Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σ'ευχαριστω φιλε........ισχυει οτι στην betfair οταν κανεις αναληψη μπορεις να σηκωσεις μονο το ποσο των χρηματων που εχεις καταθεσει;π.χ.εχω κανει καταθεση 500 ευρω και εχω φτασει στα 1.000 ευρω......μπορω να σηκωσω μονο τα 500; ......η' αυτο ισχυει μονο για αναληψη με πιστωτικη καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σ'ευχαριστω φιλε........ισχυει οτι στην betfair οταν κανεις αναληψη μπορεις να σηκωσεις μονο το ποσο των χρηματων που εχεις καταθεσει;π.χ.εχω κανει καταθεση 500 ευρω και εχω φτασει στα 1.000 ευρω......μπορω να σηκωσω μονο τα 500; ......η' αυτο ισχυει μονο για αναληψη με πιστωτικη καρτα;

 

μπερδεύτηκες λίγο.

 

απλά η πρώτη ανάληψη πρέπει να είναι το ποσό που κατεθεσες. μόνο η πρώτη όμως.

δηλαδή αν εσύ έβαλες 500€ και έχεις τώρα στο λογαρισμό 1000€ και θέλεις να τα βγάλεις όλα. πρέπει να κάνεις πρώτα μια ανάληψη ίση με το ποσό κατάθεσης (500€) και μια 2η με όλο το υπόλοιπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι τελευταιο chris.........τι διαδικασιες χρειαζεται στην betfair για να κανω καταθεση και αναληψη; ..........ειναι αναγκαστικο να βγαλω πιστωτικη καρτα η' η δουλεια γινεται και με βιβλιαριο τραπεζας; αναλυσε το αν ξερεις γιατι ειμαι λιγο ασχετος........σ'ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι τελευταιο chris.........τι διαδικασιες χρειαζεται στην betfair για να κανω καταθεση και αναληψη; ..........ειναι αναγκαστικο να βγαλω πιστωτικη καρτα η' η δουλεια γινεται και με βιβλιαριο τραπεζας; αναλυσε το αν ξερεις γιατι ειμαι λιγο ασχετος........σ'ευχαριστω

 

θα σου πρότεινα χρεωστική κάρτα είναι η πιο βολική. τέτοια χρησιμοποιώ. μη μπλέκεις με πιστωτικές.

απλά για να μπορέσεις να κάνεις ανάληψη πρέπει να στείλεις αντίγραφο ταυτότητας με mail. εγώ έστειλα δίπλωμα. θέλουν να δουν ότι είσαι >18.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει σε πολλα site και blog banner για διαφορες εταιριες στοιχηματισμου. Αν γραφτεις στην εταιρεια μεσω αυτου του banner το site που το φιλοξενει παιρνει καποια χρηματα. Αν γνωριζει καποιος να μας πει για τι ποσα μιλαμε πως παιρνει το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει εγγραφη στο bwin και οταν παω να παιξω στοιχημα ποδοσφαιρου επιλεγω για παραδειγμα 4 ομαδες βαζω συστημα 3-4 αλλα οταν παω να πονταρω γραφει πονταρισμα ανα στοιχημα κ ετσι αν βαλω εγω στο πεδιο 2 ευρω για παραδειγμα μου βγαζει οτι πρεπει να πληρωσω 8 ευρω μπορω να το διορθωσω αυτο????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι λάθος αυτό για να χρειάζεται διόρθωση.. Εσύ ποντάρεις ποσό ανα στήλη. Στο σύστημα 3 στα 4, ποντάρεις στην ουσία σε 4 τριάδες. Εξ'ου και το 8 (2 ευρώ επί 4 στοιχήματα)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε ενα στοιχημα που παμε να βαλουμε τωρα μολςισ την betfait sto

 

ΚΑΤΑ 2-2 δεν εχει αποδοση και θελουμ,ε να βαλουμε εμεις τη δικη μας.

 

Εχει μονο αποδοσεις στο Υπερ 2-2 στο 1,18 για 400€.

 

εμεις οταν παμε να βαλουμε δικη μας αποδιση στα ΚΑΤΑ 2-2 στο 1,2 για 400€ αντι να το βαλεισ το κατα παει και βαζει 1,2 για 400€ στο ΥΠΕΡ 2-2

 

Γιατι το κανει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε ενα στοιχημα που παμε να βαλουμε τωρα μολςισ την betfait sto

 

ΚΑΤΑ 2-2 δεν εχει αποδοση και θελουμ,ε να βαλουμε εμεις τη δικη μας.

 

Εχει μονο αποδοσεις στο Υπερ 2-2 στο 1,18 για 400€.

 

εμεις οταν παμε να βαλουμε δικη μας αποδιση στα ΚΑΤΑ 2-2 στο 1,2 για 400€ αντι να το βαλεισ το κατα παει και βαζει 1,2 για 400€ στο ΥΠΕΡ 2-2

 

Γιατι το κανει αυτο?

