Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

GF QQ kai κσερεις γιατι στο κανι αφτο ???..??..? γιατι εισαι στον elyos side xaxaxa :mrgreen:

 

ειμαι ενας περηφανος elyos και το κυριοτερο δεν εχω ουρα και τριχες στην πλατη.

btw κατεβαζω το αρχειο που λειπει απο το directory μου και που λυνει το prob.

QQ σου σκοτεινε τριχωτε στρουμφακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα κοπου και βασανου καταφεραμε και γραφτηκαμε αφου ο λανσερ ειχε τα κεφια του παλι!

 

Θα τα πουμε μεσα φιλοι Asmo που ειστε σα διαφημιση ληγμενου αντιλιακου! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά σε ποιο server θα πάνε η περισσότεροι έλληνες?

και κάποιες ερωτήσεις:

τελικά πως θα είναι ο χρόνος που θα αγοράζουμε?

θα μετράει σαν μέρες η κάτι που είχα διαβάσει στην αρχή ότι όση ώρα παίζεις τόσο θα αφαιρείται από τον χρόνο που έχεις αγοράσει?

στο θέμα τον απαιτήσεων εγώ με μια ATI mobility radeon HD2400xt θα είμαι ok?(για την ώρα,γιατί έχω μείνει με το laptop μονο)

καμια πληροφορία για την CE?σε πια μαγαζιά την βρήκατε?

και τέλος τα ingame items που δίνει η CE είναι για έναν χαρακτήρα μονο?η αν φτιάξεις και δεύτερο θα τα έχεις και σε εκείνον?

ευχαριστώ εκ τον προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Danish - [ENG] Spatalos

Dutch - [ENG] Gorgos

Finnish - [ENG] Perento

Greek - [ENG] Spatalos

Hungarian - [ENG] Spatalos

Italian - [ENG] Telemachus

Norwegian - [ENG] Perento

Polish - [ENG] Gorgos

Portuguese - [ENG] Gorgos

Spanish - [ENG] Castor

Swedish - [ENG] Perento

Czech + Slovak - [ENG] Telemachus

Lithuanian - [ENG] Spatalos

Turkish - [ENG] Spatalos

North America - Role players - [East] Lumiel

Europe - Role players - [ENG] Gorgos

Germany - Role players - [GER] Balder

France - Role players - [FRA] Vidar

 

Ολα τα αλλα θα τα βρεις στις πισω σελιδες, τα εχουμε γραψει παααααααααααααρα πολλες φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά σε ποιο server θα πάνε η περισσότεροι έλληνες?

Μάλλον στον Spatalos, ρίξε μια ματιά εδώ

τελικά πως θα είναι ο χρόνος που θα αγοράζουμε?

θα μετράει σαν μέρες η κάτι που είχα διαβάσει στην αρχή ότι όση ώρα παίζεις τόσο θα αφαιρείται από τον χρόνο που έχεις αγοράσει?

Χρόνο μπορείς να αγοράσεις είτε με πιστωτική είτε με game time card, στην Ευρώπη θα μετράει μέρες όπως και σε άλλα παιχνίδια (πχ. WoW, Warhammer,AOC κτλ) ίδιες τιμές με αυτά. Ο χρόνος σε ώρα ισχύει στην Ασία.

στο θέμα τον απαιτήσεων εγώ με μια ATI mobility radeon HD2400xt θα είμαι ok?(για την ώρα,γιατί έχω μείνει με το laptop μονο)

Αν και δεν είμαι ο κατάλληλος να απαντήσει πιστεύω οτι θα μπορείς να παιξεις με χαμηλά settings, γενικά για τα γραφικά που βγάζει έχει λίγες απαιτήσεις.

καμια πληροφορία για την CE?σε πια μαγαζιά την βρήκατε?

και τέλος τα ingame items που δίνει η CE είναι για έναν χαρακτήρα μονο?η αν φτιάξεις και δεύτερο θα τα έχεις και σε εκείνον?

