Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ηδη λογαριασμο αλλα εχω προπληρ. οχι χρεωστικη

 

Εφόσον έχεις εκει λογαριασμό , ζήτησε τους να σου δώσουν κάρτα γι αυτόν τον λογαριασμό, αρκεί ο λογαριασμός να είναι άδειος και να βάζεις χρήματα μόνο όταν θέλεις να κάνεις μια αγορά. Οπως δηλαδή κάνεις με την προπληρωμένη σου τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αναλογα την εταιρια που ειναι το λαπτοπ.

Π.χ. η toshiba αναγνωριζει κανονικα την πανευρωπαικη εγγυηση.

 

Ευχαριστώ. Άλλες εταιρίες μήπως γνωρίζεις (dell , sony , lenovo) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για την αγορά στέκας μπιλιάρδου απο Αμερική. Ο πωλητής λέει οτι στέλνει με USPS Priority Mail International στην Ελλάδα. Θα καταφέρω να αποφύφω το τελωνείο με κάποιο τρόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστετος !!!!

 

Καλημέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για την αγορά στέκας μπιλιάρδου απο Αμερική. Ο πωλητής λέει οτι στέλνει με USPS Priority Mail International στην Ελλάδα. Θα καταφέρω να αποφύφω το τελωνείο με κάποιο τρόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητάω συγγνώμη απο τα μέλη του φόρουμ αλλά θα ήθελα να μάθω για ποιό λόγο χαρακτηρίζομαι "απίστευτος"; Εάν έχει ήδη απαντηθεί η ερώτησή μου μπορείτε απλά να μου το πείτε. Τα σχόλια και οι χαρακτηρισμοί νομίζω δεν έχουν νόημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απίστευτος που έγραψα παει στο οτι θέλεις να περάσεις ενα ολόκληρο μπιλιάρδο απο το τελωνείο χωρις να πληρώσεις, σαφώς και εχει απαντηθεί οτι τέτοιου μεγέθους και άξιας αντικείμενα ειναι αδύνατον να περάσουν το τελωνείο χωρίς χρέωση.

 

Εκτος αν μιλας για καποιο μπιλιάρδο των 50-60 δολαρίων, οπότε σου ζητώ εγω συγνώμη

 

Ζητάω συγγνώμη απο τα μέλη του φόρουμ αλλά θα ήθελα να μάθω για ποιό λόγο χαρακτηρίζομαι "απίστευτος"; Εάν έχει ήδη απαντηθεί η ερώτησή μου μπορείτε απλά να μου το πείτε. Τα σχόλια και οι χαρακτηρισμοί νομίζω δεν έχουν νόημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο, για στέκα μπιλιαρδου ρωτησε, οχι ολοκληρο μπιλιαρδο. Η οποία βασικά, πέρα απο το μέγεθος, δεν ειναι βαριά υποθέτω.

 

Καλημέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για την αγορά στέκας μπιλιάρδου απο Αμερική. Ο πωλητής λέει οτι στέλνει με USPS Priority Mail International στην Ελλάδα. Θα καταφέρω να αποφύφω το τελωνείο με κάποιο τρόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για την αγορά στέκας μπιλιάρδου απο Αμερική. Ο πωλητής λέει οτι στέλνει με USPS Priority Mail International στην Ελλάδα. Θα καταφέρω να αποφύφω το τελωνείο με κάποιο τρόπο;

 

Με USPS είναι σίγουρα λιγότερο πιθανό να περάσει τελωνείο απ' ότι με UPS ή FedEx, αλλά παρ' όλα αυτά δεν είναι και σίγουρο. Μιας και μία στέκα δεν είναι κάτι που κοστολογείται εύκολα, ζήτα απ' τον πωλητή αν γίνεται να γράψει μία χαμηλότερη τιμή από την πραγματική για λίγο καλύτερες πιθανότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Όντως μιλούσα για στέκα μπιλιάρδου οπότε ίσως και εγώ να μην το έγραψα καλά. Θα τον ρωτήσω μήπως μπορεί να γράψει χαμηλότερη τιμή. Το βάρος της είναι γύρω στα 500 γραμμάρια. Ελπίζω να μην εκτελωνιστεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ ρε γμτ μάλλον κανουν πουλάκια τα ματια μου σημερα :P

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Όντως μιλούσα για στέκα μπιλιάρδου οπότε ίσως και εγώ να μην το έγραψα καλά. Θα τον ρωτήσω μήπως μπορεί να γράψει χαμηλότερη τιμή. Το βάρος της είναι γύρω στα 500 γραμμάρια. Ελπίζω να μην εκτελωνιστεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...