Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα χθες τον πριτσιναδορο. Για 6€ είναι σουπερ για αυτά που θέλω να κάνω. Ναι δεν είναι τούμπανο και δεν παίρνει μεγάλα πριτσίνια όμως κάνει καλά την δουλειά του. Σε κάποια μέταλλα που τον δοκίμασα είναι μια χαρά.

6 ευρω; και κλαμπ σάντουιτς να συγκολλα με οδοντογλυφίδες, αξίζει η φαση

 

(θα περιμενω ενα 24ωρο ακομα και αν δεν δώσει σημείο ζωης, θα καλέσω το σιμπεραλέρτ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ τον πριτσιναδόρο. Για 6€ είναι μια χαρά. Έχει μέσα και πριτσίνια όπως και τις αντίστοιχες μύτες για το τρυπάνι. Απλά επειδή όντως είναι για μικρά πριτσίνια, θέλει προσοχή για το τι χρήση το προορίζει ο καθένας.

 

Θέλω να ρωτήσω κάτι όμως. Επειδή χάθηκα εδώ μέσα με την υπερανάλυση του μελιού, κάπου λέγατε για ένα θερμοπίστολο σιλικόνης. Το είδα σήμερα βιαστικά στο lidl στα 11,99€ αν θυμάμαι σωστά. Επειδή μου φάνηκε ικανοποιητική η κατασκευή του για την αξία του θέλω να μάθω πότε το είχε στο φυλλάδιο γιατί κοιτάζω το τρέχων και δεν το έχει. Γνωρίζει κανείς πόσα watt είναι; Και αν το πήρε κάποιος ας πει εντυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παθει πλακα με τον συσκευασμενο μοσχαρισιο κιμα του lidl. Τον πηρα για δοκιμη για burger επειδη μ αρεσε το πως ηταν κομμενος και μειναμε με το ποσο νοστιμος ηταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα γράψει κάτι για το πιστόλι θερμοκολλας (και όχι σιλικονης, την τρέλα μου μέσα) αλλά μάλλον το έγραψα σε λάθος σημείο και μου το σβησαν. Δεν ξέρω watt αλλά είναι απίστευτο εργαλειο. Πάρτο με κλειστά μάτια.

 

Έχω πάρει ένα σπρευ που υποτίθεται είναι στοκος για γέμισμα μετά από το τρίψιμο του κανονικού στόκου. Είναι χρώμα μπεζ. Αυτό το πράγμα είτε εγώ δεν ξέρω να το χρησιμοποιώ είτε είναι μια πατάτα. Σαν σκέτο χρώμα είναι. Δεν γεμίζει τιποτα απολυτος. Ξέρει κανείς κάτι για αυτό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παθει πλακα με τον συσκευασμενο μοσχαρισιο κιμα του lidl. Τον πηρα για δοκιμη για burger επειδη μ αρεσε το πως ηταν κομμενος και μειναμε με το ποσο νοστιμος ηταν.

θα συμφωνήσω μαζι σου στη γεύση αλλα επειδη κανω συνεχεία burger αν βάλεις απλο μοσχαρισιο κιμα απο κρεοπώλη και το κιμα απο Lidl σε ψησταρια πλακα θα δεις οτι βγαζει 2-3ς φορές (χωρις υπερβολη) περισσοτερα λίπος με οτι συμαινει αυτο , ετσι απλα αναφορα 

ισως απο αυτο προκύπτει και η διαφορά στη γεύση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Διορθωθηκε το λινκ του pdf.

 

(Αυτοι αλλαξαν το λινκ για καποιο λογο, ισως αλλαξαν κατι στο pdf. Θα κανω ελεγχο και τις 2 εκδοσεις μηπως βρω καποια αλλαγη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντοπισα την αλλαγη που εκανε το λιντλ. Στο pdf που ανεβασε το πρωι οι σελιδες 38+39 τοποθετηθηκαν αντιθετα και δεν συνεπιπτε το logo "Black Friday". Δεν αλλαξαν τιμες ή προιοντα (τα τσεκαρα).

Το διορθωσαν και η 39η σελιδα πηγε στο 38 και η 38η στο 39. Αλλαξε το μεγεθος του pdf και το url στον server.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω καλυτερα μια κρεμα ξυρισματος και ενα πινελο omega ιταλικο (θα τα βρεις στο Γαλαξια).

Αν εχεις κοντα Hondos χτυπας ενα σαπουνι ξυρισματος proraso green σε μπωλ (βγαζει ξυρισματα οσο 5 φιαλες αφρων).

Σίγουρα η κρέμα είναι πιο φιλική από τον αφρό αλλά έχω την εντύπωση ότι βουλώνει τις λεπίδες και μετά το πρώτο ξύρισμα

θέλει πέταμα ενώ με τον αφρό βγάζεις περισσότερα ξυρίσματα με ένα ξυραφάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 με 22/11 τα lidl δίνουν 20% έκπτωση σε ΟΛΑ τα προϊόντα στα καταστήματα Ελευσίνας /Μεγάρων/Ασπροπύργου.

 

FYI κ ο Σκλαβενίτης Ελευσίνας, έχει 20% στα πάντα.

 

Λόγω της καταστροφής στη Μάνδρα αυτό. Μπράβο τους (αύριο στοκαρω για ένα δίμηνο... από Σκλα ε :P)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 με 22/11 τα lidl δίνουν 20% έκπτωση σε ΟΛΑ τα προϊόντα στα καταστήματα Ελευσίνας /Μεγάρων/Ασπροπύργου.

 

FYI κ ο Σκλαβενίτης Ελευσίνας, έχει 20% στα πάντα.

 

Λόγω της καταστροφής στη Μάνδρα αυτό. Μπράβο τους (αύριο στοκαρω για ένα δίμηνο... από Σκλα ε :P)

 

Τύπε μπεσα τωρα, εχεις παρει ποτε ασθενοφόρο με ανοιχτή σειρήνα απο πισω με το αμαξι;

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 με 22/11 τα lidl δίνουν 20% έκπτωση σε ΟΛΑ τα προϊόντα στα καταστήματα Ελευσίνας /Μεγάρων/Ασπροπύργου.

 

FYI κ ο Σκλαβενίτης Ελευσίνας, έχει 20% στα πάντα.

 

Λόγω της καταστροφής στη Μάνδρα αυτό. Μπράβο τους (αύριο στοκαρω για ένα δίμηνο... από Σκλα ε :P)

 

Ε εντάξει κοροϊδία, τι να του κάνει του πλημμυροπαθή το 20%.

Αν όντως θέλουν να βοηθήσουν και όχι να βάλουνε κόσμο στα μαγαζιά τους εκμεταλλευόμενοι συγκυριακά μια καταστροφή, να πάνε πόρτα πόρτα, με φορτηγά να τους διανείμουν τρόφιμα/ είδη πρώτης ανάγκης και να τους ρωτάνε τι χρειάζονται να τους το πάνε.

Εκεί να τους παραδεχθώ.

Τι καλύτερη κίνηση για το κοινωνικό τους εταιρικό πρόσωπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...