Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα , απο την αντιπροσοπεια μου ειχαν πει πριν απο1 μηνα οτι μεχρι τελος απριλιου θα κυκλοφορουσε ο καινουργιος χαρτης για ελλαδα. Αλλα ακομα τιποτα , ξερει κανεις τιποτα παραπανω? για c220 v3.3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα και παλι και ευχαριστω εκ τω προτερω.

 

αφου εχω εγκαταστησει το destinator 7 για pda και pna παω να το εκτελεσω μεσα απο το αρχειο και μου βγαζει το εξης μηνυμα λαθους:

a security error of unknown cause has been detected which has corrupted the program's internal state.the program cannot safely continue execution and must now be terminated

 

Παρακαλω βοηθεια...

 

καταρχην αποφασησε τι εχεισ PDA H PNA, και μετα πρεπει να βαλεισ το καταληλο dest.7-

AN Eχεισ PDA πρεπει να βαλεις στην καρτα το destinaitor7.0.0463 H TO dest7.0.0588.37 .

Στο PNA καθετε αυτοεκτελουμενο dest7.ψακστο ληγακι....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα , απο την αντιπροσοπεια μου ειχαν πει πριν απο1 μηνα οτι μεχρι τελος απριλιου θα κυκλοφορουσε ο καινουργιος χαρτης για ελλαδα. Αλλα ακομα τιποτα , ξερει κανεις τιποτα παραπανω? για c220 v3.3

 

ο τελευτεος ειναι ο Greece 2008. 01_080228 και ειναι 24.673 KB.;) υπαρχει και ο Greece 2008. 01_ 071219 και ειναι 22.319 KB.;) Αυτον που εχεις εσυ αν θημαμαι πρεπει να εινα 15.463 KB και ειναι Μαρτιος 2007. Αλλα μην χερεσαι τα ιδια ΧΑΛΙΑ εχει και αυτος (μονοδρομισεις ασ πουμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια οταν πλεον το ανοιγο με βαζει σε fike manager και οχι σε μια επιφανια εργασιας που με ειχε βγαλη οταν το εσπασα.Θελω να βαλω το Link του dest

για να μπαινει απευθειας πως θα μπω ξανα στην επιφανια εργασιας ευχαριστω

 

κανεις ρε παιδια καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alo πέδες....

Χάρη της βοήθειας των πεδιών σε αυτό το forum κατάφερα και έσπασα το c220 μου σε χρόνο dt και του πέρασα το dest 7 αλλα μου ωγάζει προωλίματα στην αναζήτηση διευθύνσεων...

δέν μου βρίσκει καμία οδό....

κάτι εχω ακούσει οτι αυτό διορθόνετε εύκολα "πειράζοντας" κάπια αρχεία...

Αν μπορεί κανείς να με βοηθήσει ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις ρε παιδια καμια ιδεα?

 

KANE συντομεφση στην επηφανια εργασειας.μπες στα windows..βρες stor. cart..dest. destapp.. και οταν δεις το λογοτιπο του dest.. καντο μια φορα κληκ πηγενε πανο αριστερα file μετα send to και πατα Desktop as Shortcut. αν θημαμε καλα που μαλον θημαμε!!!Αλλα να ξερεις αν σου κλησει απο παταρια χανετε και θελει παλη την ηδια διαδικασια.Αν το ανηγοκληνεις κανονικα σε stetby ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....:;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alo πέδες....

Χάρη της βοήθειας των πεδιών σε αυτό το forum κατάφερα και έσπασα το c220 μου σε χρόνο dt και του πέρασα το dest 7 αλλα μου ωγάζει προωλίματα στην αναζήτηση διευθύνσεων...

δέν μου βρίσκει καμία οδό....

κάτι εχω ακούσει οτι αυτό διορθόνετε εύκολα "πειράζοντας" κάπια αρχεία...

Αν μπορεί κανείς να με βοηθήσει ευχαριστώ προκαταβολικά

 

ΤΟ ΜΡΟΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΚΕΦΑΛΕΟ ΚΑΙ ΤΑ ΗΠΟΛΗΠΑ ΜΙΚΡΑ.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ,

 

φιλε το στελνεις και σε μενα σε παρακαλω.

 

ευχαριστω

 

e-mail: [email protected]

 

Φιλε τη να στηλουμε και σε σενα!!!! εδω τουλουμπες σερβιρουμε και;) σπασμενα c220.:-D

Διαλεξε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι ακομα

επανω αριστερα εχει ενα εικονιδιο με 2 γραμματα

αb προγραμμα με πληκτρολογιο ανοιγει οταν παταω επανω.

το προβλημα ειναι οτι σε οποιο μενου και να μπω αυτο ειναι επανω αριστερα

πως μπορω να το βγαλω γιατι με ενοχλει στο destinator

εψαξα σε διαφορα ini μεσα στο script αλλα δεν βρηκα κατι

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι ακομα

επανω αριστερα εχει ενα εικονιδιο με 2 γραμματα

αb προγραμμα με πληκτρολογιο ανοιγει οταν παταω επανω.