CE θέλει να το ψάξεις για να βρεις μιας και για preorder έχουν εξαντληθεί, μπορείς όμως να κάνεις upgrade απο το επίσημο site της NCsoft απο standar account σε Collectors. Τα items της CE δίνονται σε παραπάνω απο έναν χαρακτήρα, η διαδικασία ειναι αυτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά σε ποιο server θα πάνε η περισσότεροι έλληνες?

και κάποιες ερωτήσεις:

τελικά πως θα είναι ο χρόνος που θα αγοράζουμε?

θα μετράει σαν μέρες η κάτι που είχα διαβάσει στην αρχή ότι όση ώρα παίζεις τόσο θα αφαιρείται από τον χρόνο που έχεις αγοράσει?

στο θέμα τον απαιτήσεων εγώ με μια ATI mobility radeon HD2400xt θα είμαι ok?(για την ώρα,γιατί έχω μείνει με το laptop μονο)

καμια πληροφορία για την CE?σε πια μαγαζιά την βρήκατε?

και τέλος τα ingame items που δίνει η CE είναι για έναν χαρακτήρα μονο?η αν φτιάξεις και δεύτερο θα τα έχεις και σε εκείνον?

ευχαριστώ εκ τον προτερων!

 

όλα σχεδόν έχουν αναφερθεί, όσον αφορά τις απαιτήσεις αν θες να δεις το aion όπως το σχεδίασε η ncsoft και όχι μια κουτσουρεμένη έκδοση του ξεχνάς τον φορητό. Στο δικό μου σύστημα (core2 6700, 4 g ram, 4850) με full detail έβλεπα slide show ειδικά σε περιοχές με πολλούς chars στην open beta που είχε τον ίδιο σχεδόν client με την τελική που μπήκαμε χθες για preorder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω 2-3 αποριες...

 

Αρχικα πρεπει να αγορασω το παιχνιδι(50 ευρω)

 

το μηνα λεει πως πληρωνω 13ευρω..(διορθωστε αν κανω λαθος)

 

-πως ομως θα πληρωνω?????

-αξιζει το game..??(ηθελα guild wars 2 αλλα καθυστερει πολυ μαλλον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα σχεδόν έχουν αναφερθεί, όσον αφορά τις απαιτήσεις αν θες να δεις το aion όπως το σχεδίασε η ncsoft και όχι μια κουτσουρεμένη έκδοση του ξεχνάς τον φορητό. Στο δικό μου σύστημα (core2 6700, 4 g ram, 4850) με full detail έβλεπα slide show ειδικά σε περιοχές με πολλούς chars στην open beta που είχε τον ίδιο σχεδόν client με την τελική που μπήκαμε χθες για preorder.

 

καλά αυτό το ήξερα και από μόνος μου ;)

απλά έχω ξεμείνει με το laptop...

είμαι στο περίμενε με τις gpu πιο πολύ και κάτι αλλα για το σταθερό pc.

 

ευχαριστώ και τους υπόλοιπους για τις χρήσιμες πληροφορίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να βρώ κανα ισσοροπημένο server να παίξω σαν ανθρωπος. Στο wow που επαιζα ήμουν crusridge (γεμάτο ιταλούς) και μετά genjuros (γεμάτο έλληνες).

 

ΕΙδα τι θα πεί ιταλός και έλληνας και πόσο gtp μπορούμε να γίνουμε όταν είμαστε πολλοί. Οι έλληνες κλεγόμασταν όταν ημασταν crushridge για τα ιταλικά στο general κτλ και οταν πήγαμε genjuros καναμε τα ίδια και χειρότερα. Από ότι κατάλαβαίνω ελληνες , ρωσοι & σια , ισπανοί και πορτογάλοι είναι οι πιο gtp λαοι όσον αφορά την γλώσσα και τον σεβασμό στις άλλες εθνικότητες και θέλω να αποφύγω αυτήν την κατάσταση (η να πάω εκει που εχει ελληνες για να μην με ενοχλέι τοσο).

 

Οι πιο κύριοι ήταν οι βόριοι (νορβηγοί , σουηδοί, βελγοι και άγγλοι) που συνήθως σεβόντουσαν τους αλλους δίπλα τους και μιλούσαν πάντα αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...