Προς το περιεχόμενο

Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα τι απο τα 2 ισχυει?οι 2 mbit εχουν η οχι εγγυημενη αποδοση?γιατι λεω να παω στα 2. αν ειναι να παρω τεσσαρα γραμμη

 

Συγνώμη για το λάθος φίλε μου... Τα 2 Mbit δεν έχουν εγγυημένη απόδοση... Ανήκουν στο απλό ADSL....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 317
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικά ο ΟΤΕ που όλοι κάποτε κράζαμε εγεινε η πιο σιγουρη λύση για το ADSL..Και τα λέγανε οι Οτετζήδες οτι μια μέρα όλοι στον ΟΤΕ θα γυρίσετε και γελούσαμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το λάθος φίλε μου... Τα 2 Mbit δεν έχουν εγγυημένη απόδοση... Ανήκουν στο απλό ADSL....

 

2μβιτ έχω και γώ και στο router μου λέει adsl2 h γραμμή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά ο ΟΤΕ που όλοι κάποτε κράζαμε εγεινε η πιο σιγουρη λύση για το ADSL..Και τα λέγανε οι Οτετζήδες οτι μια μέρα όλοι στον ΟΤΕ θα γυρίσετε και γελούσαμε :)

 

Δεν το κραζουμε απλά λέγαμε και απόδειχθηκε οτι είναι κλέφτης.

Την προηγουμενη βδομαδα τα 8 εκαναν κοντα 50 ευρω και τωρα τα 24 κανουν 30/μηνα....

Μάυρο στο μαυροΟΤΕ..(ευτυχώς η τύχη δεν ήθελε να μπλέξω καθόλου με ΟΤΕ)

 

Ας μου δώσει 3-play με 33 ευρω και τζαμπα αστικα και υπεραστικά( για τα 24....και 24 Gbps να μου δώσουν πάνω απο 14-15 δεν πάει η δικία μου γραμμη και για τους περισσότερους τα 24....Ενα ονειρο τρελό!!!!Για να προσγειωθουμε σιγα-σιγα)

Και μετα να ξεκινησουμε διαλογο αν συμφέρει η όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά ο ΟΤΕ που όλοι κάποτε κράζαμε εγεινε η πιο σιγουρη λύση για το ADSL..Και τα λέγανε οι Οτετζήδες οτι μια μέρα όλοι στον ΟΤΕ θα γυρίσετε και γελούσαμε :)

 

ετσι ετσι... τον ΟΤΕ τον κανανε καποιοι να καταντησει ετσι. ο θειος μου δουλευει 14 χρονια και μου τα λεει απο το καλοκαιρι. του ελεγα για εναλλακτικους και μου ελεγε "κανε υπομονη και θα δεις". κοροϊδευα εγω αλλα...

 

δεν πειραζει ας κοστιζει και καποια λεφτα παραπανω. οτι λεει δινει. εγω με 1mbps ειμαι και παντα καμπανα. οσοι φιλοι και γνωστοι σε On, tellas και 4net, ποτε δεν επιασαν οτι τους εταξαν. σημασια δεν εχει αν εχω 24αρα και πιασω 18 ή 24 για εμενα. ο ΟΤΕ δεν ειναι ΘΑ ΘΑ ΘΑ. τι λετε και εσεις? ακριβοτερος μεν, κεφαλι ησυχο δε. κρατικη υπηρεσια και υποστηριζουμε κατι με το οποιο μεγαλωσαμε. οι ΑΛΛΕΣ αν δεν ειχαν ΟΤΕ δεν θα επαιζαν ποτε και πουθενα.

 

θελετε να καταντησουμε σαν την Ιταλια που ξεπουληθηκε ο δημοσιος οργανισμος τηλεπικοινωνιων στους Αραβες (αν δεν κανω λαθος)?

 

και η φετα και το λαδι ακριβα ειναι αλλα τα τρωμε.... ειμαι υπερ της στηριξης των ελληνικων προϊοντων και υπηρεσιων γιατι οι ΑΛΛΟΙ ειναι μονο της μασας και των αριθμων! Φαρμακοβιομηχανια με 10 χρονια αποκλειστικοτητα ενος χαπιου, μολις την εχασε εστειλε 10.000 ατομα στο δρομο! ΝΟΚΙΑ περυσι με τζιρο 20% πανω απ'οτι υπολογιζαν και εδιωξαν 1500 ατομα. τι να λεμε τωρα. ιδιωτικες εταιρειες και π@π@ριες. ολοι για την παρτη τους. ο ΟΤΕ ακριβως αλλα εγω βλεπω οτι κανει φιλοτιμες προσπαθειες και θα τις ειχε κανει νωριτερα αν τον αφηναν, γιατι αν μπορουσε θα τους ειχε αφησει ολου σιξυλους... αλλα ταδε εφη παγκωσμιοποιηση και ΕΕ. ολα ειναι αλληλενδετα... ανταγωνισμος κλπ κλπ.