το προβλημα ειναι οτι σε οποιο μενου και να μπω αυτο ειναι επανω αριστερα

πως μπορω να το βγαλω γιατι με ενοχλει στο destinator

εψαξα σε διαφορα ini μεσα στο script αλλα δεν βρηκα κατι

 

ευχαριστω

 

το ηδιο βγαζει και κατο δεξια στην γονια, για κανε ενα κληκ επανο!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ δεν καταλαβες γιατι ο ανθρvπος ροτουσε να αγορασει GPS αξηοπηστο με 100 euro και απλος του εγραπσα μια καλητερη ληση. Τωρα οσον αφορα (Σηκωθηκαν τα αγγουρια να μ@μ@σουν το μαναβη! -ΣΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΖΩ-

Και μαθε πος μεσα απο τα FORUM να κανεις φηλους.:-)

 

ΕΕΕε….μμμμμμ….και εσυ μπορεις να μαθεις λοιγει ωρθωγραφηα…..Ξαιρωλλα….

Μαλλον ξεχασες πριν 2 μηνες που ζηταγες βοηθεια εεεε..

 

Αλλα ετσι είναι…παντα. Η γνωση στην Ελλάδα παει από το μηδεν στο απειρο σε 2 μήνες……

 

Αντε γεια!!

:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΕΕε….μμμμμμ….και εσυ μπορεις να μαθεις λοιγει ωρθωγραφηα…..Ξαιρωλλα….

Μαλλον ξεχασες πριν 2 μηνες που ζηταγες βοηθεια εεεε..

 

Αλλα ετσι είναι…παντα. Η γνωση στην Ελλάδα παει από το μηδεν στο απειρο σε 2 μήνες……

 

Αντε γεια!!

:X

 

Καταρχην ειμαι μισος ελληνας και μισος ΙΤΑΛΟΣ και εχω μονο 7,5 χρονια στην ελλαδα, γιαυτο τα λαθη να μου τα συνχορεσεις....και να ξερεις πος τα λαθη δεν ειναι κριτηριο για την ανατροφη του ανθροπου.και οταν χλεβαζεις καπιον ,μονο ΑΝΤΗΠΑΘΗΣ γινεσε.

 

Τι να κανουμε εγω εμαθα πρην ληγους μινες για τα GPS και καποι με βοηθησαν να μαθω και κατα τον ηδιο τροπο καταθετο και εγω σε καπιους αλους της ληγοστες μου γνοσεις.

Μην κητας που εσυ τα ηξερες απο την κιλια της μαμα σου. ΑΛΛΑ καλητερα να βοηθας παρα να κορο'ι'δεβεις.

 

Η γνωση στην Ελλάδα παει από το μηδεν στο απειρο σε 2 μήνες……σου το χαριζω αυτο και ας εχεις 10 χρονια γνωσεις για τα GPS, το ιδιο ΑΓΕΝΕΙΣ ΕΙΣΑΙ....

ΜΕ AΓΑΠΗ.... MARIOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην ειμαι μισος ελληνας και μισος ΙΤΑΛΟΣ και εχω μονο 7,5 χρονια στην ελλαδα, γιαυτο τα λαθη να μου τα συνχορεσεις....και να ξερεις πος τα λαθη δεν ειναι κριτηριο για την ανατροφη του ανθροπου.και οταν χλεβαζεις καπιον ,μονο ΑΝΤΗΠΑΘΗΣ γινεσε.

 

Τι να κανουμε εγω εμαθα πρην ληγους μινες για τα GPS και καποι με βοηθησαν να μαθω και κατα τον ηδιο τροπο καταθετο και εγω σε καπιους αλους της ληγοστες μου γνοσεις.

Μην κητας που εσυ τα ηξερες απο την κιλια της μαμα σου. ΑΛΛΑ καλητερα να βοηθας παρα να κορο'ι'δεβεις.

 

Η γνωση στην Ελλάδα παει από το μηδεν στο απειρο σε 2 μήνες……σου το χαριζω αυτο και ας εχεις 10 χρονια γνωσεις για τα GPS, το ιδιο ΑΓΕΝΕΙΣ ΕΙΣΑΙ....

ΜΕ AΓΑΠΗ.... MARIOS.

 

Μάλλον μισος Αλβανος Μισος Κοσοβαρος εισαι αλλα δεν πειραζει....Δεν εχει να κανει με την προελευση αλλα με την αντιληψη.

 

Το οτι δεν εχεις γνωσεις φαινεται-και δεν ειναι προβλημα, το οτι χλευάζεις καποιον που τι εχει ομως- ειναι, πως βοηθαει τον τριτο που ζηταει αξιοπιστες πληροφοριες...

 

Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια...γιαυτο καλυτερα να μασας παρα να μιλας!!!

 

Με Αγαπη εξίσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...