Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναξίμανδρος , βαμμένος blaugrana ? ;)

Έχει καλά καλά 7 ποστ και πάει και φυτρώνει ήδη σε ξένα περιβολάκια το κουνελάκι.. Δεν είμαι εγώ ο κλαψιάρης φίλε Αναξίμανδρε, εσύ είσαι αυτός που ασχολείται με εμάς όχι το αντίθετο. Άντε βάλε κανά χορηγό στην μπλουζίτσα σου τώρα και περίμενε την Κυριακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAXA έτσι να ξεκινήσει καλά η χρόνια με μανούρες ;)

Τι άλλο περιμένεις από μια "ομάδα" που ζει στην σκιά μας από τότε που ιδρύθηκε παρά μόνο να ασχολείται με εμάς όποτε βρει ευκαιρία; Πόσο μικροί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καλά καλά 7 ποστ και πάει και φυτρώνει ήδη σε ξένα περιβολάκια το κουνελάκι.. Δεν είμαι εγώ ο κλαψιάρης φίλε Αναξίμανδρε, εσύ είσαι αυτός που ασχολείται με εμάς όχι το αντίθετο. Άντε βάλε κανά χορηγό στην μπλουζίτσα σου τώρα και περίμενε την Κυριακή.

Και μιλαει ο ανυπαρκτος που δεν εχει κανει ποστ ΠΟΤΕ! :confused: :confused:

0 ποστ εχεις και μιλας?? :lol:

Ή μηπως εισαι διπλοεγγραφη αραγε? :rolleyes:

 

Το ποιος ασχοληθηκε με ποιον φανηκε οταν ανεφερες υπουλα σχεδια υπερ της Μπαρτσα. Ακομα σε καιει, ακομα σε τσουζει το περσινο.... :wub:

 

Τι άλλο περιμένεις από μια "ομάδα" που ζει στην σκιά μας από τότε που ιδρύθηκε παρά μόνο να ασχολείται με εμάς όποτε βρει ευκαιρία; Πόσο μικροί..

Ε ναι οταν εβγαιναν νόμοι του κρατους, βασικα δεν υπηρχαν καν νόμοι αλλα υπηρχε το αποφασιζομεν και διατασσομεν, που ελεγαν οτι η Ρεαλ θα παιρνει τα πρωταθληματα, που ελεγαν τι??? θα παει ο Ντι Στεφανο στην Μπαρτσελονα????? Οχι βεβαια στην Ρεαλ θα παει! Τελος. Οταν ελεγαν δεν θα κανει καμια ομαδα μεταγραφες παικτες αμα τους θελει η Ρεαλ και οσους θελει θα τους παιρνει η Ρεαλ, ε τοτε πώς να μην εισαι κυριαρχος στα τοτε χρονια?

 

Αλλά εσυ τα καυχιεσαι κιολας. :eek: Συγχαρητηρια. :-( :-( :eek: :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιλαει ο ανυπαρκτος που δεν εχει κανει ποστ ΠΟΤΕ! :confused: :confused:

0 ποστ εχεις και μιλας?? :lol:

Ή μηπως εισαι διπλοεγγραφη αραγε? :rolleyes:

 

Το ποιος ασχοληθηκε με ποιον φανηκε οταν ανεφερες υπουλα σχεδια υπερ της Μπαρτσα. Ακομα σε καιει, ακομα σε τσουζει το περσινο.... :wub:

0 posts επειδή ασχέτως από εσένα εγώ γράφτηκα σε αυτό το μέρος μόνο και μόνο για την Ρεάλ (και εδώ μέσα τα μηνύματα δεν πιάνονται στο σύνολο) και να σπάω πλάκα ώρες ώρες με ανίξερους και εξαπατημένους ονειροπώλους, αφού αυτοί πρόθυμα το ζητάνε εδώ στην συγκεκριμένη συζήτηση. Αν σκεφτόσουνα το ενδεχόμενο να πατήσεις πάνω στο όνομά μου, θα έβλεπες πως έχω 94 ποστς εδώ μέσα μόνο.

