Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν επιτρέπεται να λείπει από μία καλή εργαλειοθήκη  ένας πριτσιναδόρος.
Εξάλλου δεν είναι  ακριβό εργαλείο αλλά πολλές φορές απαραίτητο.

 

Εάν δεν είχα έναν παρόμοιο θα τον έπαιρνα γιατί μου αρέσει που είναι σε θήκη μαζί με πριτσίνια τακτοποιημένα,

ενώ ο δικός μου είναι χύμα και πολλές φορές δεν βρίσκω που έχω βάλει  τα πριτσίνια. :mad:

 

Εγώ εκείνο το επαναφορτιζόμενο ζαχαρώνω γιατί ένα που έχω καμιά 15αρια χρόνια τα έχει παίξει

η μπαταρία κινέζικο είναι δεν βρίσκεις άλλη αλλά τούτο το τρίμηνο τετράμηνο δεν μας αφήνει η

Εφορία να πάρουμε ανάσα.

Έρχονται και τα τέλη κυκλοφορίας όπου νάναι οπότε θα πάει για το 2018. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο 13/11 που θα φερει εργαλεια, ο πιρτσιναδορος ειναι καλος? Λεω να τον τσιμπησω.

 

Τον είχα πάρει παλιότερα , είναι πολύ χαμηλής ποιότητας .

Γνώμη μου μην τον πάρεις , δεν μπορείς να κάνης δουλειά με αυτόν χωρίς να πάθει κάτι , π.χ. να κολλήσει μέσα το πριτσίνη και να σου σπάσει τα νεύρα.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβως κι γω για την θηκη του θα τον παρω. Μολις τον παρω απο δευτερα, ενημερωνω με εντυπωσεις

To έχω αρκετό καιρό. Είναι μιά χαρά αλλά για ΠΟΛΥ ερασιτεχνικές εφαρμογές. Δεν παίρνει μεγάλου μεγέθους πριτσίνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και τον τροχό ρεύματος σήμερα. Πολύ καλός, είχα ένα παλιότερο μοντέλο, και πήρα σήμερα τον καινούριο. 1200w για ερασιτεχνική χρήση είναι υπέρ του δεόντως καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αγόρασα από τις ποικιλίες μελιών, το μέλι Λακωνίας και το μέλι Κυκλάδων. Το πρώτο έχει μία απαλή γεύση πορτοκάλι και το δεύτερο έχει μια απαλή και αυτό γλυκιά γεύση. Και τα 2 είναι πολύ ωραία πιστέψτε με έχοντας δοκιμάσει πολλά από του εμπορίου και κάποια από παραγωγών. Για 4€ αξίζει να πάρετε 1 θα με θυμηθείτε. Εγώ σκέφτομαι να πάρω και το ρέικι Χαλκιδικής αλλά δεν ξέρω αν αυτό το βότανο θα το πικρίζει.

Δεύτερον, για αυτόν που θέλει να φάει κάτι πραγματικά πολύ γρήγορο μαγειρεμένο κατευθείαν από την κατάψυξη, ας δοκιμάσει το Paella. Είναι ρύζι και θαλασσινά και λαχανικά, ισπανική συνταγή. 8 Λεπτά στο τηγάνι με λίγο νερό και έτοιμο !

Ειναι θυμαρισια αυτα που εγραψες; Πιστευω οτι το θυμαρισιο ειναι το καλυτερο. Και για μενα μην παιρνετε απο πευκα ελατα και ολα τα υπολοιπα. Αλλαζει τελειως.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έψαχνα στο lidl αφρό ξυρίσματος για ώρα ανάγκης σε δυο καταστήματα που πήγα δεν υπήρχε ούτε δείγμα.

Ούτε cien άλλά ούτε και άλλης μάρκας.

Δεν με ενδιαφέρει κιόλα αλλά s/m να μην έχει αφρό λίγο περίεργο.

Θα πάω μια μέρα hondos και θα πάρω αφρό επιλογή από διάφορες μάρκες και όλα ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω καλυτερα μια κρεμα ξυρισματος και ενα πινελο omega ιταλικο (θα τα βρεις στο Γαλαξια).

Αν εχεις κοντα Hondos χτυπας ενα σαπουνι ξυρισματος proraso green σε μπωλ (βγαζει ξυρισματα οσο 5 φιαλες αφρων).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα χθες τον πριτσιναδορο. Για 6€ είναι σουπερ για αυτά που θέλω να κάνω. Ναι δεν είναι τούμπανο και δεν παίρνει μεγάλα πριτσίνια όμως κάνει καλά την δουλειά του. Σε κάποια μέταλλα που τον δοκίμασα είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω καλυτερα μια κρεμα ξυρισματος και ενα πινελο omega ιταλικο (θα τα βρεις στο Γαλαξια).

Αν εχεις κοντα Hondos χτυπας ενα σαπουνι ξυρισματος proraso green σε μπωλ (βγαζει ξυρισματα οσο 5 φιαλες αφρων).

Τα ξέρω αυτά. Απλά σε ολόκληρο σουπερμάρκετ δεν υπήρχε αφρός ξυρίσματος. Νομίζω και τα είδη περιποίησης σώματος τώρα τελευταία είναι κάπως πιο περιορισμένα χωρίς να είμαι και σίγουρος για το τελευταίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ή ευτυχως στο λιντλ δεν πας για να διαλεξεις μεταξύ 10 κωδικων για ενα τυπο προιοντος. Συνηθως θα βρεις μια μαρκα του λιντλ αντε και αλλη μια branded αναγνωρισμενη και αυτο ειναι. Τωρα γιατι δεν ειχαν ουτε cien ουτε κανα branded πχ nivea μαλλον επεσες στην περιπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...