Προς το περιεχόμενο

Περί λίπους


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κ φτάνει ποια με τις επιθέσεις τύπου "είσαι ο χειρότερος άνθρωπος στον πλανήτη" . ο αναμάρτητος πρώτος το λίθω βαλέτο (υπο γωνία 45 μοιρών)

 

μου θυμίζετε λίγο κάτι χωριά, που επειδή αποκαλύφθυκε μία που απατάει τον άντρα της την απομονώνουν ενώ όλοι ίδιοι κουμάδες είναι

 

οκ θα ρίξω εγώ πρώτος... Δεν φέρθηκα ποτέ ρατσιστικά σε κανέναν...

 

Αυτή η πέτρα καλή είναι?

 

pondstone1hp0.jpg

pondstone1hp0.b4f15c023c.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ουφ... ως χοντρός (αν και πρώην εν μέρη), να σας θέσω ένα ζήτημα για την ψυχολογία κάποιων χοντρών. Σίγουρα πάντως όχι όλων, γιατί όπως ξαναείπα, οι άνθρωποι είναι άνθρωποι, δεν είναι στερεότυπα και στατιστικά (κανένα fight club έχετε δει; ).

 

Οι πιο πολλοί άνθρωποι (αν όχι όλοι, που προσωπικά πιστεύω όλοι), έχουν μια μέθοδο αυτοκαταστροφής όταν βρίσκονται σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Πολλοί καπνίζουν, κάποιοι πίνουν, κάποιοι απομονώνονται κοινωνικά (συχνά χωρίς να μπορούν να επανέλθουν ποτέ), κάποιοι τρώνε.

 

Είναι τόσο απλό. Το ότι το πάχος είναι κάτι που "δείχνει", δεν το κάνει χειρότερο από τα υπόλοιπα (δημιουργεί όμως φαινόμενα aigeas). Και ας μη μιλήσω για τη μυρωδιά που είπε ο aigeas σε τρένα και τέτοια, γιατί έλεος, εγώ είμαι υποχρεωμένος να εισπνέω τους βρωμοκαπνούς των καπνιστών όπου κι αν πάω (γιατί οι καπνιστές είναι πολύ περισσότεροι από τους χοντρούς). Ευτυχώς το απαγορέψανε στα τρένα, αλλά φυσικά για άλλους λόγους (βλέπε κλιματισμό) γιατί αν το είχαν απαγορεύσει για τους μη καπνιστές θα το θεωρούσα προβληματικό.

 

Να συμπληρώσω επί τη ευκαιρία, ότι παρόλο το πάχος μου, είμαι πολύ καλός στη δουλειά μου (σύμφωνα με πρόσφατες επιβεβαιώσεις), όλοι με σέβονται, έχω φίλους και κοπέλα που με αγαπάνε κτλ. Η μόνη φορά που κάποιος ενοχλήθηκε από το πάχος μου, ήταν όταν δεν είχε τι να μου απαντήσει σ' αυτά που του έλεγα όποτε το έριχνε στα "Α, ναι; Ε και συ είσαι χοντρός!". Η δική μου αντίδραση ήταν το "Ουφ..." που έκανα και στην αρχή του ποστ.

 

Α! Και μια χαρά ανεβαίνω σκάλες. Έχω ανέβει και στην κορυφή του Ολύμπου (καλά, αυτό με παίδεψε, δεν μπορώ να πω ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ρωτάτε συνέχεια τα ίδια, ο άνθρωπος έχει κάνει post στο αντίστοιχο thread για όποιον τον τρώει η περιέργεια.

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα

 

παω να αλλάξω πάμπερς απο την ανατριχίλα

 

αχαχαχαχαχαχαχαχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aigeas είσαι πραγματικά πολύ ωραίο χριστιανόπουλο...αλλά είσαι χοντρός ή όπως ανέφερε και κάποιος πιο πριν ήσουν χοντρός και έχεις μείνει με το κόμπλεξ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χοντρός δεν είμαι σίγουρα horsepower, και ακόμη πιο σίγουρα έχω πολλά ενδιαφέροντα. Αλλιώς θα κατέληγα σα τον Δημητράκη.

Νταμπλ-γιου νταμπλ-γιου σπλας και τράβα τόνε.

 

 

Υ.Γ

Περεμπιπτόντως καλύτερα με χαρακτηρίζει η φωτογραφία μου Δημητράκη, παρά ο.... σκληρός μου δίσκος. Γιατί από ένα σημείο και μετά καταντάει ασθένεια ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χοντρός δεν είμαι σίγουρα horsepower, και ακόμη πιο σίγουρα έχω πολλά ενδιαφέροντα. Αλλιώς θα κατέληγα σα τον Δημητράκη.