 

Αν με τσούζει; Τι να με τσούζει; Που με ομάδα 6 μηνών σε ανάγκασα να με νικήσεις με τον γνωστό τρόπο που νίκησες Arsenal, Milan, Chelsea, Arsenal πάλι; Περήφανος είμαι γιατί όπου κι αν κοιτάξεις, η φήμη του "Mes que un club" και της σούπερ ομάδας σας έχει καταρρεύσει σημαντικά στα μάτια πολλών φιλάθλων. Αυτό βέβαια μόνο αν ασχολείσαι και με ξένα site/πρακτορεία κι όχι ΜΟΝΟ με το gazzetta.

 

Ε ναι οταν εβγαιναν νόμοι του κρατους, βασικα δεν υπηρχαν καν νόμοι αλλα υπηρχε το αποφασιζομεν και διατασσομεν, που ελεγαν οτι η Ρεαλ θα παιρνει τα πρωταθληματα, που ελεγαν τι??? θα παει ο Ντι Στεφανο στην Μπαρτσελονα????? Οχι βεβαια στην Ρεαλ θα παει! Τελος. Οταν ελεγαν δεν θα κανει καμια ομαδα μεταγραφες παικτες αμα τους θελει η Ρεαλ και οσους θελει θα τους παιρνει η Ρεαλ, ε τοτε πώς να μην εισαι κυριαρχος στα τοτε χρονια?

 

Αλλά εσυ τα καυχιεσαι κιολας. :eek: Συγχαρητηρια. :-( :-( :eek: :eek:

Μπορείς τουλάχιστον να κάνεις τα μαθήματά σου πριν αρχίσεις να παπαγαλίζεις ότι ακούς έξω; Έλα πες μου για τον Franco που στα πρώτα 15 χρόνια δικτατωρίας του ήσουν η πιο επιτυχημένη ομάδα με την Ρεάλ να παίρνει το πρώτο πρωτάθλημα στο 15ο έτος.. Μάλλον εμείς το "διατάξαμε" κι αυτό.

 

Αλήθεια, για το χτισμένο σε δασική περιοχή γήπεδό σου τι έχεις να πεις; Ξέρεις, αυτό το γήπεδο που έχτισες με άδεια του δικτάτωρα.. Τον ίδιο δικτάτωρα που τιμήσατε με το μετάλλιο της ομάδας σας..

 

Το να κατακρίνεις και την τότε αξία της Βασίλισσας κάνει τα επιχειρήματά σου ακόμα πιο γελοία και δείχνει πραγματικά πόσο ανίδεος είσαι περί του ζητήματος. Θα μπορούσα να μιλάω όλη μέρα αλλά δεν πιστεύω πως αξίζεις τα χαμένα λεπτά της ζωής μου και την παραπάνω εξάσκηση των δαχτύλων μου για την πληκτρολόγηση.. Περαστικά και τα λέμε την Κυριακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άλλο περιμένεις από μια "ομάδα" που ζει στην σκιά μας από τότε που ιδρύθηκε παρά μόνο να ασχολείται με εμάς όποτε βρει ευκαιρία; Πόσο μικροί..

 

:devil: :mrgreen: :devil: :mrgreen: :devil: :mrgreen: :devil:

 

Sorry, αλλά δεν κρατήθηκα.

 

Πάντα τέτοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:devil: :mrgreen: :devil: :mrgreen: :devil: :mrgreen: :devil:

 

Sorry, αλλά δεν κρατήθηκα.

 

Πάντα τέτοια!

typo, ιδρυθήκαμε ήθελα να γράψω.

Αλλά έτσι κι αλλιώς καλά καλά δεν προλάβανε να βγουν από το αυγό μέσα σε 3 χρόνια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...