεχρι το απογευμα,ξαφνικα αρχισε να το κανει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα premium και χρησιμοποιουσα το rapget

καποια στιγμη ελυξε και τωρα που εβαλα τα καινουργια στοιχεια δ δουλευει..

εχω κανει log in στο mozilla για να μεινουν τα cookies

τα links δεν ειναι dead

και εχω τσεκαρει και το direct connection απο τα options του rapidshare

20691404mn5.th.jpg

34414057ip1.th.jpg

57425818yp9.th.jpg

75006429wd3.th.jpg

αυτο συνεχιζει μεχρι να φθασει 10 retries και μετα qq παταει 1 X πανω στο link και δεν κατεβαινει ποτε

ζητω συγνωμη γιατι σας εχουμε ολοι πριξει με τα προγραμματα για download απο το rapidshare

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...