Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει καποιος να μου βρει τα παρακατω δυο αντικειμενα χωρις μεταφορικα; Που αλλου μπορω να ψαξω εκτος απο ebay και amazon;

 

http://www.ebay.com/itm/331535384313

 

http://www.ebay.com/itm/281673907339

 

Ειναι κριμα να δωσω 12 ευρω μεταφορικα για πραγματα αξιας 10 ευρω.

http://www.aliexpress.com/item/Car-Accessories-B059-Emblem-Decal-Sticker-Powered-by-ABARTH-Italy-FIAT-124-125-500-695-OT2000/32234635587.html

στη χαμηλότερη τιμή που μπορούσα να το βρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω πουλήσει κάτι, πληρώθηκα για αυτό εδώ και 1 μήνα αλλά το paypal balance μου έχει κολλήσει στο 0 (άσχετα αν όταν πηγαίνω στο ιστορικό υπάρχει κανονικά η πληρωμή).Γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πουλήσει κάτι, πληρώθηκα για αυτό εδώ και 1 μήνα αλλά το paypal balance μου έχει κολλήσει στο 0 (άσχετα αν όταν πηγαίνω στο ιστορικό υπάρχει κανονικά η πληρωμή).Γιατί;

Μήπως μπήκαν κατευθείαν στο λογαριασμό σου?

ή μήπως μέσα σε αυτό το μήνα που έχει περάσει είχες κάνει κάποια αγορά και σου τράβηξε τα χρήματα από το balance και τα υπόλοιπα από την κάρτα σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως έτσι γίνεται; Τα λεφτά μπαίνουν αυτόματα στον λογαριασμό; Τότε γιατί γράφει withdraw πάνω πάνω;

Κοίταξα τις κινήσεις της κάρτας και σίγουρα δεν μου τα έχουν βάλει στην κάρτα τα λεφτά.

Γράφει ότι από 7 Ιουνίου είναι διαθέσιμα τα λεφτά. Αλλά το pay balance είναι 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος. Available balance ήθελα να πω.

Τελικά που χάθηκαν τα λεφτά ρε παιδιά.Εσάς όταν σας πληρώνουν μέσω paypal πως τα τραβάτε τα λεφτά σας; Θέλω να τα μεταφέρω σε λογαριασμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πουλήσει κάτι, πληρώθηκα για αυτό εδώ και 1 μήνα αλλά το paypal balance μου έχει κολλήσει στο 0 (άσχετα αν όταν πηγαίνω στο ιστορικό υπάρχει κανονικά η πληρωμή).Γιατί;

 

απο οτι θυμαμαι οταν σου στελνουν λεφτά σου βγαζει μια επιλογη να αποδεχθεις ή να αποριψεις την πληρωμη, και αφου την αποδεχθεις εμφανιζεται στο balance.

εσυ το εκανες αυτο?

αν οχι, πηγαινε στην πληρωμη στο ιστορικο και δες αν υπαρχει καπου και κανε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος. Available balance ήθελα να πω.

Τελικά που χάθηκαν τα λεφτά ρε παιδιά.Εσάς όταν σας πληρώνουν μέσω paypal πως τα τραβάτε τα λεφτά σας; Θέλω να τα μεταφέρω σε λογαριασμό μου.

Η με κάρτα αυτόματα που σε πάει στον Λογαριασμό σου η με το κάνεις χειροκίνητα και βάζεις ένα IBAN. Εξαιτίας τώρα των capitals controls δεν νομίζω να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν σε μια αγορά στο eBay σου κανουν refund τα λεφτά πάνε στο Paypal balance ή στον λογαριασμό;

Ουτε στο παυπαλ, ουτε σε λογαριασμό, πάνε μετα απο 3-4 μέρες στην κάρτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τα 8 ευρώ που λένε ότι μπήκαν στις 7 Ιουνίου πήγαν κατευθείαν στην πιστωτική μου; Και γιατί δεν το βλέπω κάπου;

Όχι δεν είχε καμία επιλογή να δεχτώ τα λεφτά ή όχι.

πχ χτες έγινε μια ακόμη πληρωμή και μου βγάζει αυτό. τώρα πώς τα παίρνω πίσω;

post-324559-0-01624600-1435676688_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε στο παυπαλ, ουτε σε λογαριασμό, πάνε μετα απο 3-4 μέρες στην κάρτα σου.

 

Thanks!! Γνωρίζεις μήπως τι συμβαίνει τώρα που ισχύει το capital control; Θα εκτελεστεί κανονικά η συγκεκριμένη εντολή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...