Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα λεγα εγω για τον Higuain,εχει πολυ καλη τεχνικη και αισθηση του γκολ. Αμα ηταν και πιο συνεπης με το ευκολο γκολ... Μακαρι να βρει ρυθμο,ειναι ενας παιχτης που μπορει να βοηθησει στην συνεχεια στο Ch.L.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a4a9f27f26aefa2de7aa9dc50571ee79_L.jpg

Μην τα δείχνεις αυτά... ΤΖΙΖ!!!! Η Ουεφάλ Μαδρίτης δεν πρέπει να φαίνεται ότι φέτος την σπρώχνει ο Πλατινής...

Α... τώρα που το θυμήθηκα, όχι μόνο κάρτα δεν πήρε, ούτε φάουλ δεν ήταν... Είπαμε, φέτος η ομάδα του δημοσίου να πάρει το 10ο... Ανοίγει ο φάκελος για κάτι διευκολύνσεις στο δημόσιο ε; Ελπίζω να μην είναι κι εκεί Ελλαδιστάν... (Που θα ναι, αλλά...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα δείχνεις αυτά... ΤΖΙΖ!!!! Η Ουεφάλ Μαδρίτης δεν πρέπει να φαίνεται ότι φέτος την σπρώχνει ο Πλατινής...

Α... τώρα που το θυμήθηκα, όχι μόνο κάρτα δεν πήρε, ούτε φάουλ δεν ήταν... Είπαμε, φέτος η ομάδα του δημοσίου να πάρει το 10ο... Ανοίγει ο φάκελος για κάτι διευκολύνσεις στο δημόσιο ε; Ελπίζω να μην είναι κι εκεί Ελλαδιστάν... (Που θα ναι, αλλά...)

Ναι ενω τοσα χρονια που η Ουεφαλονα ευνοουνταν απο την διαιτησια ηταν καλα ε?

Παπαγαλοι αμα δε ξερετε να μη μιλατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενω τοσα χρονια που η Ουεφαλονα ευνοουνταν απο την διαιτησια ηταν καλα ε?

Παπαγαλοι αμα δε ξερετε να μη μιλατε

Όταν λες τόσα χρόνια, εννοείς πχ το περσινό πρωτάθλημα ή μιλάς μόνο για champions league;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο champions league έχεις δει ότι "τόσα χρόνια" ευνοείται η Μπαρτσελόνα (και σιγά τις πολλές κούπες που έχει σηκώσει); Γιατί εγώ βλέπω ότι τη μία ευνοείται, την άλλη αδικείται. Το ίδιο και για άλλες ομάδες, πχ τη δική σου ή την Ίντερ (θυμόμαστε όλοι τί διαιτησίες είχε τη χρονιά που το πήρε). Ανάλογα τα κέφια της Ουέφα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gazzetta.gr/podosfairo/article/388810-thrylos-toy-champions-league-o-moyrinio

 

Τι να λεμε τωρα. Ο ανθρωπος ειναι στα μισα της καριερας του και ειναι ηδη μυθος...

 

Ας ειχα και εγω σε οποια ομαδα πηγαινα(εκτός απο την Πορτο αν και τοτε ειχε στην διαθεση του τεραστια ταλεντα) εναν ΠΑΚΤΩΛΟ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ διαθεσιμο για να ΕΧΩ μια 11αδα με τους καλυτερους παικτες του κοσμου, και θα σου ελεγα τι θα ημουν και εγω.

Με το εγω δεν εννοω ακριβως εγω, αλλά ενας οποιοσδηποτε προπονητης. Ας πηγαινε ο Μουρινιο στην Λυων ή στην Αρσεναλ πχ να ελεγε θελω τον Φαλκαο και να του ελεγαν μεινε με τον Μπεντνερ, να δουμε τι θα εκανε και πόσο πετυχημενος θα ηταν.

