Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, τώρα που τα νέα έρχονται σε τακτικά διαστήματα, μπορούμε να φτιάξουμε ένα forum, όχι για συγκεκριμένο guild εξ αρχής, αλλά σαν Greek community του GW2 να συζητάμε εκεί τα δικά μας. Θα δοκιμάσω να κάνω μία τέτοια προσπάθεια και αν θα σας ποστάρω εδώ το link. όποιος έχει κάτι άλλο να προτείνει ελεύθερα.

 

Υ.Γ. Σπύρο, δυστυχώς ο μόνος που έμπαινε στο αντίστοιχο των Power Of Greece ήμουν εγώ, οπότε ένα fresh start είναι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπόν, τώρα που τα νέα έρχονται σε τακτικά διαστήματα, μπορούμε να φτιάξουμε ένα forum, όχι για συγκεκριμένο guild εξ αρχής, αλλά σαν Greek community του GW2 να συζητάμε εκεί τα δικά μας. Θα δοκιμάσω να κάνω μία τέτοια προσπάθεια και αν θα σας ποστάρω εδώ το link. όποιος έχει κάτι άλλο να προτείνει ελεύθερα.

 

Υ.Γ. Σπύρο, δυστυχώς ο μόνος που έμπαινε στο αντίστοιχο των Power Of Greece ήμουν εγώ, οπότε ένα fresh start είναι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπάρχουν πάντως αρκετοί ακόμα Έλληνες που παίζουν ακόμα στο GW 1.

και όσοι δεν παίζουν, "κοιμούνται" με το ένα μάτι ανοιχτό :)

 

με το νέο content που μας σερβίρουν σιγά σιγά ("War in Kryta") φαίνεται ότι το GW2 απέχει αρκετό καιρό ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φοβάμαι ότι έβαλαν πολύ ψηλα τον πήχυ. Μακάρι πάντως να τα βγάλουν πέρα, ο χώρος έχει ανάγκη από mmo που προχωράνε το είδος κάμποσα βήματα παρακάτω και μάλιστα χωρίς να μας αρμέγουν κάθε μήνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...