Προς το περιεχόμενο

Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xalara 8a perimene 5-6mhnes...

 

Κοψε-κοψε, περιμενα 3 μηνες, τωρα νομιζω εναι λιγοτερο χρονο η αναμονη.Αμα εχεις υσηχο το κεφαλι σου ας περιμενης και λιγο τι εγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 317
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι εγω πληρωνω το cabletv/3play με 33 ευρω τον μηνα και ειναι 20mbps.:-) Εαν εισαι σε δικτυα εναλλακτικων κοιτα καλλιτερα τις τιμες διοτι παρεχουν περισσοτερες υπηρεσιες.

 

το ξερω φιλε μου αλλα στη περιοχη μου δεν εχουν ερθει ακομα οι εναλλακτικοι. εγω αναφερομουν σε αυτο που ειπε ο knight rider, οτι δηλαδη πληρωνε 100 ευρω επειδη ειχε το conn-x ,και εγω ειπα πως οτι εταιρεια και να ειχε θα πληρωνε τα ιδια εφοσον υπαρχει το παγιο οτε. αρα δε φταιει το conn-x συγκεκριμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν ξέρω τί λέτε, αλλά επειδή μέ τίς νέες τιμές έκανα αναβάθμιση από 8Mbps σέ 24Mbps,, καί μέ

20 ευρώ λιγότερα τόν μήνα.. Ειτε τό πιστεύετε είτε όχι.. Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΕΓΙΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 24 ΩΡΕΣ

ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ftp πάς 2,1 έως 2,4..

Από direct download πό 1,5 - 2, 2,1

από τόρεντς Utorrent σε ταυτόχρονα 14 downloads 850 - 1010

MAXIMUM DOWNLOAD STO UTORRENT UNLIMITED

MAXIMUM UPLOAD ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 30Kbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

pantws gia na deis megalyterh taxythta sta torrents prepei anagkastika na katevazeis apo private trackers (3ereis autoi pou 8eloun registration h einai mono me invites stous opoious prepei na kratas ratio, dld na anevazeis toulaxiston ta misa dedomena se ogko apo auta pou katevazeis)

se autous oloi seedaroun sto full gia na anevazoun ratio enw stous public oloi kovoun to upload sto 1kb/sec :P

 

kalh tyxh pantws me thn grammh giati provlepw arga h grhgora na mpoukwnoun ta dslam :P

(nai to 8ewrw autonohto oti o ote den 8a exei kanei tis aparaithtes anava8miseis stis grammes tous...panta tis kanei afou emfanistei to provlhma :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...