Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα πατάκια που γυρίζουν μπροστά και είναι ακόμα επικίνδυνα ακόμα και στην οδήγηση είναι τα φθηνιάρικα λεπτά.

Αγόραζα παλιά michelin αλλά τώρα επειδή δεν σηκώνει η τσέπη μου αγοράζω αν χρειαστεί κάθε τέσσερα χρόνια περίπου παρόμοια άγνωστης μάρκας αλλά με χοντρή υφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πατακια δειτε σε μερικα μαγαζια που εχουν πατρον για καθε μοντελο.

Εγω τα πηρα απο το coverstyle. Νομιζω 40€ οπως ηθελα, με ραφες σε οτι χρωμα ηθελα.

Τωρα αναλογα την τσεπη, ο καθενας επιλεγει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα σκουπάκια αυτά ρουφάνε πολύ καλύτερα από άλλα αντίστοιχης τιμής.

Το θέμα είναι ότι αποδείχτηκαν ελαττωματικά. Όσο δουλεύουν είναι άριστα.

Μου άλλαξαν 3 συνολικά με ελάχιστη χρήση και χωρίς να τα έχω στη πρίζα συνέχεια. Ξαφνικά σταμάταγαν. Κάποια είχαν και πρόβλημα στο διακόπτη, άλλα στη πλακέτα

Όπως διαβάζω σε ξένα forum. 

Το τελευταίο μου το αντικατέστησαν με ένα πολύ παλαιότερο μοντέλο το οποίο και μου απέστειλαν με courier. Δουλεύει άψογα αν και φοβάμαι ότι επειδή είναι παλιό δεν θα κρατήσουν πολύ οι μπαταρίες.

Είχαν καιρό να το ξαναβγάλουν. Ίσως άλλαξαν κατασκευαστή και πλέον να μην υπάρχουν αυτά τα προβλήματα.

Στο service είχαν μαζικές επιστροφές και μάλιστα έλεγαν στους πελάτες να στείλουν τα ελαττωματικά στην ανακύκλωση.

Επεξ/σία από mr.Vox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, mr.Vox είπε

Τα σκουπάκια αυτά ρουφάνε πολύ καλύτερα από άλλα αντίστοιχης τιμής.

Το θέμα είναι ότι αποδείχτηκαν ελαττωματικά. Όσο δουλεύουν είναι άριστα.

Μου άλλαξαν 3 συνολικά με ελάχιστη χρήση και χωρίς να τα έχω στη πρίζα συνέχεια. Ξαφνικά σταμάταγαν. Κάποια είχαν και πρόβλημα στο διακόπτη, άλλα στη πλακέτα

Όπως διαβάζω σε ξένα forum. 

Το τελευταίο μου το αντικατέστησαν με ένα πολύ παλαιότερο μοντέλο το οποίο και μου απέστειλαν με courier. Δουλεύει άψογα αν και φοβάμαι ότι επειδή είναι παλιό δεν θα κρατήσουν πολύ οι μπαταρίες.

Είχαν καιρό να το ξαναβγάλουν. Ίσως άλλαξαν κατασκευαστή και πλέον να μην υπάρχουν αυτά τα προβλήματα.

Στο service είχαν μαζικές επιστροφές και μάλιστα έλεγαν στους πελάτες να στείλουν τα ελαττωματικά στην ανακύκλωση.

Τι να κανεις την εγγυηση εαν συνεχεια ειναι χαλασμενο και δεν κανεις την δουλεια σου ΚΑΙ πρεπει να το πηγαινεις πισω καθε φορα;
Συμβαινει σε ολους, ακομη και στους αριους ακριβους γερμανους (bosch κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, orck είπε

Τι να κανεις την εγγυηση εαν συνεχεια ειναι χαλασμενο και δεν κανεις την δουλεια σου ΚΑΙ πρεπει να το πηγαινεις πισω καθε φορα;
Συμβαινει σε ολους, ακομη και στους αριους ακριβους γερμανους (bosch κλπ)

Τρεις φορές δεν νομίζω να γυρίσεις bosch πίσω.

Από την άλλη δεν μπορώ να διαθέσω 50 τουλάχιστον ευρώ για αξιόλογο σκουπάκι αφού όλα έχουν ημερομηνία λήξεως λόγω των μπαταριών.

Δεν μπορείς εύκολα να τις αντικαταστήσεις και συνήθως το κόστος αντικατάστασης έρχεται μία ή άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎11‎/‎4‎/‎2018 στις 5:54 ΜΜ, papoys1 είπε

Αναφέρεσαι στα 500 γραμμάρια φιλέτο στήθους γαλοπούλα καπνιστή σε φέτες στα 2,99;;;;;;

Oχι βρε φιλε, αφου ειπα μπουτι... Κοιταξε στο φυλλαδιο θα δεις συσκευασιες γαλοπούλας, κοπανακι και φιλετο με την ενδειξη "νέο".

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, rus είπε

Oχι βρε φιλε, αφου ειπα μπουτι... Κοιταξε στο φυλλαδιο θα δεις συσκευασιες γαλοπούλας, κοπανακι και φιλετο με την ενδειξη "νέο".

Πράγματι πιο φτηνά.Ευτυχώς που δεν τρώω γαλοπούλα γιατί θα έπρεπε να πάω Βασιλόπουλο υποχρεωτικά.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Κουκουλες για το αμαξι εχουν τα Λιντλ αυτο τον καιρο; Ή πρεπει να περιμενω

Δυσκολα να βρεις υπολοιπα προσφορων .Στα πολυ μεγαλα καταστημα αν εχει μεινει κατι .Και αυτο τυχαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και ένα μήνα έχουν εξαφανισθεί και οι χυμοί grape fruit που αγόραζα στα 0,90 ευρώ σε προσφορά το λίτρο και αναγκάζομαι τώρα και πάω αλλού και στην καλύτερη τους βρίσκω στο 1,40 ευρώ. Για επώνυμους στο 1,90 και βάλε.

Δεν θυμάμαι την μάρκα που έφερνε το lidl 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...