Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τ

1 λεπτό πριν, zio10 είπε

Τα έχουν μόνιμα τα βουρτσάκια και κάποιες φορές τα βγάζει σε προσφορά ή τα φέρνουν μόνο όταν έχει προσφορά;

Τα εχω ξαναδει,απλα ειχα διστασει να τα παρω.Δεν ειναι ποιοτητας Oral B αλλα την δουλεια τους την κανουν μια χαρα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, sixfeetunder είπε

Εχω την Oral B Vitality Plus και μια χαρα ταιριαζουν τα βουρτσακια απο τα λιντλ

Τα βουρτσάκια ταιριάζουν, αλλά σφηνώνουν άσχημα στην οδοντόβουρτσα και δύσκολα βγαίνουν. Έχω 2 Vitality και 2 Stages 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, papoys1 είπε

Πήρα ένα ζευγάρι την τελευταία φορά.

Για την τιμή τους πολύ τίμια.Άνετα ελαφριά - ανοιξιάτικα - καλοκαιρινά.Ωραία για βάδισμα.

Σίγουρα φαίνονται πολύ ευαίσθητα για τρέξιμο και  δεν θα τα συνιστούσα.Το μόνο παράξενο έχεις την εντύπωση ότι η σόλα βεντουζάρει σε λείες επιφάνειες μάρμαρο - πλακάκι  χωρίς στην ουσία να βεντουζάρει απλά κάνουν ένα ελαφρύ ήχο.:)

Η αισθηση βεντουζα ειναι οτι παταει καλα .Δειχνει ποιοτητα.Και τα ακριβα σε τοπ φιρμες ετσι πανε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, zio10 είπε

Ξέρει κανείς κάθε πότε περίπου φέρνει έναν αρτοπαρασκευαστή που έχει και σε τι τιμή;

Είχε φέρει την Μεγάλη Δευτέρα στα 50 Ευρω

==========================================

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=9884

Για την κουρευτική μηχανή αύριο που έχει,αξίζει η αγορά της για τριμερ σε γένια?Ευχαριστώ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Diskimpex  Και την εχεις ακομα; ...Εγω την θελω για κανονικο ξυρισμα αλλα αμα ζεσταινεται οπως λες αυτο μαλλον ειναι κακο για την διαρκεια  της "ζωης" της...

Edit  Λαθος για την κουρευτικη λεγατε!..

_Αγορασα μολις την ξυριστικη και μια χαρα την βλεπω

Το τριμερ βλεπω πως παει απο τα 3 εως τα 6mm αλλα δεν το δοκιμασα γιατι οπως ξαναειπα δεν εχω γενια

Ξυριζει σωστα και δεν ζεσταινεται αυτη ενω ειναι καλο ακομα και αυτο για τις τριχουλες στ΄αυτια και τη μυτη! ...Tωρα μενει να δουμε κατα ποσο αντεχει.

Επεξ/σία από mantzaflaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, mantzaflaris είπε

@Diskimpex  Και την εχεις ακομα; ...Εγω την θελω για κανονικο ξυρισμα αλλα αμα ζεσταινεται οπως λες αυτο μαλλον ειναι κακο για την διαρκεια  της "ζωης" της...

Edit  Λαθος για την κουρευτικη λεγατε!..

_Αγορασα μολις την ξυριστικη και μια χαρα την βλεπω

Το τριμερ βλεπω πως παει απο τα 3 εως τα 6mm αλλα δεν το δοκιμασα γιατι οπως ξαναειπα δεν εχω γενια

Ξυριζει σωστα και δεν ζεσταινεται αυτη ενω ειναι καλο ακομα και αυτο για τις τριχουλες στ΄αυτια και τη μυτη! ...Tωρα μενει να δουμε κατα ποσο αντεχει.

