Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδή πότε θα ξαναψωνίσουμε από  ebay ))) ?

 

 

που το είδες η που το ξέρεις φίλε μου;γιατί τους περισσότερους εδώ μέσα και ενδιαφέρει

 

 

Ρώτησε την Πυθια ή είναι ξάδερφος του σοιπλερ

 

Λάθος, μύρισα τα νύχια μου.

Πάντως αν γίνει συμφωνία μέχρι τέλος Αυγούστου, μετά απο κάνα μήνα πιστεύω να αρχίζουν σιγά σιγά. Το θέμα όμως είναι οτι αν γίνουν εκλοιγές μπορεί να καθυστερήσει παραπάνω και να πάει μέχρι τέλος του χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου στειλαν λεφτα στο paypal και μου εμφανιζεται η μετατροπή σε ευρω στην οποία η ισοτιμια του paypal ξέφυγε περιπου 50-60 λεπτά του ευρώ.Γίνετε να ορίσω να μην γίνεται μετατροπή σε ευρώ από λίρα αγγλίας;Ετσι και αλλιως μονο από αγγλία ψωνίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου στειλαν λεφτα στο paypal και μου εμφανιζεται η μετατροπή σε ευρω στην οποία η ισοτιμια του paypal ξέφυγε περιπου 50-60 λεπτά του ευρώ.Γίνετε να ορίσω να μην γίνεται μετατροπή σε ευρώ από λίρα αγγλίας;Ετσι και αλλιως μονο από αγγλία ψωνίζω 

 

l00k at:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=p/sell/mc/mc_receive-outside

 

DEMO here:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=p/dmo/demo_mc_3-outside

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συγνωμη, αλλα δε μπορουμε γενικοτερα να αγορασουμε απο εξωτερικο; Απο κανενα site και με κανενα τροπο;

οχι σε 2-3 διαφορετικο θεματα σχεδον εδω και ενα μηνα αυτο λεμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω μια παραγγελία από ebay και αύριο συμπληρώνονται 40 μέρες από την ημέρα πληρωμής. Το αντικέιμενο εστάλη την ίδια ημέρα από τον πωλητή. ΕΠειδή πλησιάζει το όριο των 45 ημερών, αν δεν μου έρθει ούτε αύριο μεθαύριο, τι είναι προτιμότερο να κάνω? Να ανοίξω case στο ebay ή να το αφήσω και να περιμένω κι άλλο και αν δεν έρθει μετά να κάνω dispute στο paypal όπου έχω περιθώριο 180 μέρες? Δεν με νοιάζει να περιμένω, απλώς θέλω να εξασφαλιστώ ώστε να μη χάσω τα λεφτά μου σε περίπτωση που το πακέτο έχει χαθεί και δεν έρθει ποτέ. Είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό και δεν είμαι σίγουρος πως να το αντιμετωπίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...