Προς το περιεχόμενο

Έκανες πατατιά? Μοιράσου την μαζί μας!


liopyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγες wc και αφησες τα παπαγαλακια να πετανε ελευθερα στο δωματιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock:

 

Ε τι να κάνω, τα είχα ώρα έξω και το κλουβί είναι στο μπαλκόνι, που να τα έβαζα πάλι στο κλουβί :P

Εξάλλου αφού τα είχα ώρα έξω είχαν κουραστεί και σταμάτησαν να πετάνε, καθόντουσαν σε μια γωνία ήσυχα. Όταν εγώ έφυγα άρχισαν να εξερευνούν και τη μεριά του υπολογιστή  :cry:  Όταν λέω τρύπες δεν εννοώ διαμπερείς βέβαια, η λαστιχένια υφή που έχουν σαν επικάλυψη χάλασε και φαίνεται αρκετά επειδή είναι φωτιζόμενο :(

 

 

 

 

Το καλύτερο σημείο θα ήταν όταν προσπάθησες να του τα βγάλεις από το στόμα, εκεί το δαγκώνουν ακόμα περισσότερο και δεν το αφήνουν με τίποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 712
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παλιά πατατιά αλλά αξίζει. Θέλοντας να απεγκαταστήσω ένα πρόγραμμα πριν την επανεκκίνηση βγάζει μήνυμα ότι θα αλλάξουν οι ρυθμίσεις του internet (ή κάτι παρόμοιο) και πατάω αμέριμνος εγώ το οκ. Έλα όμως που τα windows δεν μπορούσαν να ξεκινήσουν, ούτε από safe mode. Αντίγραφα των αρχείων είχα οπότε λέω θα κανω recovery μέσω του partition της hp. Πατάω f11 ξεκινάει να φορτώνει αρχεία και ξαφνικά πατάει σφάλμα. Μένω μ.....ς. :-( Αφού περναει κάμποση ώρα θυμήθηκα ότι είχα φτιάξει τα recovery discs, εκάνα επαναφορά από εκεί και όλα καλά ^_^ . Ακόμα δεν κατάλαβα τι παίχτηκε με τα παράθυρια... -_- 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο σημείο θα ήταν όταν προσπάθησες να του τα βγάλεις από το στόμα, εκεί το δαγκώνουν ακόμα περισσότερο και δεν το αφήνουν με τίποτα :P

Του έπιασα το κεφάλι και τον ταρακούναγα πέρα δώθε να τα αφήσει. Δεν είναι μικρό παπαγαλάκι αλλά μεσαίου μεγέθους (20 εκατοστα) οπότε έχει μεγάλο ράμφος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθομαι στο υπολογιστή και έχω βγάλει τον παπαγάλο απο το κλουβί και μαλακίζομαι μαζί του. Ταυτόχρονα φοράω τα ακουστικα (160€) και ακούω μουσική. Κάποια στιγμή τα αφήνω στο γραφείο και μαζί και το παπαγάλο απο δίπλα και γυρνάω να κάνω κάτι.

2 δευτερόλπτα μετά τον βλέπω να έχει αρπάξει το καλώδιο και το μασάει με μανία.

Ευτυχώς δεν έκοψε τα μικρά καλωδιάκια μέσα και το μόνωσα με μονωτική.

Μιλάς για μεγάλο παπαγάλο?

Εχουν πολυ δυνατη "λαβη",καμποσο τυχερος που δεν τα ξεσκισε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς για μεγάλο παπαγάλο?

Εχουν πολυ δυνατη "λαβη",καμποσο τυχερος που δεν τα ξεσκισε :P

Τέτοιος http://www.google.gr/search?q=black+head+parrot&prmd=iv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIgc2Fvr-UxwIVC6oeCh02CA81&biw=360&bih=640#imgrc=OzyrGwpt2_BAuM%3A
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι conure; Εγώ κάποτε θα πάρω αυτόν. https://www.google.gr/search?q=black+head+parrot&prmd=iv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIgc2Fvr-UxwIVC6oeCh02CA81&biw=360&bih=640&gws_rd=ssl#tbm=isch&q=patagonian+conure

 

Πάντως είσαι πολύ τυχερός. Θα μπορούσε να τα κόψει με την μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνιδεος καθως ημουν,πολυ μικροτερος,ειχα δώσει σε εναν τετοιον το κινητο μου(ενα νοκια 3510i) και το τρυπησε,περασε το ραμφος αναμεσα απο το πληκτρολογιο.(και δεν φανηκε να προσπαθει καν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...