Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πάιζω πολλά χρόνια στο ΝΕΤ στοίχημα... έχω καταλήξει ότι η Betfair με καλύπτει και σαν αποδόσεις και σαν τρόπους πληρωμής / ανάληψης και σαν ΤΡΟΠΟ παιξίματος...

 

'Οποιος θέλει περισσότερο info ή και refferer ας μου κάνει ένα PM. να τα πούμε ή και μέσω msn.

 

Πάμε για το Χ σήμερα λέτε??? (Μέσα στην Κροατία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορει να μου θυμισει καποιος απο ποιο σαιτ ονλαιν στοιχηματος ,δεν ζητανε τατυτοτητα ή εστω ζητανε τα ποιο λιγα, κατα την αναληψη? Η καταθεση θα γινει ή απο πριπειντ τις Κυπρου ή απο πειπαλ.

 

για πειτε...οεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάιζω πολλά χρόνια στο ΝΕΤ στοίχημα... έχω καταλήξει ότι η Betfair με καλύπτει και σαν αποδόσεις και σαν τρόπους πληρωμής / ανάληψης και σαν ΤΡΟΠΟ παιξίματος...

 

'Οποιος θέλει περισσότερο info ή και refferer ας μου κάνει ένα PM. να τα πούμε ή και μέσω msn.

 

Πάμε για το Χ σήμερα λέτε??? (Μέσα στην Κροατία)

 

Διπλό με Asian Handicap 0 στο 4,65, super!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εξετάζεται "λουκέτο" σε ιστότοπους στοιχηματισμού

 

http://www.capital.gr/News.asp?id=1047032

 

Γνωριζει κανεις τιποτα? Παιδια οποιος εχει σχετικες πληροφοριες να ενημερωνει μην βρεθουμε εξ απροοπτου και δεν μπορουμε να κανουμε αναληψη τα λεφτα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζω ότι:

stanjames:[Ανοίξτε λογαριασμό τώρα και κερδίστε €5 δωρεάν στοίχημα χωρίς κατάθεση! Κάντε εγγραφή μίας κάρτας στο λογαριασμό σας και λάβετε αυτόματα €5 για να τα στοιχηματίσετε όπου και όπως επιθυμείτε. Επιπρόσθετα, αφού κάνετε την πρώτη σας κατάθεση, δικαιούστε ένα ακόμα δωρεάν στοίχημα ισόποσο με το πρώτο σας στοίχημα έως €50. Προϋπόθεση είναι το πρώτο σας στοίχημα να έχει απόδοση ίση ή μεγαλύτερη του 2.00. Μόλις αυτό διευθετηθεί, θα πιστωθεί στο λογαριασμό σας ισόποσο ποσό bonus, έως €50, το οποίο μπορείτε να στοιχηματίσετε όπου και όπως θέλετε. [

 

εχω μία απορία διότι είμαι εντελώς αρχάριος σε αυτό. Δλδ αν χάσω το πρωτο στοίχημα και παίξω με το μπόνους ένα δεύτερο στοίχημα και κερδίσω, από εκεί και περα μπορώ ανα πάσα στιγμή να σηκώσω τα χρήματά μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζω ότι:

stanjames:[Ανοίξτε λογαριασμό τώρα και κερδίστε €5 δωρεάν στοίχημα χωρίς κατάθεση! Κάντε εγγραφή μίας κάρτας στο λογαριασμό σας και λάβετε αυτόματα €5 για να τα στοιχηματίσετε όπου και όπως επιθυμείτε. Επιπρόσθετα, αφού κάνετε την πρώτη σας κατάθεση, δικαιούστε ένα ακόμα δωρεάν στοίχημα ισόποσο με το πρώτο σας στοίχημα έως €50. Προϋπόθεση είναι το πρώτο σας στοίχημα να έχει απόδοση ίση ή μεγαλύτερη του 2.00. Μόλις αυτό διευθετηθεί, θα πιστωθεί στο λογαριασμό σας ισόποσο ποσό bonus, έως €50, το οποίο μπορείτε να στοιχηματίσετε όπου και όπως θέλετε. [

