Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλακα κανεις????????????????????????????????????????????????

 

Στην μέση το έκλεισα.... Και αφού λέτε οτι το 1 είναι θεϊκό φαντάζομαι το 2 :P

 

(χωρίς να θέλω να σε προσβάλω έτσι? γούστα είναι αυτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το να μην ξετρελαθεί κανείς, το καταλαβαίνω. Αλλά να βαρεθεί σε ταινία του Kevin Smith; Και ακόμη περισσότερο στο Clerks; Κυλάνε ευχάριστα οι άτιμες!

 

Βέβαια, εγώ έχω φάει εκατοντάδες ώρες να τον ακούω να μιλάει πραγματικά περί ανέμων και υδάτων (Evening with Kevin Smith 1,2,3 και Smodcasts), οπότε ίσως να μην είμαι ο κατάλληλος κριτής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το να μην ξετρελαθεί κανείς, το καταλαβαίνω. Αλλά να βαρεθεί σε ταινία του Kevin Smith; Και ακόμη περισσότερο στο Clerks; Κυλάνε ευχάριστα οι άτιμες!

 

Βέβαια, εγώ έχω φάει εκατοντάδες ώρες να τον ακούω να μιλάει πραγματικά περί ανέμων και υδάτων (Evening with Kevin Smith 1,2,3 και Smodcasts), οπότε ίσως να μην είμαι ο κατάλληλος κριτής.

πεστα ρε μανωλη που δεν ξερουν να εκτιμησουν τις εμπνευσμενες κωμωδιες

απλα οι διαλογοι στις ταινιες του ειναι τοσο εξυπνοι και ευστοχοι που κανενας καραγκιοζακος που παιζει με το σωμα του (γκριματσες κλπ) δε μπορει να τους φτασει

Επεξ/σία από suspiria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Repo Men μακαβριο μου σηκωθηκε η τριχα μαλλον γιατι δεν ειναι και τοσο τοσο μακρινο

 

Πολύ καλό!

Αντιθέτως το the other guys δεν ήταν ούτε για 1/10, χιούμορ μηδέν, σενάριο χαζό, όλα μηδέν!

Επεξ/σία από tiniakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...