Προς το περιεχόμενο

Περί λίπους


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

btw οι κοπελιές στην τελευταία φώτο είναι ερασιτεχνική, δεν είναι μοντέλα. Βλέπετε τι μανουλομάνουλα κυκλοφορούν;:P

 

poy pos pote

 

που κυκλοφοράνε μίλα :mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αυστριακός δεν ήταν;;

 

ναι.

 

επίσης αν τα γκομενάκια τα βλέπατε ντυμένα και μόνα τους στο δρόμο και όχι σε πόζα που θυμίζει εισαγωγή παρτούζας της vivid, δεν παίζει καν να γυρνούσατε το κεφάλι.

 

ελπίζω δλδ για χάρη της αισθητικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι.

 

επίσης αν τα γκομενάκια τα βλέπατε ντυμένα και μόνα τους στο δρόμο και όχι σε πόζα που θυμίζει εισαγωγή παρτούζας της vivid, δεν παίζει καν να γυρνούσατε το κεφάλι.

 

ελπίζω δλδ για χάρη της αισθητικής.

 

σαύρες τα γκομενάκια αυτά δηλαδή διάολε?και την vivid μην την πιάνεις στο στόμα σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη βιβιντ την έχω γραμμένη γτ δν παίρνει τσέχες, private for the win.

 

Και όχι, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δν είναι σαύρες, απλώς πλέον οτιδήποτε όμορφο γίνεται "μ__ναρος", "μανουλομάνουλο", "θεά" και δε συμμαζεύεται.

 

έχω να ακούσω χρόνια κάποιον να χαρακτηρίζει κάποια κάτι ενδιάμεσο από "σαρμούτα" και "απίστευτη κ__λα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poy pos pote

 

που κυκλοφοράνε μίλα :mrgreen::mrgreen:

 

Τί να σου πω φίλε μακάρι να την είχα βγάλει εγώ τη φώτο.. Την έχω καιρό, την είχα κλέψει απο ένα blog αν θυμάμαι καλά γιατί με είχε εντυπωσιάσει..(γιατί άραγε; )

 

επίσης αν τα γκομενάκια τα βλέπατε ντυμένα και μόνα τους στο δρόμο και όχι σε πόζα που θυμίζει εισαγωγή παρτούζας της vivid, δεν παίζει καν να γυρνούσατε το κεφάλι.

καλόλ. Εγώ πάντως μάλλον θα γυρνούσα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω να ακούσω χρόνια κάποιον να χαρακτηρίζει κάποια κάτι ενδιάμεσο από "σαρμούτα" και "απίστευτη κ__λα".

Εμ δεν κάνεις σωστές παρέες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη βιβιντ την έχω γραμμένη γτ δν παίρνει τσέχες, private for the win.

 

Και όχι, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δν είναι σαύρες, απλώς πλέον οτιδήποτε όμορφο γίνεται "μ__ναρος", "μανουλομάνουλο", "θεά" και δε συμμαζεύεται.

 

έχω να ακούσω χρόνια κάποιον να χαρακτηρίζει κάποια κάτι ενδιάμεσο από "σαρμούτα" και "απίστευτη κ__λα".

 

α έτσι το δέχομαι...ότι οι μ__νες όμως έχουν αυξηθεί είναι αναμφισβήτητο..δέχομαι και το άλλο για την vivid επειδη προτιμώ τα πιο amateur από κάτι σενάρια τσόντας τύπου "πάει-μια-στην-εφορεία-και-επειδή δεν έχει-να-πληρώσει-την-γ_μ_ει-ο-υπάλληλος-και-όλη-η-ουρά"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα τη φωτό του Αigeas...XAXAXXAAXXAXAXAXAXAXAXAA

Αν είσαι στη παραλία και έρθει κόσμος και σου ρίχνουν νερό προσπαθώντας να σε κυλίσουν πίσω στη θάλασσα, είναι γιατί οι Έλληνες είμαστε οικολόγοι κατά βάθος

 

Μη ρωτάτε συνέχεια τα ίδια, ο άνθρωπος έχει κάνει post στο αντίστοιχο thread για όποιον τον τρώει η περιέργεια.

