Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση: Δοκιμάζω να αγοράσω από το Store της NCSoft 3 preorder του Aion και αφού αγόρασα το πρώτο μετά μου λέει ότι δεν μπορώ να αγοράσω άλλο αν δεν περάσει το TimeLimit (?)

Μήπως ξέρει κανείς για τι χρονικό διάστημα μιλάνε? Έχω οργώσει το internet και δεν βρίσκω πουθενά πληροφορίες...

δοκίμασα 4 ώρες μετά αλλά ισχύει το ίδιο...

δοκίμασα να φτιάξω καινούργιο Master Account και να δώσω άλλη κάρτα και μου βγάζει πάλι το ίδιο....WTF?

 

Το μήνυμα που μου βγάζει είναι: As a security measure we limit individual online serial code purchases. We apologize for the inconvenience. Please try again later. If you have further questions please visit this Support Center article

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο επίσημο site βρήκα ένα πολύ καλό interactive preview από το PCGZine.Αξίζει να το δείτε...

 

Εναλλακτικά μπορείτε να το κατεβάσετε και από εδώ...http://rapidshare.com/files/280314388/PCGZine_21.rar

 

Φρεσκότατο... έκδοση Αυγούστου 2008 :P Ωραίο πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρεσκότατο... έκδοση Αυγούστου 2008 :P Ωραίο πάντως

 

Ναι έχεις δίκιο δεν είχα δει την ημερομηνία....:o

 

Απλά μου φάνηκε καλό και το postαρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μήνυμα που μου βγάζει είναι: As a security measure we limit individual online serial code purchases. We apologize for the inconvenience. Please try again later. If you have further questions please visit this Support Center article

 

υπάρχουν μάλλον περιορισμένα αντίτυπα που μπορούν να δώσουν ανά χρήστη...τώρα για ποιον λόγο πραγματικά δεν ξέρω...ίσως για να μην υπάρξουν από τόσο νωρίς φαινόμενα Lineage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Δοκιμάζω να αγοράσω από το Store της NCSoft 3 preorder του Aion και αφού αγόρασα το πρώτο μετά μου λέει ότι δεν μπορώ να αγοράσω άλλο αν δεν περάσει το TimeLimit (?)

Μήπως ξέρει κανείς για τι χρονικό διάστημα μιλάνε? Έχω οργώσει το internet και δεν βρίσκω πουθενά πληροφορίες...

δοκίμασα 4 ώρες μετά αλλά ισχύει το ίδιο...

δοκίμασα να φτιάξω καινούργιο Master Account και να δώσω άλλη κάρτα και μου βγάζει πάλι το ίδιο....WTF?

 

Το μήνυμα που μου βγάζει είναι: As a security measure we limit individual online serial code purchases. We apologize for the inconvenience. Please try again later. If you have further questions please visit this Support Center article

 

Αν κάνεις αγορά με πιστωτική δεν μπορείς ξανά την ίδια μέρα.Δοκίμασε μετά απο 24 ώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχεις δίκιο δεν είχα δει την ημερομηνία....:o

 

Απλά μου φάνηκε καλό και το postαρα.....

 

Δεν το έγραψα για να σε πικάρω, καλώς το έκανες, άλλωστε το έβαλαν στο επίσημο site;)

Απλά δεν είναι και τόσο επίκαιρο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα/Καλησπέρα σε όλους. Το guild Argonauts μετά απο ενα πέρασμα απο το Age of Conan ( Aquilonia) και το Darkfall αποφασισε να παίξεi kai AION.

Όποιος επιθυμεί να κάνει αίτηση μπορεί να επισκεφτεί το φόρουμ μας να γραφτεί μέλος και να ποστάρει στο κομμάτι application πάνω πάνω διευκρινίζοντας οτι θελει να γραφτεί στο ΑΙΟΝ.

http://argonauts.powermmorpg.com/forum.htm

Σε περίπτωση που κλείσουν οι πρώτες θέσεις invite θα γίνεται ΑΜΕΣΩΣ μετά την αναβάθμιση του guild.

 

Απο εδώ και κάτω έχει λεπτομέρειες για κάποια θέματα. Ότι άλλο σας απασχολεί μη διστάσετε να μας ρωτήσετε στο φόρουμ μας.

 

Βασικά στοιχεία

 

Side : Asmo

Server: Telemachus

Ηλικίες 18+ (μπορεί να γίνουν εξαιρέσεις)

Style : Casual κυρίως με κάποια hardcore members

 

Ευχαριστώ!