Νταμπλ-γιου νταμπλ-γιου σπλας και τράβα τόνε.

 

 

Υ.Γ

Περεμπιπτόντως καλύτερα με χαρακτηρίζει η φωτογραφία μου Δημητράκη, παρά ο.... σκληρός μου δίσκος. Γιατί από ένα σημείο και μετά καταντάει ασθένεια ξέρεις.

 

ενώ πάλι η γάτα προβάλει πλήρως την ψυχοσύνθεση σου και τον χαρακτήρα σου... ;)

 

Υ.Γ. σε τεχνολογικό φόρουμ είσαι, τι άβαταρ/signature θές να έχει ο άνθρωπος? Επίσης το ότι δεν κάθετε ο καθένας να βγάλει την φωτογραφία στο νετ γίνετε για κάποιους λόγους...Το αν το κατανοείς τώρα ή όχι δικό σου πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι και από παραλία Αυλίδος βλέπω..εγώ από Χαλκίδα και επειδή για τα δικά μου δεδομένα είσαι χοντρός αν σε πετύχω θα σου συμπεριφερθώ όπως περιγράφεις και συ με αποστροφή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fat-cat.jpg

 

το πα κ στη γάτα μου και παρεξηγήθηκε

 

δε πειράζει, ξιδάκι να της περάσει... :P

 

---------

τι ακριβώς παριστάνεις εσύ? τον διαίτητη της αναμέτρησης?

 

Αν και σταματάω εδώ "την συμμετοχή μου σε αυτήν την άκρως ενδιαφέρουσα και λογική κουβέντα..." Δώσε μου κόκκινη να φύγω γιατί έχω και δουλειές...Aigeas, είσαι ρε φίλε και πολύ παλικάρι...

 

Υ.Γ.Είχες πει ότι θα βρείς και μια πέτρα παρεπιπτώντως..:mrgreen:

 

Υ.Γ.2. αρχικά πίστεψα ότι ο aigeas θα ήταν κάνα παιδάκι ή τπτ τέτοιο...δεν περίμενα όμως από 35 χρονών άνθρωπο να έχει τέτοια καφρίλα...Μου θυμίζει κάτι κοροιδέματα που κάναμε στο δημοτικό "είσαι χοντρός, νιά νιά νια νια νια"... Μάλον η ταυτότητα λέει 35 χρονών αλλά έχει το μυαλό 10χρονου... Ωρίμασε φίλε επιτέλους γιατί δε σε βλέπω καλά...bb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η' εδω υπαρχουν πολλοι παχυσαρκοι ή πολλοι λογικοι ή και απο τα δυο.Παρολο που ΔΙΑΦΩΝΩ καθετα με τις αποψεις του Aigea , πιστευω πως πρεπει να εχει την ελευθερια να τις εκφραζει.

Ομως οι αποψεις ''μακρια οι χοντροι απο μενα''... ε.... πως να το κανουμε ειναι too much που θα ελεγαν και οι αρχαιοι ελληνες.

Φαντασου Aigea να ζουσες την εποχη που ο ''τροφαντος'' ηταν συνωνυμο του πλουτου και της ομορφιας .Θα ησουν και θα ημουν για τα ΜΠΑΖΑ.

Απλως ζουμε σε μια εποχη που το περιτο βαρος δεν αρεσει , γιατι ετσι εχουν αποφασησει καποιοι τυπαδες που λεγονται ΧΡΥΣΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ.

 

 

Ηρεμα αδερφια

δειτε τον ανθρωπο και οχι το σωμα , το εθνος , την θρησκεια!!!

 

 

(και τωρα μπορει να ξανα αρχισει ο τζερτζελες γιατι ειχε χαβαλε:-D:mrgreen::-D:mrgreen:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισο takeda γιατι εριχνα και κατι εποξεικές ρητίνες και έκανα κεφάλι.

αιγοπουλινι μου γλυκο ποσο μου αρεσει το δημητρακης.

πες μου οτι εισαι και άτριχος γιατι διακρίνω μια μαυρίλα στο στήθος ανάμεσα απο το κοτόβυζα σου.

 

στα σοβαρα τώρα αυτο το προγούλι δεν σε αηδιάζει? εμένα μου φέρνει αναγούλα στον άλλο αν δεν βλέπω το καρύδι. εσυ πως κοιτιέσαι στον καθρέφτη? εχεις βάλει ταινία να μην φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...