Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι δεν θα αλλαξουν! Απλα ειπαν οτι θα προσθεσουν και τον Αριελ στους EU Αγγλικους σερβερς.

 

και γιατι θα πατε σε εναν σερβερ που δεν εχει ανακοινωθει και ετσι λογικα θα εχει λιγο κοσμο αφου ειδη θα εχουν επιλεξει οι μεγαλες clan αλλους server απο τους ειδη ανακοινωθεν;

 

γενικα βλεπω οτι ολοι διαλεγουν αλλους σερβερ και δυσκολο να ειμαστε ολοι μαζι, τωρα τελευταια εκτος απο spatalos, telemachus ακουω και τον castor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικα ανακοινωσαν πως ο Ariel θα ειναι μονο για US. Κριμα......

Οποτε θα παμε Spatalos......

 

πάντως και στο beta είχε πολλούς έλληνες στον Spatalos... για εκεί μας βλέπω τελικα .. !! :P α αν ψήνεστε για κανα healer στείλτε pm ... !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είδα στο http://kindred.aion.tv/status/ οτι σε 4 ημέρες το AION κάνει "Pre Select"....τι ακριβώς είναι αυτό;

 

καπαρώνεις όνομα και server στον οποίον θα παίξεις...το παιχνίδι ξεκινάει Κυριακή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα εναν chanter 19 και εναν assassin 11 ψήνομαι για chanter μου άρεσε αλλά δεν ξέρω αν αξίζουν τα buff του και αν θα βρίσκει εύκολα party.

 

εύκολα βρίσκει party και τα buffs του είναι πολύ καλά, κυρίως στα μεγαλύτερα levels

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει preorder απο fnac,πως μπορω να εκμεταλλευτω το head start?

 

αν σου έχουν δώσει κάποιο key, φτιάχνεις master account στο site της NCsoft και είσαι έτοιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
αν σου έχουν δώσει κάποιο key, φτιάχνεις master account στο site της NCsoft και είσαι έτοιμος

 

το account type ειναι σε preorder status...το key που εχω ειναι αυτο που χρησιμοποιησα και αλλαξε το status σε preorder...απλα μου λεει οτι YES IM READY FOR THE AION LAUNCH,μπορω δηλαδη να εχω το head start?

Επεξ/σία από Xorxhs!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εύκολα βρίσκει party και τα buffs του είναι πολύ καλά, κυρίως στα μεγαλύτερα levels

 

ναι αλλα τα party mantra buff δεν ανεβαζουν αναλογικα αλλα στατικα και τα καλα που ανεβαζουν τα παντα αναλογικα ειναι μονο για 15sec και ειναι και στιγμα οποτε σκεφτομαι να μην τα παρω και να παρω αυτα που κανουν damage αφου 15sec σε mass pvp δεν ειναι τιποτα ειδικα στο aion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα τα party mantra buff δεν ανεβαζουν αναλογικα αλλα στατικα και τα καλα που ανεβαζουν τα παντα αναλογικα ειναι μονο για 15sec και ειναι και στιγμα οποτε σκεφτομαι να μην τα παρω και να παρω αυτα που κανουν damage αφου 15sec σε mass pvp δεν ειναι τιποτα ειδικα στο aion.

 

Ανεβάζουν στατικά αλλά σε mass pvp δεν είναι άσχημο να buffareis όλο το party με extra physical damage, defence, magic boost ,σταθερό healing ,mp recover. Φυσικά δεν μπορείς να τα χρησιμοποιείς όλα παράλληλα .Έως 3 αν είσαι ο μόνος chanter στο group αλλιώς αν υπάρχει και δεύτερος chanter μπορείτε και οι 2 μαζί να χρησιμοποιείτε 4 mantra συνολικά.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 08:20 ----------

 

Φρέσκες πληροφορίες σχετικά με το headstart :

 

Αρχίζει την Παρασκευή 18/09 στις 22.00 και λήγει την Κυριακή στις 19.00

 

Ο καθένας θα μπορεί να φτιάξει ΕΩΣ 2 χαρακτήρες . Αν θέλει παραπάνω θα μπορεί όταν ξεκινήσει το παιχνίδι για όλους, στις 25/09 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο επίσημο site βρήκα ένα πολύ καλό interactive preview από το PCGZine.Αξίζει να το δείτε...

 

Εναλλακτικά μπορείτε να το κατεβάσετε και από εδώ...http://rapidshare.com/files/280314388/PCGZine_21.rar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα τα party mantra buff δεν ανεβαζουν αναλογικα αλλα στατικα και τα καλα που ανεβαζουν τα παντα αναλογικα ειναι μονο για 15sec και ειναι και στιγμα οποτε σκεφτομαι να μην τα παρω και να παρω αυτα που κανουν damage αφου 15sec σε mass pvp δεν ειναι τιποτα ειδικα στο aion.

 

κοίτα ο chanter είναι ο βασκός buffer του παιχνιδιού και τα mantras είναι πολύ καλά...αλοίμονο αν τα δυνατά του matras διαρκούσαν μισή ώρα...πίστεψε με ότι και οι 10 μονάδες που σου δίνει παραπάνω στο speed, είναι πολύ καλές και χρήσιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...