Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα εχω παραγγειλει κατι απο κινα στις 31/12 και ακομα δεν εχει ερθει. πιθανη ημερομηνια παραδοσης μου ειχαν γραψει 15 ιανουραιρου εως 4 φεβρουαριου το αργοτερο..ποσες μερες εχω προθεσμια να ζητησω πισω τα χρηματα μου απο την ημερα αγορας? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι επειδη θελω να περιμενω μηπως ερθει τελικα εστω κι αργα γι αυτο ρωταω ποσες μερες μετα την αγορα ληγει η προθεσμια για να ανοιξω case ?

 

Στις 40 μερες στελνεις μηνυμα στον πωλητη, στις 42-43 ανοίγεις case, η προθεσμία λήγει στις 45 μερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πληρώσεις τελωνείο 100%. Γιατί δεν ψάχνεις καμιά από εδώ μέσω skroutz και με εγγύηση εδώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πληρώσεις τελωνείο 100%. Γιατί δεν ψάχνεις καμιά από εδώ μέσω skroutz και με εγγύηση εδώ?

 

Αυτο θα κανω τελικα.. 

 

Επισης ηθελά να ρωτησω, αν παρω το παρακάτω αντικειμενο, αλλα μου βαλει ο πωλητης αξια 40,00 € τι γινεται με το τελωνειο ??

http://www.ebay.com.au/itm/Black-Lowepro-Primus-AW-Digital-SLR-Camera-Bag-Backpack-40th-All-Weather-Cover-/181641742013?ssPageName=ADME:X:RTQ:AU:1123

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο θα κανω τελικα.. 

 

Επισης ηθελά να ρωτησω, αν παρω το παρακάτω αντικειμενο, αλλα μου βαλει ο πωλητης αξια 40,00 € τι γινεται με το τελωνειο ??

http://www.ebay.com.au/itm/Black-Lowepro-Primus-AW-Digital-SLR-Camera-Bag-Backpack-40th-All-Weather-Cover-/181641742013?ssPageName=ADME:X:RTQ:AU:1123

Κοίταξε είναι πολύ πιθανόν να μην πληρώσεις αλλά δεν ξέρεις ποτέ την ποιότητα της τσάντας.....Μπορεί να βγει καλή αλλά μπορεί και χάλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι καποιο πωλητες ΔΕΝ αφηνουν feedback στους αγοραστες;

σα m@l@k@s του αφησα θετικοτατο, αυτος ακομη τιποτα. του εστειλα και 2 μνμ αλλα με εγραψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος.. Απλά κάποιοι ειναι στ@ρχησταν.

Κ εμένα με ενοχλεί πολυ να μην μ αφήνουν. Ειδικά σαν πωλητής το θεωρώ πολυ ενοχλητικό .. Αλλα τι να κανεις..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι καποιο πωλητες ΔΕΝ αφηνουν feedback στους αγοραστες;

σα m@l@k@s του αφησα θετικοτατο, αυτος ακομη τιποτα. του εστειλα και 2 μνμ αλλα με εγραψε

Μην ασχολείσαι, εξ αλλου δεν εχει και νόημα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παραγγειλω καποια καλωδια usb σε mini usb για να φορτιζω κινητα κ αλλες συσκευες.

Επειδη θελω γυρω στα 10 κομματια και σκεφτομαι να τα παρω απο ebay, να κοιταξω οπωσδηποτε απο Ευρωπη, γνωστο αυτο.

Ομως εχω παραγγειλει απο Ισπανια π.χ, εχει κανει πανω απο 20 μερες να ερθει και τα βιαζομαι.

Να κοιταξω απο Αγγλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παραγγειλω καποια καλωδια usb σε mini usb για να φορτιζω κινητα κ αλλες συσκευες.

Επειδη θελω γυρω στα 10 κομματια και σκεφτομαι να τα παρω απο ebay, να κοιταξω οπωσδηποτε απο Ευρωπη, γνωστο αυτο.

Ομως εχω παραγγειλει απο Ισπανια π.χ, εχει κανει πανω απο 20 μερες να ερθει και τα βιαζομαι.

Να κοιταξω απο Αγγλια?

 

Αν τα βιάζεσαι παρτα απο εδω, λιγότερα απο 20 μερες μην περιμένεις απο οπουδήποτε ....και αν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...