Καλως το κανει αυτο. Εσεις το κανετε λαθος και εχετε αντιληφθει λαθος το ολο θεμα.

Στο ΠΜ σου λεω τον λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σε ενα στοιχημα που παμε να βαλουμε τωρα μολςισ την betfait sto

 

ΚΑΤΑ 2-2 δεν εχει αποδοση και θελουμ,ε να βαλουμε εμεις τη δικη μας.

 

Εχει μονο αποδοσεις στο Υπερ 2-2 στο 1,18 για 400€.

 

εμεις οταν παμε να βαλουμε δικη μας αποδιση στα ΚΑΤΑ 2-2 στο 1,2 για 400€ αντι να το βαλεισ το κατα παει και βαζει 1,2 για 400€ στο ΥΠΕΡ 2-2

 

Γιατι το κανει αυτο?

Γιατί αυτός είναι ο ορισμός.

 

Όταν εσύ ποντάρεις στο κατά, τότε η απόδοση προσφέρεται στον άλλο στο υπέρ. Αφού παίζεις αντίπαλος με τους άλλους παίκτες.

 

Αν εσύ πιστεύεις ότι θα κερδίσει ο λαγός την χελώνα και ποντάρεις κατά της χελώνας, τότε για να ταιριάξει το στοίχημα σου, πρέπει να ποντάρει ο άλλος υπέρ της χελώνας.

 

Τα 400 που βλέπεις δηλαδή στο 1.18 είναι επειδή κάποιος πάτησε το κουμπάκι "κατά" και τα έβαλε.

 

Αν τώρα πατήσεις στο υπέρ και βάλεις απόδοση 1.50 (ενώ η τωρινή max είναι 1.18) και ποντάρεις 100 ευρώ, τότε αυτό θα εμφανιστεί στο "κατά", δηλαδή θα ζητάς από κάποιον που πιστεύει το "κατά" να σου δώσει απόδοση 1.50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα την εντυπωση οτι οταν βαζω ΚΑΤΑ 2-2 στο 1,2 400€ επρεπε να δειξει στο ροζ κοθτακι την προσοφρα μου, ακομα με μπερδυει καπ[ως. κατσε να διαβασω και το πμ του κροκοδειλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ροζ κουτάκι φαίνονται οι αποδόσεις που ζητάνε οι "υπέρ"

 

Στο μπλε κουτάκι φαίνονται οι αποδόσεις που προσφέρουν οι "κατά"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια απορεία

στο ιντερνετ όταν πάω να παίξω στοιχημα (π.χ. στο bwin)

στο <<κουπόνι>> λέει μονό - παρόλι - σύστημα

τι είναι αυτα???

Εγώ παίζω πολλά παιχνίδια μαζί

αν τα παίξω παρόλι για να κερδίσω πρέπει να τα παιτήχω όλα

αν τα παίξω όλα μαζί μονο , τι πρεπει να γίνει για να κερδίσω ???

 

 

ευχαριστω εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια απορεία

στο ιντερνετ όταν πάω να παίξω στοιχημα (π.χ. στο bwin)

στο <<κουπόνι>> λέει μονό - παρόλι - σύστημα

τι είναι αυτα???

Εγώ παίζω πολλά παιχνίδια μαζί

αν τα παίξω παρόλι για να κερδίσω πρέπει να τα παιτήχω όλα

αν τα παίξω όλα μαζί μονο , τι πρεπει να γίνει για να κερδίσω ???

 

 

ευχαριστω εκ των προτέρων

 

Στο μονό, όπως λέει και η λέξη παίζεις μόνο για ένα αποτέλεσμα, δηλαδή το νικητή ενός αγώνα, over/under σε έναν αγώνα κλπ, αλλά κάθε ποντάρισμα είναι ανεξάρτητο και αποτελεί ένα στοίχημα από μόνο του.

 

Στο παρολί παίζεις όσα πράγματα θες από πολλούς αγώνες σε ένα στοίχημα (νικητές, over/under, σκόρερερε κλπ), αλλά πρέπει να τα πιάσεις όλα για να νικήσει το στοίχημα αυτό.

 

Στο σύστημα μπορείς να παίξεις πολλούς αγώνες σε ενα στοίχημα όπως στο παρολί, αλλά κερδίζεις ανάλογα με το τι έχεις επιλέξει σε κάθε περίπτωση για το σύστημα:

πχ. αν βάλεις 3 αγώνες μπορείς να ζητάς 2άδες και 3άδες ή μόνο διάδες ή μονά, διάδες και τριάδες κλπ.

Στην περίπτωση του συστήματος αυξάνονται όμως και οι στήλες που παίζεις, δεν είναι ποντάρισμα σε μια στήλη όπως στα μονά και τα παρολί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...