Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα φίλε αυτό σκεφτόμουν και εγώ και μάλιστα λέκανα μία προσπάθεια παλιότερα, ήρθε και σε επικοινωνία με την arenanet για αναγνώριση, αλλά μάλλον ήταν πολύ νωρίς για να μαζευτεί κόσμος ενώ και απο την εταιρία το ίδιο μου είπαν. Το συζητάμε αν ενδιαφέρονται και άλλοι πάντως.

Ωραια θα ηταν παντως να αρχισουμε να οργανωνομαστε σιγα σιγα.Απο οτι βλεπω το περιμενουν και πολυ ελληνες το παιχνιδι οποτε μπορουμε να σηκωσουμε ενα site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην το παίξω. Ειδικά που ακολούθησαν την ίδια τακτική με το gw 1 χωρίς monthly fees :o :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα περιμενω παντως να ακουσω νεα για τους Assassins , ειναι το DNA class μου τι να κανουμε ... :wub:

btw, το class που ειναι να ανακοινωσουν τωρα ειναι οι Guardians?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα υπαρξει event στην pax east οπου γινεται στις 11 με 13 Μαρτιου. Πιθανοτατα να ανακοινωθει κανενα ακομη (ή και ολα) απο τα 3 profession που λειπουν. για release date δυσκολο το βλεπω.More εδω http://www.arena.net/blog/unleashed-at-pax-east-arenanet-travels-to-boston-with-new-demo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ArenaNet confirms Guild Wars 2 closed alpha and beta for 2011

 

Members of the Guild Wars nation are no doubt kicking up their heels tonight, as ArenaNet has let slip the barest whisper of information on a possible release window for its forthcoming Tyrian sequel. Guild Wars 2's closed alpha and beta testing will be happening in 2011, and "the feedback from these tests will determine when we will do public beta tests and ship the game," according to an update of the official Guild Wars 2 FAQ earlier this evening.

 

Guild Wars 2 Guru points out that ArenaNet representatives quickly quelled any notions of a definitive time frame, but this small beta nugget is nonetheless the closest thing to an actual date of any kind thus far in the game's long development process. "The existence of friends and family closed alpha and closed beta this year has changed nothing about the release date. The release date continues to be: when the game is ready," said ArenaNet's Regina Buenaobra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτσι :).

 

Με το site τί θα κάνουμε;

 

Είχα σκοπό να φτιάξω αλλά δεν έχω χρόνο, να το logo όποιος σκέφτεται να ξεκινήσει το fansite και το θέλει pm me:

 

http://www.swfupload.com/view/155587.htm

Επεξ/σία από SlackulatoR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...