Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα είδα στα email μου authentication από τοποθεσία στην κίνα. Δεν μπορώ να καταλάβω πως καταφέραν και βρήκαν το pass οι κινέζοι και προσπάθησαν να μπουν στο account μου.

Εχω την εντύπωση αυτοί οι server του gw είναι ποιο τρύπιοι και από emmental.

Οσο περνάει ο καιρός τόσο νομίζω συσσωρεύετε αυτή η βασική αδυναμία του παιχνιδιού που είναι ότι το guild wars και ιδίως το Guild και η έννοια που υπήρχε παλιά έχουν πάει περίπατο.

Δεν νοείτε guild wars χωρίς πραγματικά guild war. Όπως έχω ξαναπεί αυτό ηταν και η ψυχή του παιχνιδιού. Αν ήταν θα έπρεπε να το μετονομάσουν σε server wars

 

Βέβαια δεν ξέρω αν είδατε αλλά τώρα λίγες μέρες έχουν βάλει επιλογή στο account για authenticator μεσω εφαρμογής κινητού τόσο σε ios/Android όσο και σε wp... Εννοείται οτι το ενεργοποίησα άμεσα και δουλεύει άψογα. Είναι ενα πολύ καλό μέτρο ασφαλείας όπως και να το κάνουμε και καλό θα ήταν να το βάλετε όσοι έχετε την δυνατότητα.

 

Αποστολή από το Nexus S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βέβαια δεν ξέρω αν είδατε αλλά τώρα λίγες μέρες έχουν βάλει επιλογή στο account για authenticator μεσω εφαρμογής κινητού τόσο σε ios/Android όσο και σε wp... Εννοείται οτι το ενεργοποίησα άμεσα και δουλεύει άψογα. Είναι ενα πολύ καλό μέτρο ασφαλείας όπως και να το κάνουμε και καλό θα ήταν να το βάλετε όσοι έχετε την δυνατότητα.

 

Αποστολή από το Nexus S με τη χρήση Insomnia App

 

Το χρησιμοποιούσα για το λογαριασμό της Google από καιρό, δεν ήξερα ότι γίνεται να χρησιμοποιηθεί και για άλλους λογαριασμούς!

Πολύ καλό, ευχαριστώ για το info!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χρησιμοποιούσα για το λογαριασμό της Google από καιρό, δεν ήξερα ότι γίνεται να χρησιμοποιηθεί και για άλλους λογαριασμούς!

Πολύ καλό, ευχαριστώ για το info!

 

Ναι και εγώ είχα ακριβώς ένα Mail για κινεζο-επίθεση. WTF ο κωδικός μου έχει τα πάντα! γράμματα-αριθμούς-σύμβολα πως το καλό γίνεται να το βρήκαν...εκτός και αν κάθονται και τρώνε τα brute-force attacks και δεν κάνουν τπτ.

 

Μετά από αυτό και πηγαίνοντας να αλλάξω pass ενεργοποίησα google auth. Μιλάμε για άλλες εποχές. Χρόνια μπροστά η φάση και δωρεάν. 'Οχι σαν κάτι wow Μπρελοκάκια που κάναν 10 και 20 ευρά για να παράγουν τυχαίους αριθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οχι σαν κάτι wow Μπρελοκάκια που κάναν 10 και 20 ευρά για να παράγουν τυχαίους αριθμούς.

και η blizzard εχει αντιστοιχη εφαρμογη δωρεαν. Το μπρελοκακι νομιζω πως υπαρχει απο πριν την εξαρση των smartphones(ios,android,wp).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα επιμείνω σε αυτό που είχα ρωτήσει πιο παλιά. Αν μπορεί κάποιος να μου το αγοράσει επειδή στο χωριό που είμαι δεν έχει τέτοια μαγαζιά κει δεν θέλω να μπλέκω με καμιά πιστωτική κάρτα ούτε PayPal . Οποίος μπορεί θα του είμαι ευγνώμων.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Βάιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εβγαλε μην οτι βρεθηκε καινουργιο build και οτι θα κανει restart σε 3 λεπτα...

εκανε ρεσταρτ και τα γραφικα ειναι θολα...

:huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί στη σπηλιά του να το θεωρούν αστείο μην τον αποπαίρνετε

 

μαλλον εσυ εισαι σε σπηλια και παιζετε τα games αναλογα με το σκορ στα διαφορα reviews...

 

Ασε φιλαρακι farmare εσυ για το legendary ωστε να πετας τα ουρανια τοξα και παιξε ενα παιχνιδι που δεν εχει ουτε τι περιγραφει το ονοματα του! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον εσυ εισαι σε σπηλια και παιζετε τα games αναλογα με το σκορ στα διαφορα reviews...

 

Ασε φιλαρακι farmare εσυ για το legendary ωστε να πετας τα ουρανια τοξα και παιξε ενα παιχνιδι που δεν εχει ουτε τι περιγραφει το ονοματα του! :o

 

Ιδέα δεν έχεις για το παιχνίδι. Άστο δεν είναι για σένα το παιχνίδι δεν κάνεις. Παίξε κάτι άλλο και μην σκούζεις. επίσης:

post-9328-1336631969.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...