 

Seti - Argonauts Legion Leader

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οι μισοί Έλληνες πάνε στον Spatalos και οι άλλοι μισοί στον Telemachus...καλά θα ήταν πάντως να μαζευόμασταν κάπου όλοι μαζί

 

εγώ προσωπικά με κάτι φίλους θα πάμε στον Telemachus σαν Asmos...στον Spatalos βλέπω πολλές εθνικότητες όπου ίσως υπάρξει πρόβλημα με τα αγγλικά (+ του ότι μαζεύονται και αρκετοί Ρώσοι εκεί και θα πήξουμε στα ρώσικα)...σίγουρα ο Spatalos θα είναι στην αρχή και ο πιο φορτωμένος

 

βλέπω και 2 legions ελληνικές Asmodians στον Telemachus, οπότε θα είμαστε μια χαρά

Επεξ/σία από ultralisk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μισοί Έλληνες πάνε στον Spatalos και οι άλλοι μισοί στον Telemachus...καλά θα ήταν πάντως να μαζευόμασταν κάπου όλοι μαζί

 

εγώ προσωπικά με κάτι φίλους θα πάμε στον Telemachus σαν Asmos...στον Spatalos βλέπω πολλές εθνικότητες όπου ίσως υπάρξει πρόβλημα με τα αγγλικά (+ του ότι μαζεύονται και αρκετοί Ρώσοι εκεί και θα πήξουμε στα ρώσικα)...σίγουρα ο Spatalos θα είναι στην αρχή και ο πιο φορτωμένος

 

βλέπω και 2 legions ελληνικές Asmodians στον Telemachus, οπότε θα είμαστε μια χαρά

 

Μαζί με τον συμπολεμιστή ultra σας περιμένουμε στον Telemachus, τα ποτά τζάμπα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ο spatalos είναι εκ των πραγμάτων τραβηχτικός για τους έλληνες :P

 

έχει να πέσει πολύ donation εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telemachus=Devian (Του L2)

 

Αυτο για εμας ειναι αρκετο για να παμε αλλου, ο Spatalos κατι ακουσαμε πως θα πανε μεταξυ αλλων και χιλιαδες Ρωσοι. Οι οποιοι θα παραβλεψουν τους κανονισμους για τους δικους server γιατι θελουν να παιξουν με την Ευρωπη ως ανταγωνισμο και οχι να μαχονται αναμεταξυ τους.

Το να πληρωνουμε και να αντιμετοπιζουμε παικτες bot-donates-cheaters κλπ κλπ δεν εχει νοημα....

Οποτε εμας μας βλεπω για Gorgos πολύ πιθανόν μιας και εκει θα αποσυρθουν αρκετες καλες Λεγεωνες, ωστε να εχουμε καλο και δικαιο ανταγωνισμό και πανω απο ολλα ενα πραγματικα διασκεδαστικο παιχνιδι χωρις κλεψιες, spam, βρισιδια κλπ κλπ κλπ ΚΑΙ κλπ!

Ωστόσο το ψαχνουμε ακομα γιατι δεν μπορω να πιστεψω (η τουλαχιστον δε θελω) πως η Ncsoft θα το αφησει ετσι αυτο, καταστρεφοντας ολοκληρη Ρωσικη εταιρεια που αγορασε ποιος ξερει ποσα λεφτα τα δικαιωματα για να ανοικτουν Ρωσικοι servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telemachus=Devian (Του L2)

 

Αυτο για εμας ειναι αρκετο για να παμε αλλου, ο Spatalos κατι ακουσαμε πως θα πανε μεταξυ αλλων και χιλιαδες Ρωσοι. Οι οποιοι θα παραβλεψουν τους κανονισμους για τους δικους server γιατι θελουν να παιξουν με την Ευρωπη ως ανταγωνισμο και οχι να μαχονται αναμεταξυ τους.

Το να πληρωνουμε και να αντιμετοπιζουμε παικτες bot-donates-cheaters κλπ κλπ δεν εχει νοημα....

Οποτε εμας μας βλεπω για Gorgos πολύ πιθανόν μιας και εκει θα αποσυρθουν αρκετες καλες Λεγεωνες, ωστε να εχουμε καλο και δικαιο ανταγωνισμό και πανω απο ολλα ενα πραγματικα διασκεδαστικο παιχνιδι χωρις κλεψιες, spam, βρισιδια κλπ κλπ κλπ ΚΑΙ κλπ!

Ωστόσο το ψαχνουμε ακομα γιατι δεν μπορω να πιστεψω (η τουλαχιστον δε θελω) πως η Ncsoft θα το αφησει ετσι αυτο, καταστρεφοντας ολοκληρη Ρωσικη εταιρεια που αγορασε ποιος ξερει ποσα λεφτα τα δικαιωματα για να ανοικτουν Ρωσικοι servers.

 

Καλό θα ήταν να υπήρχε μια συνεννόηση και να μαζεύομασταν στον ίδιο server . Εμείς είπαμε για Telemachus επειδή θα γίνεται χαμός στον Spatalos, ειδικά απο Ρώσσους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεμπτη που θα το αποφασισουμε και θα εχουμε τα πιο προσφατα γεγονοτα απο ολους τους servers θα σας το γραψω εδω το τελικο ονομα. Απο εκει και περα οποιος θελει ακολουθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...