Προς το περιεχόμενο

Έκανες πατατιά? Μοιράσου την μαζί μας!


liopyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

heh, μία φίλη μου προσπαθούσε να βάλει την τροφοδοσία του laptop σε usb.

 

Το αποτέλεσμα το φαντάζεσαι.

Ευτυχώς ήταν ένα ψιλοπανάκριβο Vaio με μπόλικες εναλλακτικές usb...

 

Αυτό που οι γονείς παίρνουν πανάκριβους φορητούς στις κόρες τους για να μπαίνουν μόνο στο facebook...Ποτέ δε το κατάλαβα! :P

Τουλάχιστον η δική μου αδερφή μόνο facebook και καμιά εργασία για το πανεπιστήμιο πότε-πότε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 712
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εντάξει...Εγώ τη γιαγιά μου δεν την αφήνω να καθαρίζει...

Ε,όσο νά'ναι...Είναι γιαγιά :-)

 

εσυ ομως δεν εχεις την δικια μου γιαγια.

ειχα τον παλιο μου P4 και μου τον πηρε και παιζει ολη μερα πασιεντζες.δεν με αφηνει ουτε να τον ακουμπησω.μου λεει φυγε ειναι ο υπολογιστης μου.και εγω της απανταω:οταν θα βρεις τον P4 κολλημενο στο ταβανι απο εκρηξη μην με ρωτησεις γιατι εγινε.

 

μια μερα με παιρνει τηλεφωνο και μου λεει:μου εχει μια μαυρη οθονη και μου λεει κατι για κανονικη εκκινηση των windows και κατι αλλα.καλα της λεω πατα κανονικη εκκινηση.γυρναω σπιτι της λεω τι εκανες με τον υπολογιστη μου λεει τιποτα δεν ανοιγε.και ηρθε η μανα σου(αλλη ασχετη) και τον εκλεισε απο το κατω κουμπι.παω να δω τι του εκαναν και ομως δεν ξερω πως τα καταφεραν και ειχαν κανει στα windows μια μαλακια και δεν ανοιγαν.ετσι αναγκαστηκα να του κανω format και μετα παλι τα win απο την αρχη.

 

 

εμενα δεν ειναι μια συνηθισμενη γιαγια...ξερω κατι που το λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που οι γονείς παίρνουν πανάκριβους φορητούς στις κόρες τους για να μπαίνουν μόνο στο facebook...Ποτέ δε το κατάλαβα! :P

Τουλάχιστον η δική μου αδερφή μόνο facebook και καμιά εργασία για το πανεπιστήμιο πότε-πότε :-)

 

να σου πω την αληθεια ουτε και εγω:P

 

Θα μας τη γνωρίσεις;:-)

Βγάλε την και μια φωτογραφία αν γουστάρεις :P

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χωρίς πλάκα τώρα...Μη πάτε και κάνετε τίποτα τέτοιο σε κανέναν δικό σας και πάθει τίποτα....Δεν είναι να παίζουμε με αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς πλάκα τώρα...Μη πάτε και κάνετε τίποτα τέτοιο σε κανέναν δικό σας και πάθει τίποτα....Δεν είναι να παίζουμε με αυτά.

 

μην μου βαζεις ιδεες...:P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ ομως δεν εχεις την δικια μου γιαγια.

ειχα τον παλιο μου P4 και μου τον πηρε και παιζει ολη μερα πασιεντζες.δεν με αφηνει ουτε να τον ακουμπησω.μου λεει φυγε ειναι ο υπολογιστης μου.και εγω της απανταω:οταν θα βρεις τον P4 κολλημενο στο ταβανι απο εκρηξη μην με ρωτησεις γιατι εγινε.

