Προς το περιεχόμενο

DVD players & Media players που παίζουν (*.srt) ελληνικούς υπότιτλους στα Divx/Xvid


Asxetius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα παιδια εκει http://www.avforums.com/threads/samsung-le32d400-media-player.1513118/ με αρκετο ρισκο να τη χαλασουν απ οτι διαβασα, καταφερανε να την κανουν να παιζει και ταινιες....αλλιως παρε αυτο http://www.e-shop.gr/s/PER.702537/LIFEVIEW-LV6TBOXHDA2-SET-TOP-DVB-T-MPEG4-HD.html και καθαρισες

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Καλημέρα σε όλους και ένα μεγάλο ευχάριστο σε όλα τα παλικαρια που κατατοπίσαν με τοις οδηγίες τους και τοις συμβουλές τους ξεκλείδωσα LG LH4000 με version 3,02 με μεγάλη επιτυχία έβαλα μια ταινία να δω παίζει μονο που μου κόβει λίγο εικόνα δεξιά αριστερά. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Χαιρετώ. Εδώ και 4 χρόνια , είχα το WD TV Live , το οποίο από χθες μας άφησε χρόνους (δεν δίνει σήμα , έκανα reset με το κουμπάκι , άλλαξα καλώδια , τηλεοράσεις κτλ).

Ψάχνω λοιπόν αντικαταστάτη. 

 

Κάποια VFM πρόταση (να πω , πως δεν με ενδιαφέρουν wifi , ethernet παρά μόνο ποιότητα εικόνας και υποστήριξη αρχείων video). \?

 

Ευχαριστω.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ. Εδώ και 4 χρόνια , είχα το WD TV Live , το οποίο από χθες μας άφησε χρόνους (δεν δίνει σήμα , έκανα reset με το κουμπάκι , άλλαξα καλώδια , τηλεοράσεις κτλ).

Ψάχνω λοιπόν αντικαταστάτη. 

 

Κάποια VFM πρόταση (να πω , πως δεν με ενδιαφέρουν wifi , ethernet παρά μόνο ποιότητα εικόνας και υποστήριξη αρχείων video). \?

 

Ευχαριστω.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μείνει εκτός αγοράς , 4 χρονια, οπότε δλδ το νέο WD TV LIVE , ειναι το τωρινό VFM? μήπως κ με ποιο λίγα λεφτα υπάρχει κάτι αντάξιο ; Επαναλαμβάνω ως προς το chipset κ δεν με ενδιαφέρουν τα wifi κτλ

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Θα ήθελα αν έχετε χρόνο να κανω δυο ερωτήσεις. Θέλω ν αγοράσω bluray 3d player. Η ποιότητα της εικονας εξαρτάται απο το ποιο player θα αγοράσω? εκ πείρας αν κάποιος έχει bluray 3d playeρ και ειναι απόλυτα ικανοποιημένος μπορεί να μου προτείνει ποιο να πάρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά. Αυτό εδώ το media player http://www.ebay.com/itm/1080P-Mini-Media-Player-MKV-H-264-RMVB-HOST-Card-Reader-Black-/261586216678?pt=UK_Sound_Vision_Internet_TV_Media_Streamers&hash=item3ce7c0e6e6 παίζει κανονικά ελληνικούς υπότιτλους, έτσι; Το έχει δοκιμάσει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

  • Καλησπερα και απο εμενα. Εγω εχω ενα Philips  Blu-ray Disc/ DVD player BDP3200/12 το οποιο υποτιθετε οτι μπορει να παιξει αρχεια video με υποτιτλους *.srt χωρις να εχει γινει ενσωματωση, αλλα φυσικα αυτο δεν ισχυει....Ξερετε ποιος αποκωδικοποιητης ή player υποστηριζει κατι τετοιο? Θελω μεσα στο στικακι και σε ξεχωριστα folders να εχω διαφορες τενειες με extra αρχειο υποτιτλων, χωρις να εχω κανει ενσωματωση και να παιζει κατ'ευθειαν, γινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ξερει κανείς dvd player ή εστω media player που να μην έχει πρόβλημα με τους ελληνικούς υπότιτλους, να παιζει ολα τα αρχεία (εχω και αρκετα mkv...)  να έχει usb και hdmi ? Μήπως ζητάω πολλά? (Αν γίνεται να δέίχνει και full screen). :-D  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...