Προς το περιεχόμενο

Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ahem ena mhna meta apo sena einai registered...ti kalws hr8es les oeo? :P

 

απο τη μια εχεις δικιο αλλα απο την αλλη δεν σημαινει οτι επειδη ειναι γραμμενος απο τοτε και ποσταρει μια φορα το χρονο γιναται ταυτοχρονως και παλιος... :rolleyes:

ψαρακα τον λεω εγω :lol:

 

ThReSh ολα τα βλεπεις... εχεις λιωσει!! (με την καλη εννοια) :-D

εισαι απο τους ιδρυτες τους site? αν λαβω υποψιν τα posts σου και την ημερομηνια εγγραφη σου σε αυτο το συμπερασμα καταληγω... :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 317
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

ma exei kai 60 posts...dld akyro sxolio :P

idrutes tou site? kamia sxesh...(oi palioi einai apo to 2000)

twra gia ta posts na nai kala to spam kai ta topics me poly VS kai syzhthsh...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, νέοι, μην μαλώνετε, ηρεμία. :P

 

Postarw, όταν έχω να πώ κάτι. Απλώς δεν θέλω να γίνω σαν του τύπους που περνάν τα forums για chatrooms και γράφουν ότι κατεβάσει η κούτρα τους, επειδή δεν έχουν τίποτα καλύτερο να κάνουν. Εξάλλου ο λόγος που αποζητάμε ταχύτερες συνδέσεις, είναι το γρηγορότερο κατέβασμα "περιθωριακού" υλικού και για τέτοιο ως γνωστόν, δεν προσφέρεται το insomnia. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Απλώς δεν θέλω να γίνω σαν του τύπους που περνάν τα forums για chatrooms και γράφουν ότι κατεβάσει η κούτρα τους, επειδή δεν έχουν τίποτα καλύτερο να κάνουν.

 

ah uponoeis kati gia mena? :o (an nai kala kaneis :P )

 

kai pou na deis ti spam exei na pesei otan arxisoun na mpainoun oi ews 24mbit syndeseis tou ote...

topic tupou "ah den sygxronizomai sta 24mbit giati?!" "sygxronizomai toso apo ta 24mbit alla plhrwnw ta idia me auton pou sygxronizetai pio psila", "giati sernomai enw exw 24mbit?", "xalia pings enw exw tetoia grammh", "sto speedtest vgazei oti h pragmatikh mou taxythta einai 2-3mbit"

ktlp ktlp :-D

 

klasika katastaseis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ah uponoeis kati gia mena? :o (an nai kala kaneis :P )

 

kai pou na deis ti spam exei na pesei otan arxisoun na mpainoun oi ews 24mbit syndeseis tou ote...

topic tupou "ah den sygxronizomai sta 24mbit giati?!" "sygxronizomai toso apo ta 24mbit alla plhrwnw ta idia me auton pou sygxronizetai pio psila", "giati sernomai enw exw 24mbit?", "xalia pings enw exw tetoia grammh", "sto speedtest vgazei oti h pragmatikh mou taxythta einai 2-3mbit"

ktlp ktlp :-D

 

klasika katastaseis...

 

Όχι ντε, δεν εννοώ εσένα, απλώς έχει παραγίνει το κακό. Εσύ βέβαια έχεις μία μύγα 68κάτι posts :P αλλά δεν έχω να σου προσάψω κάτι. Υπάρχουν κάποιοι όμως και εδώ μέσα που είναι τραγικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το λέω αυτο για να μην είναι κορόιδα οι άλλοι απο το connx.

 

 

μου φαινεται οτι δε καταλαβες γρι απ οτι σου ειπανε στο αλλο post! φιλε μου δε φταιει το conn-x που πληρωνεις 100 ευρω το διμηνο.και εγω me vivodi τοσα πληρωνα. οποια εταιρεια και να ειχες(προ μειωσεων) εφοσον σου παρεχει τις υπηρεσιες μεσω ΑΡΥΣ πληρωνεις σχεδον τα ιδια λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται οτι δε καταλαβες γρι απ οτι σου ειπανε στο αλλο post! φιλε μου δε φταιει το conn-x που πληρωνεις 100 ευρω το διμηνο.και εγω me vivodi τοσα πληρωνα. οποια εταιρεια και να ειχες(προ μειωσεων) εφοσον σου παρεχει τις υπηρεσιες μεσω ΑΡΥΣ πληρωνεις σχεδον τα ιδια λεφτα.

 

Πιο προγραμμα ειχες στην vivodi και πληρωνες 100 ευρω το διμηνο και μεσω Αρυς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αναβάθμιση 768 σε 1024 θα γίνει μεσα σε διάστημα 2 μηνών!!! Πηγή: 134... Καλό Πάσχα! Αλλά, πλέον οι διαφορές τιμών είναι ελάχιστες, πας χαλαρά για 2-αρα ή και 4-αρα!

 

Finally!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο προγραμμα ειχες στην vivodi και πληρωνες 100 ευρω το διμηνο και μεσω Αρυς?

 

 

45 ευρω για 1024 το διμηνο

+32 ευρω παγιο οτε

+κλησεις

 

αν ειμουν καπου αλλου πχ forthnet η hol τα ιδια δε θα πληρωνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 ευρω για 1024 το διμηνο

+32 ευρω παγιο οτε

+κλησεις

 

αν ειμουν καπου αλλου πχ forthnet η hol τα ιδια δε θα πληρωνα?

 

Οχι εγω πληρωνω το cabletv/3play με 33 ευρω τον μηνα και ειναι 20mbps.:-) Εαν εισαι σε δικτυα εναλλακτικων κοιτα καλλιτερα τις τιμες διοτι παρεχουν περισσοτερες υπηρεσιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι εγω πληρωνω το cabletv/3play με 33 ευρω τον μηνα και ειναι 20mbps.:-) Εαν εισαι σε δικτυα εναλλακτικων κοιτα καλλιτερα τις τιμες διοτι παρεχουν περισσοτερες υπηρεσιες.

 

Και πόσο καιρό περίμενες να βάλεις Cable Tv μέσω Vivodi αν επιτρέπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πόσο καιρό περίμενες να βάλεις Cable Tv μέσω Vivodi αν επιτρέπεται?

 

Εχει καθυστερηση τα καλα παντα αργουν αλλα μετα εχεις υσηχο το κεφαλι σου.Ειμαι 7 μηνες δεν εχω κανενα προβλημα.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...