 

εχω μία απορία διότι είμαι εντελώς αρχάριος σε αυτό. Δλδ αν χάσω το πρωτο στοίχημα και παίξω με το μπόνους ένα δεύτερο στοίχημα και κερδίσω, από εκεί και περα μπορώ ανα πάσα στιγμή να σηκώσω τα χρήματά μου;

 

 

οχι δεν μπορεις

 

---------- Προσθήκη στις 15:26 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:22 ----------

 

Εξετάζεται "λουκέτο" σε ιστότοπους στοιχηματισμού

 

http://www.capital.gr/News.asp?id=1047032

 

Γνωριζει κανεις τιποτα? Παιδια οποιος εχει σχετικες πληροφοριες να ενημερωνει μην βρεθουμε εξ απροοπτου και δεν μπορουμε να κανουμε αναληψη τα λεφτα μας.

 

Πωπω οταν βλεπω να χαρακτηριζουν το ιντερνετικο στοιχημα "παρανομο" μου τσιτωνουν το νευρικο συστημα

 

Τεσπα φοβος δεν υπαρχει.Τα λεφτα μας δε χανονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν μπορεις

 

---------- Προσθήκη στις 15:26 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:22 ----------

 

 

 

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες;

 

ας πούμε τι τζίρο/πόσα συνολικά στοιχήματα πρέπει να κανω πριν να εχω τη δυνατότητα να τραβήξω χρήματα

 

ρωτώ γιατί δεν βρίσκω πουθενά να το αναφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλειεται να μην αναφερει.Διαβασε τα ψιλα γραμματα.Ολες οι εταιρειες εχουν σαν τακτικη να σε αναγκαζουν να κανεις ενα συγκεκριμενο τζιρο πριν να εχεις το δικαιωμα να κανεις αναληψη.Αν κανεις πιο πριν χανεις το μπονους

 

Ελαχιστες εταιρειες δεν σε αναγκαζουν να το κανεις αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες;

 

ας πούμε τι τζίρο/πόσα συνολικά στοιχήματα πρέπει να κανω πριν να εχω τη δυνατότητα να τραβήξω χρήματα

 

ρωτώ γιατί δεν βρίσκω πουθενά να το αναφέρει...

 

Φιλε εδω θα βρεις ορους και προυποθεσεις για ολα τα μπονους.

http://www.stanjames.com/promotions/

 

Διαβαζοντας το λιγο στα γρηγορα αν παιξεις το μπονους θα παρεις μονο το κερδος και οχι τα αρχικα 50 ευρω. Εστω οτι το παιζεις σε ενα γεγονος με αποδοση 3. Δηλ. 50*3=150. Αφαιρεις τα 50 του μπονους, αρα θα εχεις στον λογαριασμο σου 100 (τα οποια μαλλον τα κανεις αναληψη οποτε θες. Δεν ειδα καμια προυποθεση για αναληψη.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εδω θα βρεις ορους και προυποθεσεις για ολα τα μπονους.

http://www.stanjames.com/promotions/

 

Διαβαζοντας το λιγο στα γρηγορα αν παιξεις το μπονους θα παρεις μονο το κερδος και οχι τα αρχικα 50 ευρω. Εστω οτι το παιζεις σε ενα γεγονος με αποδοση 3. Δηλ. 50*3=150. Αφαιρεις τα 50 του μπονους, αρα θα εχεις στον λογαριασμο σου 100 (τα οποια μαλλον τα κανεις αναληψη οποτε θες. Δεν ειδα καμια προυποθεση για αναληψη.)

ευχαριστώ! θα το δοκιμάσω και θα σας πω κιόλας τελικά τι έγινε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...