Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Vasivouzoukos είπε

Άρα θα πάρει όλος ο πληθυσμός του guild wars και θα μείνουν και 3-4 χιλιάδες ακόμα.

ειχα την εντυπωση απο καποιες αναζητησεις που εκανα στο google παλαιοτερα πως ειναι γυρω στα 3εκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αποφάσισα να παρατήσω και εγώ το WoW γιατί το βαρέθηκα (έχω και άλλους 2 μήνες subbed τρομάρα μου) , οπότε λέω και εγώ να γυρίσω στο game γιατί το είχα αγοράσει όταν βγήκε το 2, είχα παίξει λίγο και μου άρεσε, απλά λόγω WoW δεν είχα χρόνο να ασχοληθώ.

Ελπίζω να με κρατήσει και να αγοράσω και το expansion γιατί το μόνο που με είχε ξενερώσει ήταν το ατελείωτο περπάτημα παντού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/12/2018 στις 3:01 ΜΜ, tsofras είπε

Ελπίζω να με κρατήσει και να αγοράσω και το expansion γιατί το μόνο που με είχε ξενερώσει ήταν το ατελείωτο περπάτημα παντού

Και εγώ μια από τα ίδια. Είχα αγοράσει το game Μόλις είχε βγει, αλλά ελλείψει παρέας (έμεινε κολλημένη στο GW1) και δουλειάς γρήγορα το παράτησα. Το ξαναξεκίνησα πρόσφατα (σε αρκετά casual επίπεδο) και μπορώ να πω πως τα expansion κάνουν το game πιο ευχάριστο λόγω mount (PoF)κ glider (HoT). Κοίτα για καμια προσφορά μήπως και το αγοράσεις κοψοχρονιά :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, scroll είπε

Και εγώ μια από τα ίδια. Είχα αγοράσει το game Μόλις είχε βγει, αλλά ελλείψει παρέας (έμεινε κολλημένη στο GW1) και δουλειάς γρήγορα το παράτησα. Το ξαναξεκίνησα πρόσφατα (σε αρκετά casual επίπεδο) και μπορώ να πω πως τα expansion κάνουν το game πιο ευχάριστο λόγω mount (PoF)κ glider (HoT). Κοίτα για καμια προσφορά μήπως και το αγοράσεις κοψοχρονιά :P 

Μπήκα έπαιξα κανα 2 -3 ημέρες, δεν είναι άσχημο αλλά κάτι μου λείπει που δεν μπορώ να το εντοπίσω, anyway ξεκίνησα τελικά ESO και είναι πιο πολύ του γούστου μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Μπήκα έπαιξα κανα 2 -3 ημέρες, δεν είναι άσχημο αλλά κάτι μου λείπει που δεν μπορώ να το εντοπίσω, anyway ξεκίνησα τελικά ESO και είναι πιο πολύ του γούστου μου

Αυτό που του λείπει για μένα, είναι η αίσθηση του progression σε ότι έχει να κάνει με single player PVE και νομιζω για αυτό "ευθύνεται" το lvl scaling. Δλδ έχεις φτάσει lvl80 κ παλεύεις μία ώρα με ένα lvl15 creep. Θα μου πεις ΜΜΟ είναι, αλλά από την άλλη τα guild missions/fractals κλπ θέλουν κόσμο κ οργάνωση που δεν είναι πάντα διαθέσιμα οπότε κάτι πρέπει να κάνεις στο ενδιάμεσο... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

παιζει κανεις εδω μεσα; ειναι γενικα ζωντανο το game; σκεφτομουν να αρχισω ενα mmo να περναει η ωρα τα κρυα βραδια του χειμωνα και αυτο ειναι το που μου κανε το περισσοτερο κλικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, splanis είπε

παιζει κανεις εδω μεσα; ειναι γενικα ζωντανο το game; σκεφτομουν να αρχισω ενα mmo να περναει η ωρα τα κρυα βραδια του χειμωνα και αυτο ειναι το που μου κανε το περισσοτερο κλικ.

Nαι έχει ακόμα πολύ κόσμο.

Υπάρχουν κ ελληνικά guilds π έχουν κόσμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 16/8/2019 στις 2:01 ΜΜ, Stathis85 είπε

Nαι έχει ακόμα πολύ κόσμο.

Υπάρχουν κ ελληνικά guilds π έχουν κόσμο

που βρισκα αυτα τα ελληνικα guilds? :P

ψαχνω κανεναν να παιξω γιατι βαριεμαι μονος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει προσφορά με τα expansions,

αγοράζεις το heart of thorns και σου δίνει δωρεάν το path of fire

ή το ανάποδο :P
(29.99)

 

https://www.guildwars2.com/en/shop/

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...