Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λιτό γραφειάκι, λόγω περιορισμού χώρου. Έχω πάθος με το διάστημα, και για αυτό ο ambient purple/blue/red φωτισμός.

IMG_6633.jpg

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sheogorath είπε

Λιτό γραφειάκι, λόγω περιορισμού χώρου. Έχω πάθος με το διάστημα, και για αυτό ο ambient purple/blue/red φωτισμός.

IMG_6633.jpg

Το τσιμπησες το Elite Dangerous που προσφερεται δωρεαν απο την Epic?

Επεξ/σία από benign
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, benign είπε

Το τσιμπησες το Elite Dangerous που προσφερεται δωρεαν απο την Epic?

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ωπ, μου ξέφυγε. Σε ευχαριστω! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dalain είπε

Καραντινα ειναι,θα περασει... 

spacer.png

Πολύ καθαρό και minimal θα μπορούσα να πω το setup σου. Πολύ όμορφος επίσης ο φωτισμός και η επιφάνεια εργασίας σου!

Την οθόνη σου την είχα πριν 2 χρόνια, έχεις την VA ή IPS εκδοχή της; Καθώς δεν μπορώ να καταλάβω από το wallpaper. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Πολύ καθαρό και minimal θα μπορούσα να πω το setup σου. Πολύ όμορφος επίσης ο φωτισμός και η επιφάνεια εργασίας σου!

Την οθόνη σου την είχα πριν 2 χρόνια, έχεις την VA ή IPS εκδοχή της; Καθώς δεν μπορώ να καταλάβω από το wallpaper. 

Ναι οσο μπορω θελω να ειναι συμαζεμενα τα πραγματα!Την ips εχω και θεωρω για τα χρηματα της ειναι μια καλη επιλογη(δεν ειμαι φανατικος gamer οποτε δεν κυνηγαω επιδοσεις...)

Επεξ/σία από dalain
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, dalain είπε

Ναι οσο μπορω θελω να ειναι συμαζεμενα τα πραγματα!Την ips εχω και θεωρω για τα χρηματα της ειναι μια καλη επιλογη(δεν ειμαι φανατικος gamer οποτε δεν κυνηγαω επιδοσεις...)

Σαν panel ήταν και εξακολουθεί να είναι το πιο vfm qhd στις 32".

Εγώ είχα την VA έκδοση της και ήμουν εξίσου ικανοποιημένος από το panel και τα μαύρα, ωστόσο δεν ήμουν ικανοποιημένος από τα πλαστικά, την συναρμογή και την βάση της.

Σε κάθε περίπτωση όμως εξακολουθεί στα 200 ευρώ να είναι ότι καλύτερο μπορεί να πάρει κάποιος που θέλει 32", QHD, 75Hz freesync. :) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσον αφορά το cable management. Για τα κάθετα καλώδια που πέφτουν στην τηλεόραση και αριστερά, οκ μπορώ να πάρω πλαστικά κανάλια. Πίσω από την τηλεόραση για να μην φαίνεται το πολυμπριζο, τι μπορώ να κάνω? 

Επισης, για το σημείο του pc. Δυστυχώς το κακό είναι ότι το io είναι πάνω (90 μοιρών διάταξη hardware). Η μία λύση είναι να πάει κάτω από το γραφείο. Έτσι και αλλιώς ψιλοκρυβεται πίσω από τις οθόνες. Η αλλη θα είναι να βρω για τα καλώδια τύπου σωλήνα, απλά δεν ξέρω πως να το ψάξω. Ξέρω ότι υπάρχουν πλαστικά, αλλά νομίζω θα προτιμούσα κάποια υφασμάτινα που έχω δει. Τι λέτε, τι θα φανεί πιο ωραίο? Το έχω ξανά σκεφτεί να το κατεβάσω κάτω και για τον θόρυβο. Οκ ωραίο ήταν το pc πάνω όσο ήμουν 20 χρόνων 😛

 

Spoiler

20201123_020056.jpg20201123_020046.jpg20201123_020036.jpg20201123_020017.jpg

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

@SabotazNic θα σου έλεγα το πολύμπριζο να το ακουμπήσεις κάτω και να το βάλεις (κρύψεις) σε ένα τέτοιο:

https://www.ikea.gr/en/products/small-storage-organisers/cable-management-accessories/romma-cable-management-box-with-lid/90289836

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...