Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραια για να μην παω και παρω καμια πατατα και δεν παιζει στο heavy rain!

naruto να σε ρωτησω ρε!!!στο gow ο δεξης αναλογικος χρειαζετε τπτ?πχ για να γυρισεις την καμερα ή οτιδηποτε αλλο?

 

Ο δεξής αναλογικός μοχλός είναι για να κάνεις κολοτούμπες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δλδ χρειαζετε?

 

Άμα το παίξεις στο easy δεν νομίζω να σου χρειαστεί. Αλλά μπορεί να υπάρχουν μερικά πράγματα που το χρειάζεσαι όπως να αποφύγεις κάτι που κλείνει γρήγορα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το παίξεις στο easy δεν νομίζω να σου χρειαστεί. Αλλά μπορεί να υπάρχουν μερικά πράγματα που το χρειάζεσαι όπως να αποφύγεις κάτι που κλείνει γρήγορα κλπ.

ποοοοοοο ρε φιλεεε!!!

δεν μπορω να παιξω παιχνιδι μεχρι να παρω joystick! :mad:

γαμωωω τελειως ψευτικα τα κανουνε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποοοοοοο ρε φιλεεε!!!

δεν μπορω να παιξω παιχνιδι μεχρι να παρω joystick! :mad:

γαμωωω τελειως ψευτικα τα κανουνε :mrgreen:

 

Όντως τα DS3 δεν μου φάνηκαν αρκετά ποιοτικά σε σχέση με τα DS2. Anyway, καλύτερα να βιαστείς να πάρεις το DS3 από τον κωτσόβολο πριν τελειώσει η προσφορά και ψάχνεις στα 60 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποοοοοοο ρε φιλεεε!!!

δεν μπορω να παιξω παιχνιδι μεχρι να παρω joystick! :mad:

γαμωωω τελειως ψευτικα τα κανουνε :mrgreen:

 

τι μου θυμισατε τωρα

εποχη nfs most wanted παιζω το τελευταιο που σε κυνηγανε με 6 αστερια και οπως παω να στριψω απο τα ζορια στραβωνει ο αριστερος μοχλος και αχρηστευεται :Ρ

 

αρχιζει το αμαξι να κανει σβουρες κ εχασα τελικα!δεν το ξανακουμπησα για 1 εβδομαδα :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως τα DS3 δεν μου φάνηκαν αρκετά ποιοτικά σε σχέση με τα DS2. Anyway, καλύτερα να βιαστείς να πάρεις το DS3 από τον κωτσόβολο πριν τελειώσει η προσφορά και ψάχνεις στα 60 ευρώ.

μεχρι της 28 φλεβαρη ειναι οι εκπτωσεις στον κωτσοβολο και γενικα σε ολα τα μαγαζια!!!!

πιστευω να το προλαβω αν κια παλι θα παω παραπισω με το heavy rain :-(

 

τι μου θυμισατε τωρα

εποχη nfs most wanted παιζω το τελευταιο που σε κυνηγανε με 6 αστερια και οπως παω να στριψω απο τα ζορια στραβωνει ο αριστερος μοχλος και αχρηστευεται :Ρ

 

αρχιζει το αμαξι να κανει σβουρες κ εχασα τελικα!δεν το ξανακουμπησα για 1 εβδομαδα :Ρ

ωρες ωρες φιλε μουρχετε να γκρεμισω ολο το σπιτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα και επαιξα τελικα το gow1!απλα δεν χρησημοποιω τον δεξη αναλογικο!παιχνιδαρα...κολλησα :mrgreen: !

δεν το περιμενα αλλα τελικα μαρεσε πολυ!

νταξει απο τα γραφικα φενετε οτι το παιχνιδι ειναι παλιο αλλα παιζετε...φανταζομε τι γραφικα θα εχει το gow3!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμαμαι καλα καπου θα σου χρειαστει στανταρ(η στο 1 η στο 2 η και στα 2 μαλλον)

ναι οντως το 3 εχει τρομερα γραφικα(γι αυτο ειναι κ καμια 30αρια γιγα παιχνιδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα και επαιξα τελικα το gow1!απλα δεν χρησημοποιω τον δεξη αναλογικο!παιχνιδαρα...κολλησα :mrgreen: !