 

μια μερα με παιρνει τηλεφωνο και μου λεει:μου εχει μια μαυρη οθονη και μου λεει κατι για κανονικη εκκινηση των windows και κατι αλλα.καλα της λεω πατα κανονικη εκκινηση.γυρναω σπιτι της λεω τι εκανες με τον υπολογιστη μου λεει τιποτα δεν ανοιγε.και ηρθε η μανα σου(αλλη ασχετη) και τον εκλεισε απο το κατω κουμπι.παω να δω τι του εκαναν και ομως δεν ξερω πως τα καταφεραν και ειχαν κανει στα windows μια μαλακια και δεν ανοιγαν.ετσι αναγκαστηκα να του κανω format και μετα παλι τα win απο την αρχη.

 

 

εμενα δεν ειναι μια συνηθισμενη γιαγια...ξερω κατι που το λεω

 

Φοβερό ρε φίλε. Να είναι καλά η γιαγιούλα σου να τη χαίρεσαι. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μεγαλυτερη πατατια δεν εχει ξαναγινει.ενα απογευμα καλοκαιριου μου λεει ενας φιλος οτι θελει να κανει update στο bios.καινουργιο περιπου pc ε λεω και εγω δεν εχω τι να κανω δεν παω να πιω και ενα καφε ε και πηγα.πριν φτασω στο σπιτι του μου λεει πως θελει να του κραταω δισκετες μηπως και τις χρειαστει.ε ενταξει λεω και εγω και παιρνω.καθομαστε μου λεει τα σχετικα ψαχνουμε στο ιντερνετ ( pstn συνδεση) βρισκουμαι το update το κατεβαζουμε και ολα καλα.ειπαμε και κανα δυο μαλακιες.και ξαφνικα με ρωταει πως γινεται το update.αψυχολογητα εγω του λεω να πιασει το manual και να δει τις προβλεπομενες οδηγιες.ολα σωστα και ωραια.μεχρι εδω ολα καλα.να υπολογιστει οτι ο υπολογιστης ηταν τινκα στο mp3 και στις ταινιες.κλασικα κομματια και τα σχετικα.ξεκιναει το update και τι τον επιασε να βαλει τον ανεμιστηρα γιατι λεει εκανε κια ζεστη και πανω στο update κανει βραχυκυκλωμα ο ανεμιστηρας ριχνει ασφαλειες ριχνει τα παντα και χωρις να το καταλαβει κανενας μας η κλασικη κινηση του ελληνα ε δεν σηκωνω τον διακοπτη ε και σηκωνει τον διακοπτη και εκει εγινε του μ...ου το πανηγυρι,μπαμπ μπουμ σπιθες καπνοι και τα υπολοιπα ειναι γνωστα.update δεν εγινε καηκε η μητρικη,σκληροι δεν υπηρχανε γιατι βγαλανε καπνους.και οταν εφυγαν οι καπνοι ακουω και το κουφο:ρε συ λες να χασαμε τα mp3 ; τα μαζευα καιρο.Τι του λες του παιδιου ; κανε κρατη να παρεις αλλο pc ; βαλε adsl και κατεβαζε μερα νυχτα μπας και βρεις οτι εχασες.εγω παντως παιδια δεν μου εμεινε αντερο.καφε παντως δεν ηπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια μερα λυναμε το pc ενος φιλου να δουμε γιατι δεν ανοιγει κ βγαλαμε κ τους σκληρους να δουμε αν τα εχουν παιξει?αφου τους τσεκαραμε κ ειδαμε οτι δεν πολυ βροντανε συνδεσαμε τον 1 αλλα δεν τον βαλαμε στο case αλλα τον ακουμπησαμε πανω σε αυτο σε μεταλικη επιφανει .κατι μας μυριζε αλλα δεν καταλαβαμε τι (ο σκληρος δεν ακουμπαγε με το μεταλλο αλλα με την πλακετα του) με αποτελεσμα να καει ο σκληρος( μαυρισε ολη η πλακετα)!ποτε δεν μαθαμε αν οντως εφταιγε αυτος που δεν ανοιγε το pc .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...