Προς το περιεχόμενο

Nintendo Wii - Παιχνίδια και Απορίες


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To wii έχει να ανοίξει κάτι μήνες. Τώρα λέω να το ξανανοίξω για το vc και μόνο.. Άντε και και για κάνα game που μου ξέφυγε.

Δυστυχώς τελευταία δεν προλαβαίνω.. ή και να έχω χρόνο ψιλοβαριέμαι να παίξω οτιδήποτε (καλη ώρα σήμερα).. Με τις μέρες μου είμαι..

Θέλω να δώ το disaster και το de blub βασικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To wii έχει να ανοίξει κάτι μήνες. Τώρα λέω να το ξανανοίξω για το vc και μόνο.. Άντε και και για κάνα game που μου ξέφυγε.

Δυστυχώς τελευταία δεν προλαβαίνω.. ή και να έχω χρόνο ψιλοβαριέμαι να παίξω οτιδήποτε (καλη ώρα σήμερα).. Με τις μέρες μου είμαι..

Θέλω να δώ το disaster και το de blub βασικά..

Το παιδί μας δεν έχει χρόνο για τίποτα αφού κάθε βράδυ τον τρώνε τα γκομενάκια!!!muahahahaahhahahahah.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το έχω θάψει επισήμως το wii τώρα το έβγαλα πάλι πήρα ένα καλώδιο component και θέλω να τερματίσω μερικά παιχνίδια zelda, metroid, mario, zak the pirate (δεν θυμάμαι το όνομα ακριβώς) αξίζει κανένα άλλο? για single player πάντα για διπλό το smarty pants και mario kart μια χαρά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό παίζω αυτήν τη περίοδο...

 

Είναι διασκεδαστικό, αλλά οι πίστες από μόνες τους παραείναι εύκολες. Έχει και κάποιες αποστολές που είναι πιο δύσκολες, αλλά μερικές φορές καταντάνε κουραστικές. Γενικά αξίζει να το παίξεις, αλλά αν ενδιαφέρεσαι να τελειώσεις μόνο την ιστορία, μπορεί να το ξεπετάξεις και σε μια μέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε στα χέρια μου το wii και μπορω να πω οτι είναι καταπληκτικό, ειδικά τεννις, μποουλινγκ, γκολφ άπαιχτα. Το wii play με απογοήτευσε λίγο αλλά αρχή είναι ακόμα...

 

Μια ερώτηση όμως ρε παιδιά. Στο super mario galaxy παίζει μόνο ένας παίκτης και ο δεύτερος προορίζεται για βοήθεια του πρώτου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε στα χέρια μου το wii και μπορω να πω οτι είναι καταπληκτικό, ειδικά τεννις, μποουλινγκ, γκολφ άπαιχτα. Το wii play με απογοήτευσε λίγο αλλά αρχή είναι ακόμα...

 

Μια ερώτηση όμως ρε παιδιά. Στο super mario galaxy παίζει μόνο ένας παίκτης και ο δεύτερος προορίζεται για βοήθεια του πρώτου?

 

Καλοριζικο το wii.Πιστευω να μεινεις ευχαριστημενη.Κανονικα ειναι single player game αλλα αμα θελεις ο δευτερος παικτης σε βοηθαει με το να εκτοξευει Star Bits αλλα και να τα μαζευει,αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...