Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφορά τα premium points..

Κανονικά μπορούμε να ανταλλάσουμε καθε 10000 ποντους με ένα μηνα δωρεαν λογαριασμό.

Μόνο για απόψε από τις 1 έως 2 ώρα Ελλάδος, θα μπορέσουμε να ανταλλάξουμε μόνο 3333 πόντους για ένα μήνα..

 

Εγώ που έχω 14000 πόντους θα μπορέσω να πάρω 4 μήνες δωρεαν...

 

Πριν ενα χρόνο είχε γίνει το ίδιο, αλλά τότε σου έδινε ένα μήνα για 1000 μόνο πόντους!! Αλλά από το τίποτα καλό είναι και το σημερινό...

 

Ευχαριστω.Εχω premium acount αλλα σπανια ανεβαζω οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω.Εχω premium acount αλλα σπανια ανεβαζω οποτε...

 

όταν τον πήρες δεν σου είχε δώσει και 8000 πόντους? μπορείς να το αυξήσεις κατά 2 μήνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το collector zone δεν έχω ιδέα. φαντάζομαι ναι, αλλά για πιο σίγουρα να μας πει κάποιος που ξέρει...

 

Γιάννη, αν έχεις premium acount, έχεις σίγουρα και ποντους!! Με κάθε εγγραφή σε PREMIUM-Member που κάνεις για 1 έως 12 μήνες παίρνεις και 8000 points..

Μπες στο Premium zone και κοιτα πόσους έχεις μαζέψει να τους εξαργυρώσεις απόψε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mavritanos αν μιλάμε για ένα-ένα λινκς απλά σβήνεις το πρόσθετο http ανονυμ πριν πατήσεις ΟΚ. Αν είναι πολλά κάντα paste σε notepad και σβήστα εκεί.

 

Η προσφορά είναι παρόμοια με την περσινή, μόνο που τότε έπαιρνες ένα μήνα με 1000 ποντους ενώ φέτος με 3333. Με 6000 πόντους που έχω μαζέψει από τότε από τις 2 τρίμηνες ανανεώσεις μόνο ένα μήνα τσιμπάω. Κρίμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν τον πήρες δεν σου είχε δώσει και 8000 πόντους? μπορείς να το αυξήσεις κατά 2 μήνες..

 

 

Ιδεα δεν εχω...Δεν εχω ασχοληθει.Απο που το βελπουμε απο τον λογαριασμο μας και πως το εξαργυρωνουμε ???? Εχω δυο λογαριασμους.

 

Ευχαριστω.

 

 

Edit

Οκ...Το ειδα τωρα .Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαινεις μέσα στο rapidshare -> premium zone login

kai sou leei gia paradeigma hello ( Gianni) You have collected .... points so far.

 

Ναι ευχαριστω Το ειδα.Απλα δεν ειχα ασχοληθει με upload και δεν ηξερα για τους ποντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με notepad το εκανα και εγω . μαλλον δεν πρεπει να υπαρχει πιο ευκολος τροπος

 

notepad μόνο..

και βέβαια άλλη μία πίκρα είναι όταν είναι live links με το anonym μπροστά...:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...