Προς το περιεχόμενο

iPod Touch - Γνώμες


rallistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Να σε κολάσω λίγο ακόμη....

Το έχω εδώ κι μια βδομάδα (8gb)....

Απίστευτο

Εκπληκτική οθόνη....καταπληκτική ευαισθησία στο άγγιγμα....αλλάζεις και τα ακουστικά και είσαι τζετ.

 

Μακράν το καλύτερο ipod.

Βρες και μια καλή θηκούλα γιατί το πίσω μέρο είναι όντως ευαίσθητο...

 

Τέλειο κατά την γνώμη μου αξίζει τα λεφτά του (ίσως το 16αρι να είναι ακριβό)....

 

Εγω επέλεξα 8Gb ,νομίζω οτι ειναι το καλύτερο για τα Ελληνικά δεδομένα εφόσον δε λειτουργει το Ελληνικό iTunes Wi-fi store και δεν υπάρχει η δυνατότητα Download movies , tv shows και music videos. Με μια καλή θήκη( βλέπε isee countourcase - χωρίς δυνατότητα docking or griffin reflect - με δυνατότητα docking) και ένα σετ καλών ακουστικών (βλέπε Bose in-ear headphones) νομίζω οτι έχεις τον κόσμο στο τσεπάκι σου!!! (αντίο laptop). Thanks Apple, Steve.

 

Όλου του κόσμου τα αρχεία και οι ανθρώπινες σκέψεις μέσα σ'ένα iPod μέχρι το 2020

Σύμφωνα με το δημοσίευμα του Macworld, η Singh Cassidy, αντιπρόεδρος του Google στην Ασία και Λατινική Αμερική, προέβλεψε στο Συνέδριο των Ηγετών της Βιομηχανίας 2007 που έλαβε χώρα στη Σιγκαπούρη τον Νοέμβριο, ότι στο άμεσο μέλλον όλο το περιεχόμενο του κόσμου θα χωράει μέσα στη παλάμη μας. "Αν συνεχιστεί αυτή η μόδα και το κόστος της αποθήκευσης συνεχίσει να μειώνεται, υπολογίζουμε ότι γύρω στο 2020 το περιεχόμενο όλου του κόσμου θα χωράει μέσα στο iPod, και όλου του κόσμου η μουσική θα βρίσκεται στη παλάμη μας το 2015, καθιστώντας το CD άχρηστο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος έχει κάποιο γνωστό στην αμερική. να το πάρει απο εκεί, κοστίζει 400δολάρια τα 16γίγα λογω της κατηφόρας του δολαρίου = 270 ευρώ!!!! περίπου. ενώ τα 8γίγα 214 ευρώ!!!

 

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore.woa/wa/RSLID?nnmm=browse&node=home/ipod/ipod_touch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή τίποτα στον κόσμο τούτο δεν έιναι τέλειο ....δύο Pixelakia καμμένα και η Rainbow σφυρίζει αδιάφορα(ενδεχομένως και να έχει δίκιο αν η μαμα Apple έτσι ορίζει).

Νεότερα με την απάντηση της Apple στο mail που θα στείλω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia ektos apo usb pws mporw na fortisw to ipod touch????/gt sthn syskevasia den eixe gia mpriza

 

Μόνο με ειδικό έξτρα ανταπτοράκι....ρίξε μια ματιά εδώ

 

http://www.griffintechnology.com/category/power

http://www.belkin.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με αξεσουάρ και πιο συγκεκριμένα για θήκες? Έχω παραγγείλει απο iSkin την iSkin touch και μου ζητάνε γύρω στα 30ευρώ + 20ευρώ για UPS. Θα πλήρώσω τίποτε τελωνείο; Αν γνωρίζει κανείς ας απαντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιασα δουλεια προσφατα στο Πλαισιο και σημερα επαθα μεγαλη "ζημια"...Καλα καταλαβατε.Επαιξα για πρωτη φορα με το Touch κι εχω κολλησει τρελα.:oΘα ηθελα γνωμες απο χρηστες για να μη δωσω 300 ευρω και μετα καταληξω να το πουλησω οπως εκανα με το PSP τελικα...

 

Οσοι πιστοι,την βοηθεια σας!

 

 

[ΤΡΕΛΟ OFFTOPIC]Μιας και σε βρήκα φρέσκο στο Πλαίσιο, τι λέει εκεί η δουλειά; Ωράριο, μισθός, προοπτική; Επίσης, καλά το διαφημίζουνε το Touch, αλλά πήγα να το δω στο Πλαίσιο Θεσσαλονίκης και είχαν όλα τα άλλα εκτός από αυτό...[/ΤΡΕΛΟ OFFTOPIC]

 

Sorry για το offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με αξεσουάρ και πιο συγκεκριμένα για θήκες? Έχω παραγγείλει απο iSkin την iSkin touch και μου ζητάνε γύρω στα 30ευρώ + 20ευρώ για UPS. Θα πλήρώσω τίποτε τελωνείο; Αν γνωρίζει κανείς ας απαντήσει.

 

 

Καλημέρα

 

Κοίτα, εγώ παρείγγειλα απο Griffin(Αμέρικα)την Reflect μαζί με ένα iFM που του δίνει την δυνατότητα ραδιοφώνου.

Μου έστειλαν e-mail με το track No της UPS και μέσω του Site παρακολουθόυσα ανα πάσα στιγμή την πορεία του δέματος.

Ούτε τελωνεία ούτε τίποτες....απλά ήρθε το δεματάκι και με βρήκε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ΤΡΕΛΟ OFFTOPIC]Μιας και σε βρήκα φρέσκο στο Πλαίσιο, τι λέει εκεί η δουλειά; Ωράριο, μισθός, προοπτική; Επίσης, καλά το διαφημίζουνε το Touch, αλλά πήγα να το δω στο Πλαίσιο Θεσσαλονίκης και είχαν όλα τα άλλα εκτός από αυτό...[/ΤΡΕΛΟ OFFTOPIC]

 

Sorry για το offtopic.

 

Τα Touch φευγουν σαν τρελα.Χθες εφυγε και το τελευταιο 8αρι και ηταν βιτρινα φαντασου!Περιμενουμε εντος των ημερων 8αρια και 16αρια.Για τα υπολοιποα σου στελνω pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Hallo guys!!! Εχω και εγώ στα χέρια μου αυτο το τεχνολογικό θαυμα που λέγεται ipod-touch σε 16gb!!! Απλά έχω κάποες απορίες για το πως θα το εκμεταλευτώ 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουνε wifi μπορεις να σερφαρεις κανονικα

εχει youtube και αμα βαλεις και το app.installer μπορεις να βαλεις

και αλλα προγραμματα και games.

Πως μπορώ να βάλλω το app. installer στο ipodtouch μου?

Hellp me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να βάλλω το app. installer στο ipodtouch μου?

Hellp me...

 

μπορείς να βάλεις. Μπες στο youtube και γράψε "jailbreak itouch" 8α βρείς αναλυτικές οδηγείες. και εγω απο εκεί το έκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως υποστηριζει και αρχεια σε μορφη .doc και .pdf ; (υπερβολη;)

 

Και μια τελευταια ερωτηση

 

Αφου λενε οτι ειναι ιδιο με το iphone σε θεμα λειτουργιων γιατι δεν βλεπω να εχει το maps;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...