ΥΓ: για δειτε και Ολυμπιακη, πως την καταντησανε...

 

Ας μου δώσει 3-play με 33 ευρω και τζαμπα αστικα και υπεραστικά( για τα 24....και 24 Gbps να μου δώσουν πάνω απο 14-15 δεν πάει η δικία μου γραμμη και για τους περισσότερους τα 24....Ενα ονειρο τρελό!!!!Για να προσγειωθουμε σιγα-σιγα)

Και μετα να ξεκινησουμε διαλογο αν συμφέρει η όχι.

 

τα ψιλα γραμματα ξεχνας και μετα ερχεται παντα παραπανω ο λογ. και λες ε δεν πειραζει...

ολοκληρος οργανισμος ειναι αν δεν το εχεις καταλαβει με χιλιαδες ατομα προσωπικο, πρεπει να συντηρησει και το εαυτο του. οι ΑΛΛΕΣ με τα 5-10 ατομα στο ταξιμο καλες ειναι...

 

περιμενε να σου δωσει και μια κινεζουλα να σου κανει και αερα τις ζεστες μερες του καλοκαιριου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera, exw 768 conne-x talk, tha ftasi sto 1MB me tis nees alages alla skeutome gia mia anavathmisi sta 2 MB. An kanw auti tin anavathmisi tha mou dosoun kanena asirmato modem rooter?

 

An kaneis anabathmisi oxi..Prepei na pliroseis ton eksoplismo gia na sto dosoun..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην βιάζεστε να ζητήσετε αναβάθμιση λόγω νέων χαμηλότερων τιμών!

ΆΛλο έγκριση απο ΕΕΤ και απόφαση του ΟΤΕ και άλλο εφαρμογή! Απο το νέο έτος αυτά!

Γιορτές έχουμε, να ξεκουραστούν και λιγο οι ΟΤΕτζιδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πaιδια εχω vivodi sta 1024. για να παρω conn-x πρεπει να κανω αιτηση διακοπης και αφου διακοπει να βαλω το conn-x η το κανονιζει ο οτε?

 

αμα α;γορασω το conn-χ τωρα πρεπει να ενεργοποιηθει αμεσως η μπορω να περιμενω κανα 20μερο μεχρι να τλειωσει η vivodi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες αμεσως τι εννοεις ?

Παντως απο προσωπικη εμπειρια αλλα και απο φιλους οι χρονοι του con-x ειναι πολυ μικροι. Σε 10 εργασιμες απο την μερα αιτησης ειναι σχεδον σε ολες τις περιπτωσεις που ξερω. Σε ερωτηση που εκανα (δεν ξερω ποσο αξιοπιστη ειναι η απαντηση που πηρα) πρωτα ακυρωνεται η υπαρχουσα γραμμη και μετα γινεται νεα συνδεση οποτε το οτι ηδη εχεις port δεν βοηθαει και πολυ. Ετσι μου ειπαν ετσι λεω αν και δεν το βλεπω λογικο. Εμενα παντως σε 8 μερες συγχρονισε το μοντεμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λεω αμεσως εννοω μηπως μου πουν οτι πρεπει να ενεργοποιηθει σε ενα ευλογο χρονικο διαστημα πχ 1 βδομαδας.

 

εγω θελω να παρω τωρα το conn-x γιατι θελω να προλαβω μια προσφορα που δινει το multirama με ενα mp3 creative 2gb.

 

απο την αλλη πιστεω οτι και η vivodi θα βαλει τις ιδιες τιμες σε λιγο. θα το σκεφτω.:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
μην βιάζεστε να ζητήσετε αναβάθμιση λόγω νέων χαμηλότερων τιμών!

ΆΛλο έγκριση απο ΕΕΤ και απόφαση του ΟΤΕ και άλλο εφαρμογή! Απο το νέο έτος αυτά!

Γιορτές έχουμε, να ξεκουραστούν και λιγο οι ΟΤΕτζιδες!

 

egine kai epishmh anakoinwsh kai oi nees times isxyoun apo x8es...

ara kai efarmogh oxi mono egkrish ths EETT...

 

poor otetzides les kai den plhrwnontai...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...