Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει καποιο lore το παιχνιδι;

και αν εχει καποιο συγκεκριμενο lore τοτε τι ρολο παιζουν οι asmodians? σε ποια εποχη αναφερεται το παιχνιδι; πως εξηγειται το γεγονος οτι οι ανθρωποι εχουν φτερα στη πλατη και πετανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Telemachus=Devian (Του L2)

 

Αυτο για εμας ειναι αρκετο για να παμε αλλου, ο Spatalos κατι ακουσαμε πως θα πανε μεταξυ αλλων και χιλιαδες Ρωσοι. Οι οποιοι θα παραβλεψουν τους κανονισμους για τους δικους server γιατι θελουν να παιξουν με την Ευρωπη ως ανταγωνισμο και οχι να μαχονται αναμεταξυ τους.

Το να πληρωνουμε και να αντιμετοπιζουμε παικτες bot-donates-cheaters κλπ κλπ δεν εχει νοημα....

Οποτε εμας μας βλεπω για Gorgos πολύ πιθανόν μιας και εκει θα αποσυρθουν αρκετες καλες Λεγεωνες, ωστε να εχουμε καλο και δικαιο ανταγωνισμό και πανω απο ολλα ενα πραγματικα διασκεδαστικο παιχνιδι χωρις κλεψιες, spam, βρισιδια κλπ κλπ κλπ ΚΑΙ κλπ!

Ωστόσο το ψαχνουμε ακομα γιατι δεν μπορω να πιστεψω (η τουλαχιστον δε θελω) πως η Ncsoft θα το αφησει ετσι αυτο, καταστρεφοντας ολοκληρη Ρωσικη εταιρεια που αγορασε ποιος ξερει ποσα λεφτα τα δικαιωματα για να ανοικτουν Ρωσικοι servers.

 

εντάξει δεν νομίζω να καταντήσει σαν τον Devian ο Telemachus επειδή είπαμε να μαζευτούμε λίγοι Έλληνες...καλό θα ήταν να υπήρχε και λίγο ελληνικός ανταγωνισμός...anyway, μελέτησα αρκετά τους servers και ο μόνος που δείχνει να έχει ισορροπίες από εθνικότητες είναι ο Telemachus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
εντάξει δεν νομίζω να καταντήσει σαν τον Devian ο Telemachus επειδή είπαμε να μαζευτούμε λίγοι Έλληνες...καλό θα ήταν να υπήρχε και λίγο ελληνικός ανταγωνισμός...anyway, μελέτησα αρκετά τους servers και ο μόνος που δείχνει να έχει ισορροπίες από εθνικότητες είναι ο Telemachus

 

Έχω ενημερωθει οτι γνωστη αλυσιδα internet cafe με τεραστιο Ελληνικο community (και αρκετα αξιολογο μαλιστα) θα μπουν ολοι στον Telemachus. Μάλιστα θα βγάλουν και αφίσες σε ολα τα καταστηματα τους οπου θα ενημερωνουν τον κοσμο πως το Ελληνικο community θα ειναι και θα τους περιμενει εκει (Αυτους φοβαμαι.....).

Το ποσοι θα πανε ειναι αλλο θεμα ετσι? Η ουσια ομως ειναι πως η πλειοψηφια μαγκες θα ειναι εκει!

Και εγω δε θελω να περασω ξανα αυτα που περασα στον jenguros-Deviant

Θελω Ελληνες στον server που θα παιζουμε αλλα οχι τοσους πολλους!!!!! Η ακόμα χειροτερα να βρεθω σε server οπου θα ειναι unoficcial Ελληνικος.....Γιατι αυτο θα γινει ο Telemachus και να μου το θυμηθειτε!

Επεξ/σία από aposperittis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ρωσοι πανε στον castor, εγω παντως λεω να παμε ολοι spatalos αντε.

 

τσέκαρε λίγο εδώ τα threads σε σχέση με τους άλλους servers και αν επιμείνεις στον Spatalos good luck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι δεν γινεται δουλεια να περνουμε τηλεφωνα και να λεμε οχι δεν θα παμε εκει παμε εκει. φοβος και τρομος οι ρωσοι μαθανε οτι επειδη θα πανε στο castor θα παμε ολοι spatalos και τωρα ηρθανε εδω; τι να σας πω δεν παμε telemachus; 1000φορες ελληνικο community και active server παρα dead ή russian server.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 20:43 ----------

 

παντως αν αποτι διαβασα ειναι οι russianmafia clan, αυτοι θα πανε asmodian οποτε αν ειναι enemy και παλι ειμαστε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν καταλαβες δεν φοβομαστε τους Ρωσους γιατι υποτιθετε οτι τσακιζουν. Τους αποφευγουμε γιατι χαλανε πραγματικα το game με διαφορες συμπεριφορες οπως το σπαμαρουν Ρωσικα στο chat, να φτιαχνουν πρωγραμματακια για Bot, να χαλανε την οικονομια του παιχνιδιου και μεσα σε ολα αυτα να προκαλουν τους αλλους οπου και αυτοι με την σειρα τους αρχιζουν και βριζουν! Μιλαμε για μια τρελλα! Εγω θελω να διασκεδασω γιατι να πρεπει να κλεισω το chat για να μη τους βλεπω? Γιατι να με αναγκασουν να κανω κατι που δεν ειχα σκοπο να το κανω? Αν ηταν σωστοι παικτες δε θα ειχε κανεις προβλημα μαζι τους, αντιθετα θα ηταν ενας καλος και υγιης ανταγωνισμος.

