Προς το περιεχόμενο

Nintendo Wii - Παιχνίδια και Απορίες


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω πως το wiikey έχει επιλογή να μην αφήνει να γίνει update τουλάχιστον στην έκδοση 1,9s με 1,4 confg.

Θα ήθελα να μου υποδείξετε μάρκες από DVD-R γιατί τα Maxell που έγραφα αποδείχτηκαν μάπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

case closed!

 

Αφιέρωσα λίγο χρόνο όπως τον παλιό καλό καιρό...έβαλα πάλι το tphack τη νεα έκδοση για 3.4 πέρασα το HBC 9 και πόσα apps games με το homwbrew browser απευθείας από το net και τέλος πέρασα μέσω του tphack και το duplicate channel remover v2 και voila! alive and kicking!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδιά, έχω μία απορία... Τώρα που έρχονται διακοπές λέω να μου κάνω ένα δώρο... Το Guitar Hero World Tour. Αξίζει όμως για το Wii? Ή θα πάνε τσάμπα 200 ευρώ? Ήμουν βασικά ανάμεσα σε WiiFit και Guitar Hero World Tour αλλά επειδή μάλον θα το βαρεθώ γρήγορα το WiiFit κατέληξα στο Guitar Hero. Ποιά είναι η γνώμη σας? Επίσης: Η κιθάρα που έχει μέσα θα δουλεύει με τα παλαιότερα Guitar Hero? Γιατί δεν έχω άλλη. Τα επόμενα Guitar Hero θα υποστηρίζουν και τα drums ή μόνο για αυτό θα πάνε (άρα τσάμπα λεφτά?). Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από loukas77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

 

Guys εχω ενα προβληματακι.Παιζω το Tomb Raider Underworld(espalwii εκδοση) και βρισκομαι στο Μεξικο,στο σημειο που πρεπει να ευθυγραμμησω τα 2 calendars των Μαγια.

Εκανα το 1ο αλλα στο 2ο το παιχνιδι "κολλαει".Τι εννοω:

Βαζω στην υποδοχη το jaguar head stone αλλα το παιχνιδι δε μου βγαζει την ενδειξη (-) ωστε να πιασω τον μοχλο και να τον γυρισω.Επισης,πανω απο τον μοχλο,στον αερα, εμφανιζονται 2 κιτρινα blocks, τα οποια μου μοιαζουν με αστοχια της μηχανης γραφικων ή οτι το Wii μου δεν τα εχει φορτωσει καλα.Φανταζομαι δηλαδη οτι δεν μπορει να φορτωσει σε εκεινο το σημειο τα δεδομενα και το παιχνιδι δεν μπορει να συνεχιστει.Εκανα βολτες, εψαξα τα παντα μηπως ξεχασα τιποτα,εριξα και μια ματια σε εναν guide και ολα ειναι ΟΚ.

Εχει συμβει σε σας τιποτα παρομοιο?

Καθαρισα το dvd, αλλα τιποτα.Δεν ειναι ηλιθιο που δεν υπαρχει επιλογη restart level τουλαχιστον ωστε να ξεκινησω απο την αρχη το επιπεδο μπας και λυθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi παιδιά, έχω κάτι απορίες.

1. Με την 1.9s έκδοση του wiikey που έχω, είναι ασφαλές να κάνω το τελευταίο update?

2. Αξίζει να αλλάξω το wiikey 1 που έχω εγκατεστημένο με το καινούριο wiikey 2?

3. Ξέρει κανείς τί έγινε με τους grmods? Έχουν γίνει yellowdog ή είναι διαφορετικό κατάστημα?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...