Τελικά αγόρασα κι εγώ την κουρευτικη για τα γένια. Ούτε ζεσταίνεται, κόβει μια χαρά, δεν είναι καθόλου μικρή και πολλές επιλογές κοπής 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ ασχετο με αυτο που ρωτουσες εσυ αλλα απο τη στιγμη που ρωτουσαν κατι σελιδες παραπισω για την ξυριστικη με το που την αγορασα ειπα να πω εντυπωσεις

... 

Αυτη η καφετιερα ειναι καλη; Την εχει κανενας; https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=9962

Και τι καφεδες φτιαχνει γιατι ειμαι ασχετος (δεν πολυπινω καφε)

...Γαλλικο φτιαχνει ας πουμε;

 

Επεξ/σία από mantzaflaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, mantzaflaris είπε

Οκ ασχετο με αυτο που ρωτουσες εσυ αλλα απο τη στιγμη που ρωτουσαν κατι σελιδες παραπισω για την ξυριστικη με το που την αγορασα ειπα να πω εντυπωσεις

... 

Αυτη η καφετιερα ειναι καλη; Την εχει κανενας; https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=9962

Και τι καφεδες φτιαχνει γιατι ειμαι ασχετος (δεν πολυπινω καφε)

...Γαλλικο φτιαχνει ας πουμε;

Μόνο γαλλικό φτιάχνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την είχα προσέξει ποτέ.Όπως λέει κόβει και τον καφέ.Πλάκα θα έχει.

 Είχα δει παλαιότερα ότι το makro πουλάει μεγάλες συσκευασίες άκοπο γαλλικό καφέ.Θα κοιτάξω να δω τιμές και αν συμφέρει γιατί καταναλώνω πολύ γαλλικό το χειμώνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, papoys1 είπε

Δεν την είχα προσέξει ποτέ.Όπως λέει κόβει και τον καφέ.Πλάκα θα έχει.

 Είχα δει παλαιότερα ότι το makro πουλάει μεγάλες συσκευασίες άκοπο γαλλικό καφέ.Θα κοιτάξω να δω τιμές και αν συμφέρει γιατί καταναλώνω πολύ γαλλικό το χειμώνα.

και δεν μου αρεσει σχεδον καθολου ο Γαλλικος ρε γμτ αλλα  με αυτη τη φαση (που τον φρεσκοκοβει) ισως κατι το παραπανω να του "δινει"...(Για λογους υγειας αυτος μονο επειδη ειναι ελαφρυς)

Υπαρχει καφετιερα να φτιαχνει και φρεντο και Γαλλικο; η κατι τετοιο  δεν παιζει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, mantzaflaris είπε

και δεν μου αρεσει σχεδον καθολου ο Γαλλικος ρε γμτ αλλα  με αυτη τη φαση (που τον φρεσκοκοβει) ισως κατι το παραπανω να του "δινει"...(Για λογους υγειας αυτος μονο επειδη ειναι ελαφρυς)

Υπαρχει καφετιερα να φτιαχνει και φρεντο και Γαλλικο; η κατι τετοιο  δεν παιζει;

Υπάρχουν κάποιες πολυκαφετέρες ναι. 

Πχ https://www.skroutz.gr/c/2414/polykafetieres.html?from=catspan&keyphrase=πολυκαφετιερα

7 ώρες πριν, papoys1 είπε

Δεν την είχα προσέξει ποτέ.Όπως λέει κόβει και τον καφέ.Πλάκα θα έχει.

 Είχα δει παλαιότερα ότι το makro πουλάει μεγάλες συσκευασίες άκοπο γαλλικό καφέ.Θα κοιτάξω να δω τιμές και αν συμφέρει γιατί καταναλώνω πολύ γαλλικό το χειμώνα.

Σίγουρα είναι συν ο μύλος, θα έχει περισσότερο άρωμα ο καφές αλλά τα θεωρώ αρκετά λεφτά για καφετιέρα φίλτρου. Πιστεύω ότι όλες τον ίδιο καφέ βγάζουν.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...