 

Ο Μουρινιο ευτυχησε να πηγαινει σε ομαδες που ηταν γεματοι $$$$$$$$ διατεθειμενοι να τα δωσουν σε καθε επιθυμια του Μουρινιο. Και ειναι αρκετα εξυπνος(αλλοι θα το ελεγαν δεν ηταν τοσο τραγικος οσο μερικοι αλλοι προπονητες που ηταν σε παρομοια θεση με τον Μουρινιο(πχ Τσελσι που δεν μπορουσε να παρει πρωταθλημα με τιποτα, ρεαλ με Γκαλακτικος, Ιντερ που ειχε ξοδεψει 500 καρα χρηματα για να παρει Τσαμπιονς Λιγκ) και δεν καταφεραν με υπερπαικτες να κανουν το αυτονοητο) ωστε να μπορει να χειριστει επιτυχημενα τα ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

 

Θρυλος ειναι ο Φεργιουσον. Θρυλος ειναι ο Βενγκερ κατα την αποψη μου. Που ΧΤΙΖΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ. Και δεν αγοραζουν τους καλυτερους παικτες του κοσμου και τους βαζουν να παιζουν. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι δηλαδη θρυλος ο Μουρινιο. Πολυ επιτυχημενος φυσικα. Πολυ καλος προπονητης φυσικα.Θρυλος? Γελανε και οι πετρες....

Δεν μιλαμε φυσικα για μυθο, αφου η λεξη ειναι πολυ βαρυσημαντη ακομα και για τον Φεργκιουσον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε διαφωνω με τα λεγομενα σου MJBulls, απλα στην inter δεν ειχε και κανενα ροστερ δισεκατομμυριων.. ειχε καποιους καλους, σκληροτραχηλους παιχτες και μια σχετικη διαιτητικη ευνοια σε καποιες περιπτωσεις. αλλα ροστερ δισεκατομμυριων δε νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Mαθε να διαβαζεις.

 

Ξερω πολυ καλα να διαβαζω φιλε μου. Το εχω μαθει απο αρκετα μικρη ηλικια. Αλλοι θα πρεπει να γραφουν επιχειρηματα με ουσια και εσυ να σταματησεις να κανεις τον follower και να εχεις δικη σου αποψη.

 

Ο τυπος (Μουρινιο) πηγε σε μια Πορτο με ενα αστειο budget, την εκανε υπερδυναμη και πηρε Ουεφα και ch.l. Ποια αλλη ομαδα και ποιος αλλος προπονητης το εχει κανει αυτο?

Πηρε σε μια πεθαμενη Ιντερ, που χαλαγε λεφτα με το τσουβαλι τοσα χρονια και επαιρνε πουλους, την εκανε υπερδυναμη και πηρε Ch.l.

 

Που ειναι η Πορτο τωρα?Που ειναι  σημερα η Ιντερ με τα τοσα λεφτα? Η μηπως την Πορτο δεν την εχτισε ο Μουρινιο απο το πουθενα?

 

Αλλα βεβαια, ο καθενας μπορει να περασει το οτιδηποτε ως αληθινο/fact ξεχνωντας βασικα κομματια της ποδοσφαιρικης ιστοριας...

Επεξ/σία από linkin
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν ξερεις... Το τονισε ειδικα για την Πορτο!

Κοιτα δεν μπορεις να πεις οτι ο Μουρινιο δεν ειναι καλος προπονητης σε καμια περιπτωση... Απλως αυτο που λενε οι αλλοι και συμφωνω ειναι οτι σε ολες τις ομαδες ειχε στη διαθεση του οτι ποσο ηθελε για μεταγραφες. Δεν πηρε δηλαδη μια ομαδα και να την χτισει σιγα σιγα. Και εγω προσθετω οτι σε οποια ομαδα πηγε την αφησε ερειπιο μολις εφυγε.

 

Οσο για την Πορτο μην ξεχνας τι παιχτες ειχε, αν και προκειται για μεγαλο κατορθωμα. Φυσικα εκεινη τη χρονια στο τελικο ηταν και η Μονακο με πολυ χειροτερη ομαδα της Πορτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...