Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω να βρώ κανα ισσοροπημένο server να παίξω σαν ανθρωπος. Στο wow που επαιζα ήμουν crusridge (γεμάτο ιταλούς) και μετά genjuros (γεμάτο έλληνες).

 

ΕΙδα τι θα πεί ιταλός και έλληνας και πόσο gtp μπορούμε να γίνουμε όταν είμαστε πολλοί. Οι έλληνες κλεγόμασταν όταν ημασταν crushridge για τα ιταλικά στο general κτλ και οταν πήγαμε genjuros καναμε τα ίδια και χειρότερα. Από ότι κατάλαβαίνω ελληνες , ρωσοι & σια , ισπανοί και πορτογάλοι είναι οι πιο gtp λαοι όσον αφορά την γλώσσα και τον σεβασμό στις άλλες εθνικότητες και θέλω να αποφύγω αυτήν την κατάσταση (η να πάω εκει που εχει ελληνες για να μην με ενοχλέι τοσο).

 

Οι πιο κύριοι ήταν οι βόριοι (νορβηγοί , σουηδοί, βελγοι και άγγλοι) που συνήθως σεβόντουσαν τους αλλους δίπλα τους και μιλούσαν πάντα αγγλικά.

 

Καλωσορισες στον Perento :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επειδη μπερδευτικα,συνδρομη πληρωνεις ειτε με pre-paid καθε μηνα στην ncsoft,ειτε αγοραζεις απο καποιο καταστημα 2μηνη καρτα των 28?

 

τωρα γινεται να παιξω καπως για να δω το Game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι πιο κύριοι ήταν οι βόριοι (νορβηγοί , σουηδοί, βελγοι και άγγλοι) που συνήθως σεβόντουσαν τους αλλους δίπλα τους και μιλούσαν πάντα αγγλικά.

 

ναι , οι αγγλοι το συνηθιζουν αυτο .. :-D

 

χιουμορ κανω ..μην παρεξηγηθεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Π'αντως από πλευρά μηχανήματος πλην της καρτας γραφικών, δεν παρατηρησα ιδιαίτερες απαιτήσεις. Σε Q6600 δούλευαν πρακτικά οι δύο πυρήνες, και με Win 7 δεν έιχα κατανάλωση μνήμης πάνω από 3-3,1GB (2,3GB idle).

Με 4850 σε crossfire έχω τα πάντω στο φουλ σε 1920X1200 αν και δεν έχω την παραμικρή ιδέα αν δουλεύει το crossfire στο ΑΙΟΝ.

Επεξ/σία από Nikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π'αντως από πλευρά μηχανήματος πλην της καρτας γραφικών, δεν παρατηρησα ιδιαίτερες απαιτήσεις. Σε Q6600 δούλευαν πρακτικά οι δύο πυρήνες, και με Win 7 δεν έιχα κατανάλωση μνήμης πάνω από 3-3,1GB (2,3GB idle).

Με 4850 σε crossfire έχω τα πάντω στο φουλ σε 1920X1200 αν και δεν έχω την παραμικρή ιδαία αν δουλεύει το crossfire στο ΑΙΟΝ.

 

δουλεύουν και το crossfire και το sli - και εγώ ψάχνω για δευτερη 4850, με την μια δεν τραβάει σε full detail

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 17:51 ----------

 

ετοιμος με τα japanese voices και εγω.

αυριο 8 αγγλιας ξεκιναει?

 

jap voices :confused: που τα κονόμησες ρε θηρίο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να βρώ κανα ισσοροπημένο server να παίξω σαν ανθρωπος. Στο wow που επαιζα ήμουν crusridge (γεμάτο ιταλούς) και μετά genjuros (γεμάτο έλληνες). ....

Οι πιο κύριοι ήταν οι βόριοι (νορβηγοί , σουηδοί, βελγοι και άγγλοι) που συνήθως σεβόντουσαν τους αλλους δίπλα τους και μιλούσαν πάντα αγγλικά.

 

σε νιώθω, ξεκίνησα πρώτη μέρα 2005 crushridge και εκτώς οτι είχε πολλους ιταλούς είχε και πολύ μεγάλα queue.. μετά απο κανα χρόνο δοκίμασα genjuros οπου παίζαν όλοι οι φίλοι μου και η κατάσταση επίσης ανυπόφορη.. ίσως και χειρότερη! τελικά ευχαριστήθηκα το παιχνίδι σε εναν server που δεν θυμάμαι καν το όνομα του οπου παίζαμε με σουηδούς κ άλλους σκανδιναβούς... τουλάχιστον απο πλευράς PVE (κάναμε σχεδόν όλα τα raids) το καταευχαριστήθηκα το game... πάντως προς το παρόν, το aion θέλω να το αρχίσω με έλληνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...