 

 

είσαι και από παραλία Αυλίδος βλέπω..εγώ από Χαλκίδα και επειδή για τα δικά μου δεδομένα είσαι χοντρός αν σε πετύχω θα σου συμπεριφερθώ όπως περιγράφεις και συ με αποστροφή..

 

στα σοβαρα τώρα αυτο το προγούλι δεν σε αηδιάζει? εμένα μου φέρνει αναγούλα στον άλλο αν δεν βλέπω το καρύδι. εσυ πως κοιτιέσαι στον καθρέφτη? εχεις βάλει ταινία να μην φαίνεται?

 

Αigeas

 

Μην ανησυχείς όμως υπάρχει λύση και για σένα... λέγεται λιποαναρρόφιση. Για τις πατσές σου κάτι θα γίνει, για το ξύγκι που έχει φράξει τον εγκέφαλο σου όμως...δύσκολα τα πράγματα...

 

ποιος νοιάζεται ακόμα για το τι νομίζει ο Mr εθνικά μπούτια αυτού του φόρουμ και συνεχίζει να προσπαθεί να του απαντάει σοβαρά???

 

 

 

 

 

 

 

Φασιστομουτράκια ελληνάκια. Φασιστομουτράκια της.... αριστεράς και της προόδου.

Φλωράκια & φτωχαδάκια έρμαια της κοινωνίας καταδικασμένα στο αιώνιο σκοτάδι της ανέχειας και των κόμπλεξ. Η ύψιστη διασκέδαση είναι κανένα PRO και αλβανική φούντα! ΥΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ανάλογο της παιδείας βεβαίως-βεβαίως.

Ότι είχα να αποδείξω πάντως το έκανα και με το παραπάνω! Ο νοών νοείτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φασιστομουτράκια ελληνάκια. Φασιστομουτράκια της.... αριστεράς και της προόδου.

Φλωράκια & φτωχαδάκια έρμαια της κοινωνίας καταδικασμένα στο αιώνιο σκοτάδι της ανέχειας και των κόμπλεξ. Η ύψιστη διασκέδαση είναι κανένα PRO και αλβανική φούντα! ΥΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ανάλογο της παιδείας βεβαίως-βεβαίως.

Ότι είχα να αποδείξω πάντως το έκανα και με το παραπάνω! Ο νοών νοείτω.

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ

εισαι θεος, αυτο μονο ΤΕΛΟΣ

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι.

 

επίσης αν τα γκομενάκια τα βλέπατε ντυμοένα και μόνα τυς στο δρόμο και όχι σε πόζα που θυμίζει εισαγωγή παρτούζας της vivid, δεν παίζει καν να γυρνούσατε το κεφάλι.

 

ελπίζω δλδ για χάρη της αισθητικής.

 

εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι υπάρχει και το αντίθετο...

ότι μια "ωραία" κοπέλα που την βλέπεις στον δρόμο μπορεί στην παραλία να μην σου αρέσει γιατί έχει κυτταρίτιδα (λίγο) κάτι που μπορεί να μην φαίνεται κάτω από το ρούχο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου θεωρία έχει να κάνει με την φτώχεια horsepower:

 

Όταν υπάρχει φτώχια, υπάρχει φούντα, υπάρχει μιζέρια, και τότε είτε ένας χοντρός να λιθοβολήσετε λείπει είτε ο aigeas. Σε τι ακριβώς είναι ο Δημητράκης καλύτερος από τον οποινδήποτε aigea; Ίσα-ίσα που έχει αρχίσει να παρανοεί από το μπλικι-μπλίκι και την έλλειψη γυναίκας (το παίζει το πληκτρολόγιο 23 ώρες το 24 ωρο), περίπου όπως δηλαδή ο horsepower πνίγει τον καημό του στην κατσαριδοπολιτεία της Χαλκίδας. Φιλαράκια έξω ήμουν λυπάμαι αν σας έλειψα βρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...