Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν το χρησιμοποεί πολύς κόσμος το official rapidshare manager και ολοι την ψαχνουν με αλλα προγραμματα;

 

Μια χαρά μου φαίνεται (μόλις το έβαλα) . Εχει ακουστει τπτ για spyware??

 

Bassstarlet, λέει στις οδηγίες να έχετε το net framework 2 αλλιώς πετά σφάλμα, εσύ το έχεις αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για upload και εγω το official εχω και πιανει full οπως και το Rapid Uploader αλλα για download εχω δοκιμασει πανω απο 5 προγραμματα γνωστα και μη και μονο αυτο (IDM) ντελικιαζει...

 

απλως δοκιμασε το και μετα πες μας τη γνωμη σου. αν θελεις το κατι παραπανω και την πληρη αξιοποιηση της γραμμης σου τοτε θα μας ακουσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok τώρα μάλιστα, θα το δοκιμάσω. Είναι εύκολο στη ρύθμιση του λογαριασμού μου; Το flashget π.χ. μου εβγαλε την ψυχη για να κατεβασει σωστα απο το rs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι τωρα σπιτι να σου πω ακιβως. το μονο που κανεις ειναι να πας στις ρυθμισεις και να βαλεις h*tp://rapidshare.com, username και password και τελος που να αποθηκευονται τα αρχεια γιατι τα χωριζει σε κατηγοριες οπως video, music, photos, programs. εγω εβαλα ολα τα ειδη αρχειων να αποθηκευονται στο ιδιο σημειο. αυτα....

 

 

για οποιαδηποτε απορια εδω ειμαστε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK φιλε ευχαριστω για την απαντηση... Μωλις τωρα μπορω και εγω να συνεχισω το κατεβασμα. Με ολη αυτη την επικαιροτητα εις βαρους του rapidshare νομιζα για μια στιγμη οτι εκλεισε προσορινα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παίδες μήπως ξέρετε κανένα πρόγραμμα που να μπορείς να κάνεις αντιγραφή-επικόλληση όλο τον κώδικα οτιδήποτε (π.χ. ταινίας ) και να το κατεβάζει αυτόματα όλο από premium account ;;; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες μήπως ξέρετε κανένα πρόγραμμα που να μπορείς να κάνεις αντιγραφή-επικόλληση όλο τον κώδικα οτιδήποτε (π.χ. ταινίας ) και να το κατεβάζει αυτόματα όλο από premium account ;;; Ευχαριστώ

 

flashget και rapget επίσης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το FlashGot στον Firefox με μηχανή την Orbit.

Όταν βλέπω πολλά Rapidshare Links για ένα αρχείο, π.χ. ....part 1....part 2 κλπ,

ενώ τα πιάνω με δεξί κλικ και FlashGot επιλογή, μου βγάζει παραθυράκι της Orbit, τα τσεκάρω όλα, αλλά αυτό που κατεβάζει είναι ένα αρχείο από το καθένα, μεγέθους μόνο 5,11kb.

Πως μπορώ να βάλω όλες τα links για download και να μου κατέβουν χωρίς πρόβλημα?

Υπάρχει πρόταση για άλλο πρόγραμμα μήπως?

 

Και όταν έχω αυτά τα αρχεία-τμήματα μιας ταινίας, πως μπορώ να τα ενώσω ώστε να έχω πλήρη την ταινία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...