δεν το περιμενα αλλα τελικα μαρεσε πολυ!

νταξει απο τα γραφικα φενετε οτι το παιχνιδι ειναι παλιο αλλα παιζετε...φανταζομε τι γραφικα θα εχει το gow3!!

Φανταζομαι οτι το παιξες στο ps3 ετσι?? Που να παιξεις και το gow3!!!! Σε ποιο level το παιζεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα και επαιξα τελικα το gow1!απλα δεν χρησημοποιω τον δεξη αναλογικο!παιχνιδαρα...κολλησα :mrgreen: !

δεν το περιμενα αλλα τελικα μαρεσε πολυ!

νταξει απο τα γραφικα φενετε οτι το παιχνιδι ειναι παλιο αλλα παιζετε...φανταζομε τι γραφικα θα εχει το gow3!!

 

Εντάξει το μόνο που αλλάζει με το ps2 είναι η ανάλυση. Τα γραφικά τα ίδια είναι! Ανυπομονώ πάντως για gow3! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα και επαιξα τελικα το gow1!απλα δεν χρησημοποιω τον δεξη αναλογικο!παιχνιδαρα...κολλησα :mrgreen: !

δεν το περιμενα αλλα τελικα μαρεσε πολυ!

νταξει απο τα γραφικα φενετε οτι το παιχνιδι ειναι παλιο αλλα παιζετε...φανταζομε τι γραφικα θα εχει το gow3!!

Εγω οταν πηρα το ΠΣ3 μου λεγε ο ξαδερφος: Βαλε το GOW3 και θα παθεις πλακα, εβλεπα κατι screenshots κι ελεγα ελα μωρε σιγα τωρα, ακομη ενα παιχνιδι της σειρας που ξυλοφορτωνεις εξαλλου σε screenshots ολα παιχνιδαρες φαινονται με μαμω τα γραφικα!!

Μετα απο κανα τριμηνο που ειχα ΠΣ3 λεω δεν το βαζω να δω γιατι τοσος ντορος με αυτο το παιχνιδι. Και πραγματικα επαθα πλακα με τα γραφικα. Δεν βγηκε τυχαια best graphics game of the year. Εγω απλα θα προσθετα ολων των εποχων !!!

Ξερω ξερω θα ξυσω πληγες τωρα αλλα αυτο περι γραφικων ειναι καθαρα προσωπικο γουστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα φίλε, κι εγώ με το GoW3 έπαθα πλάκα, και είμαι πισάκιας.

Βιαζόμουν να τελιώσω τα 1 και 2 για να βάλω το 3 να δώ γραφικό (και βία) να γουστάρω.

Το παιχνιδάκι πραγματικά είναι άλλη φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμαμαι καλα καπου θα σου χρειαστει στανταρ(η στο 1 η στο 2 η και στα 2 μαλλον)

ναι οντως το 3 εχει τρομερα γραφικα(γι αυτο ειναι κ καμια 30αρια γιγα παιχνιδι)

θα παω απο βδομαδα να παρω Joystick γτ μαυτο δεν μπορω να παιξω κανενα παιχνιδι πλεον!ολα τα παιχνιδια χρειαζοντε τον δεξη αναλογικο!

 

Φανταζομαι οτι το παιξες στο ps3 ετσι?? Που να παιξεις και το gow3!!!! Σε ποιο level το παιζεις??

ναι εννοειτε πως στο ps3 το παιζω!!!σε normal το ξεκινησα!!!!

μπορω να πω δεν με εχει δυσκολεψει μεχρι στιγμης μονο λιγο με τις μεδουσες ειναι σπαστικο γτ δεν σκωτωνοντε και ευκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...