Προς το περιεχόμενο

Κατι που να μην σβηνει


stelios2809

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μενα θα χει. Ο έρωτας είναι ζωή. Το χρώμα μας αλλάζει τη διάθεση και από ένα sms, είναι καλύτερο να στείλεις το μήνυμα με τον ξεχωριστό σου τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ναι γτ θα χαλάσει τους άψογα διαγραμμισμένους και δίχως λακούβες δρόμους στους οποίους πάνε επάξια όλοι οι φόροι μας.

 

Δημόσια περιουσία. Πφεχ.

 

Μια καλη ιδεα αν θελει να τον προσεξει η κοπελα, θα ηταν να αφησει το τσιμεντοχρωμα και να πιασει το τσιμεντο γεμιζοντας τις λακουβες του δρομου της... Εγω προσωπικα θα τον εκανα θεο οποιον το εκανε...:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας το αφησουμε το θεμα.. και ασ παμε στο συγκεκριμενο

1) σπρει? οχι?

2) τσιμεντοχρωμα? 8α φαινεται στην ασφαλτο?

3) χρωμα διαγραμμισης? ασπρο η κιτρινο ειπαμε?

4) κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψε και αμα καποιος δυσκοιλιος γειτονας σε παρει στο κυνηγι, πες του οτι στις μερες μας εχει χαθει ο ρομαντισμος και η "προτωτυπια"...

 

Τεσ'πα... δοκιμασε και με κανα σπρέι που χρησιμοποιουν οι γκραφιταδες...Λογικα ειναι αρκετα ανθεκτικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. σπρει φευγει σε λίγες μερες. αν θες διάρκεια, θα παίξει πινέλο

2. δευτερη επιλογή το τσιμεντόχρωμα. Διατίθεται σε όλα τα χρώματα

3. διαγράμμισης, η πρώτη επιλογή. το κίτρινο χτυπάει καλύτερα, αλλά μύνημα σε γυναίκα σε κίτρινο χρώμα δεν θα συνιστούσα.

4. γάντια στα χέρια, γιατί θα σου μείνει χρώμα κανα-δυο μήνες και θα καρφωθείς. Νύχτα οπωσδήποτε, γιατί θέλει χρόνο η δουλειά. Πάρε και κανέναν κολητό σου για τσίλιες (ζήτα το από την φρου-φρου, είμαι σίγουρος θα έρθει ευχαρίστως:-D:-D:-D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε το σπρευ 8α κρατησει κανα μηνα - με δυο?

 

Δεν εχω ιδεα φιλε μου γιατι συνηθως χρησιμοποιειται σε τοιχο και η ασφαλτος εχει αλλου ειδους υφη...

 

@InsomniaK

1) Η υπογραφη μου μαλλον ειρωνικη ειναι...

2) Δεν ειναι το ιδιο ενα ομορφο graffiti με μια ερωτικη εξομολογηση (πιθανως) γραμμενη στην ασφαλτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σκέψου, τι θα μπορούσε να γράψει μέσα στο μπαλόνι...

 

Edit

 

@Lighter122, ε για αυτό είμαστε εδώ, για να μην πάει να γράψει: Κούλα σ' αγαπώ, Στάθης Ψάλτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σκέψου, τι θα μπορούσε να γράψει μέσα στο μπαλόνι...

 

Edit

 

@Lighter122, ε για αυτό είμαστε εδώ, για να μην πάει να γράψει: Κούλα σ' αγαπώ, Στάθης Ψάλτης

 

 

"πολύ κωλόπαιδο ο Κυριάκος Κούλα" :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμεντοχρωμα.

οποτε με πινελο.. γαντια αυτα 8ελω ετσι?

σε κοκκινο χρωμα ε?

 

για το χρώμα... εσύ ξέρεις. μάλον καλύτερα ένα σχετικά ανοιχτό (πχ έντονο κόκινο).

Πόσο μεγάλη έκταση σκοπεύεις να πιάσεις; Ίσως με το πινέλο σε πιάσει το ξημέρωμα... Το τσιμεντόχτωμα είναι δύσκολο χρώμα στην εφαρμογή του. Ίσως χρειαστείς ένα μικρό ρολό. Οπότε θα χρειαστείς και ένα δοχείο (κάτι σαν μικρή λεκάνη) για να βουτάς το ρολό.

Τέλος, ίσως χρειαστείς και μια σκουπίτσα, να ψιλοκαθαρίσεις αν έχει χώματα, για να πιάσει καλά η μπογιά.

Αμ τί νόμιζες;;; Έυκολο πράγμα είναι ο έρωτας;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...