Πραγματικα οχι 1000 φορες αλλα 1000000000 φορες παρεα με τους Ελληνες παρα με αυτους! Ο Ελληνας θα κανει κανα donate, ΑΜΑ βρει κανα ΒΟΤ και εχει βαρεθει το παιχνιδι θα το βαλει και θα κατσει μονος του σε μια γωνια τα εξπαρει (και οχι να γεμισει τον server BOT για να πουλαει adena οπως εκαναν οι Russian Mafia στο L2 και να χαλανε την οικονομια) και αντε αν εχει κεφια να σου κατεβασει καμια μανα ή κανα καντήλι επειδη τον τσαντισες. Με τους Ρωσσους τι ακρη να βγαλεις? Τι θα τους πεις που ξεφυτρωνουν σαν τις κατσαριδες παντου και ΟΛΟΙ κανουν το ιδιο ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ το community και το game.

 

Τωρ ειδα το edit σου φιλε stratego, αν οι Russian mafia πανε Asmodian ειναι οτι χειροτερο μπορει να συμβει!!!!!!

 

ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΣΤΡΟ ΠΟΤΕ

 

Με τα ΒΟΤ και τα προγραμματακια που εχουν δεν θα καταφερουμε οχι μονο να τους το παρουμε πισω αλλα ουτε καν να υπερασπιστουμε το δικο μας ΑΝ καταφερουμε να το παρουμε με αυτους!!!!

 

Μακριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω επαιζα official l2 στον teon και ημουν τους τελευταιους 7 μηνες σε top ρωσικη ουσιαστικα clan αλλα universal και καλα, στο ventrilo ακομα και στα siege orders σχεδον μονο στα ρωσικα στο command channel ρωσικα, για να καταλαβεις τι να κανεις επρεπε να ρωτας το party σου τι ειπε ή τι εγραψε.

 

Στο hero shout στον σερβερ συνεχεια ρωσικα, εγω το hero shout το ειχα βγαλει απο το chat, και αν εβγαινε κανας αλλος hero πχ κανας ελληνας και ελεγε κανα καλησπερα ή δεν ξερω τι τον κραζανε και λεγανε ειναι ρωσικος ο σερβερ.

 

Οι ρωσοι αγγλικα καλα ξερει 1/10 και αν.. αγγλικα junior A ξερουν οι μισοί και οι υπολοιποι δεν ξερουν καθολου.

Για το θεμα legit ειναι γνωστο οτι ολοι οι ρωσοι φτιαχνουν προγραμματακια αλλα αυτα τα προγγραματα αν τα φτιαξουν θα τα εχουν ολοι και θα κλεβουν και σχεδον ολοι.

Εμενα ειναι το θεμα μου να μην μπαινω party ή να βλεπω στο general κατι davai davai πραγματικα οχι αλλο καρβουνο.

 

Deviane δεν εχω παιξει αλλα ξερω την κατασταση και ναι προτιμω τον ελληναρα 15 χρονο να βριζει παρα το davai davai και να μην καταλαβαινω τιποτα τουλαχιστον αμα πουνε καμια βλακεια θα γελασω κιολας.

 

Ελπιζω η ncsoft να εχει στο aion πολιτικη wow στο chat. Οταν ο σερβερ ειναι αγγλικος στο shout μονο αγγλικα αλλιως report και chatban, αλλα και παλι αμα ειναι οι περισσοτεροι ρωσοι στα party τι θα κανεις;

 

edit: Δειτε αυτο το link και διαβαστε τα post του amdur ειμασταν στην ιδια clan σε 4post τον 2 σειρων καταλαβαινεις τι θα πει ρωσος mmo gamer.

 

 

edit: εγω 80% θα παω asmodian στον spatalos.

Επεξ/σία από Strategos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια ειμαι καινουριος στο φορουμ και θελω να κανω μια ερωτηση μηπως γνωριζει κανεις εδω και ημέρες περιπου απο τις 7 Σεπτεμβριου δεν μπορω να συνδεθω στο AION μονημως μου λεει you have been disconnected from server εχουν κλεισει οι server της beta? γνωριζει κανεις τι συμβαίνει;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σε καμία περίπτωση hardcore mmorpg player αλλά δεν μου ακούγεται πολύ καλή η όλη κατάσταση με τους Ρώσους αν είναι έτσι όπως τα λέτε....:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...